Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Тези PowerHost май ползват сървър на NS1, или поне така ми се струва.

GQlizz1.jpg
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Ползвам НС1 от години, не съм имал никакви проблеми и съм доволен от услугата им, гласува за тях :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувам за Суперхостинг! С тях съм от години и освен, че предлагат качествени услуги, веднага когато съм имал проблеми или въпроси се свързват с мен.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

И аз гласувам за Jump.BG те са най добрите бил съм при всички хостинг компании Icn, delta, directhost, smshosting и т.н

Най бързият съпорт е на Jump
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

До преди няколко месеца, най-вероятно, щях да гласувам за ICN... но вече много почват да ме разочароват - постоянни проблеми, отношението на support-а им преди да си вземеш нещо от тях е едно, после става съвсем друго. За това, ще дам гласа си за Jump.bg, понеже смятам, че могат да покажат още много.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Host.bg,Jump.bg,Icn.bg най-много ми харесват като цяло...
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Host.bg,Jump.bg,Icn.bg най-много ми харесват като цяло...

То и това останаха нормалните фирми. Другите нещо или липсват или са по някакви мега звезни конференции, дето даже не знам какво ROI имат, но щом продължават, явно си знаят.

Нещо Host.bg нещо не чуван нещо ново около тях. А се чудя и дали не са малко с промени там. Говоря от времето, в което държаха част от Vbox7.
 
От: Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

То и това останаха нормалните фирми. Другите нещо или липсват или са по някакви мега звезни конференции, дето даже не знам какво ROI имат, но щом продължават, явно си знаят.

Нещо Host.bg нещо не чуван нещо ново около тях. А се чудя и дали не са малко с промени там. Говоря от времето, в което държаха част от Vbox7.

Съгласен съм с тебе, че останаха твърде малко от нормалните фирми, защото повечето надуха цените яко, промоциите ги избягват повечето или партньорството и не обръщат внимание на качеството а само гледат да хапнат парите пък клиентите ги зарежи - за какво са ти ?
А за Host.bg преди бяха по известни, но и колкото да са известни на мене ми харесват, защото по всяко време ако съм поръчвал нещо от тях са ми обръщали внимание и са ми влизали в положение за разлика от някои други хостинг компании.
 
Re: От: Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Съгласен съм с тебе, че останаха твърде малко от нормалните фирми, защото повечето надуха цените яко, промоциите ги избягват повечето или партньорството и не обръщат внимание на качеството а само гледат да хапнат парите пък клиентите ги зарежи - за какво са ти ?
А за Host.bg преди бяха по известни, но и колкото да са известни на мене ми харесват, защото по всяко време ако съм поръчвал нещо от тях са ми обръщали внимание и са ми влизали в положение за разлика от някои други хостинг компании.

Да, но самият факт, че нищо не чуваме от тях започва леко да ме притеснява. Не, че наистина ме притеснява, но не е лошо като има доволни клиенти или поне някой "заклет фен" каквото и да означава това БГ за хостинг фирма, да сподели кодове, промоции, и други такива неща.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Бъдещето е в coolicehost побързайте да се преместите там преди да свършат промо кодовете за 50% отстъпка :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Directhost.bg от вчера са си изключили телефона, не отговарят не мейла, онлайнчатът им не работи. А и сайтът ми, който е хостнат при тях също не работи.... А им платих само преди няколко дни. Явно са поредното менте на пазара.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Насраха се за пореден път. Все си мислих, че ще се стабилизират, ама не би.... На месеца по едно такова изпълнение е задължително.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Явно проблемът е в тях, иначе не биха си изключили всички комуникации. А насиране е слаба дума за случая....Това си е помиярщина.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Явно на време си преместих сайта от тях. :lol:
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Кажи къде го премести?
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

При Host Bulgaria. За момента съм МНОГО доволен.

За жалост и домейна ми е при DirectHost, но и него ще преместя при Host Bulgaria.

При Host Bulgaria най-много се изкефих на факта, че можеш да ползваш SFTP.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

host bulgaria едва ли ще ме издържат, минавам 4 000 уникални дневно :(
 
Статус
Not open for further replies.

Горе