Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Най-добрите хостинг компании 2013


  • Общо гласове
    194
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Гласувах за Суперхостинг . 4 години ползвам услугите им и съм много доволен !
 
От: От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Това е явно нова маркетингова стратегия, че в бая теми ги оплюха тия дни

Първоначално и аз така си помислих, но дано не сме прави ;)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Абе коя е тая компания с чертичките :twisted: Гледам има 3ма гласували - значи е существувала доскоро...
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Абе коя е тая компания с чертичките :twisted: Гледам има 3ма гласували - значи е существувала доскоро...
И в кеша на Г я няма, баси мистерията
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Би ли се обосновал защо :)
Защото ползвам услугите на няколко бг хостинг компании и мога да направя разлика, а и резултатите от анкетата показват, че това не е само мое мнение.
 
От: От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Защото ползвам услугите на няколко бг хостинг компании и мога да направя разлика, а и резултатите от анкетата показват, че това не е само мое мнение.
Аз съм гласувах за тях, но сега пак да гласувам нямаше да е за тях.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

През 2013 съм дал глас за суперхостинг, но явно времената се менят - само проблеми и проблеми.

Ако можех пак да гласувам - Jump.bg за мен това са най - добрите на пазара за момента.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Аз съм слаб потребител на хостинг, но от 8 години съм потребител на суперхостинг и личо съм доволен. Пак подчертавам, че използвам минимален ресурс и незнам какво да очаквам. За мен е важно сайта да е на линия винаги когато го потърся. Ако някой има ствети нека ги сподели
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

За момента най добрите са Jump.bg съпорта е на отлично ниво отговарят до 10 минути няма повече какво да говорим дори и да имате проблеми с натоварването ще ви изпратят предупреждение, но няма да ви спрат сайтовете благодарение на тях сайтовете ми работеха и в пиковите часове карах 3 месеца при тях на споделен и надвишавах процесорното време 2-но или 3-но и не ми правеха проблем, но накрая започна да товари още повече сайта и минах на ВПС при тях настроиха го и сега не мога да се оплача от нищо нито съпорт нито нищо. Не се подвеждайте Jump е истината като качество, цена, и поддръжка.
Съпорта ми е помагал много пъти за работи които не са техни задължения просто няма смисъл да обяснявам колко са добри който ги е пробвал съм сигурен, че ще каже същото.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Решил съм да си купя план СуперХостинг от http://www.superhosting.bg/ , защото сега е на голяма промоция, но виждам, че на последък много хора се оплакват от него, дори и в този форум, може ли да уточните какви проблеми имат с хостинга, та толкова много се оплаквате? Като прочетох няколко мнения тук и вече се позамислих...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Аз лично съм на суперхостинг и за момента съм доволен възползвах се от промоцията за рожденият им ден. Държа да подчертая, че съм лаик и незнам какво точно да очаквам. За момента нямам никакъв проблем
 
От: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Решил съм да си купя план СуперХостинг от http://www.superhosting.bg/ , защото сега е на голяма промоция, но виждам, че на последък много хора се оплакват от него, дори и в този форум, може ли да уточните какви проблеми имат с хостинга, та толкова много се оплаквате? Като прочетох няколко мнения тук и вече се позамислих...
ето виж тук какво предлагат от jump.bg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе