Хостинг за 1 лев на месец

От: Хостинг за 1 лев на месец

момиче ли си? :)

Хахах сори, не не съм, просто пиша прекалено бързо и много често правя доста интересни правописни грешки :D

Между другото вижте новото демо на сайта: http://bgfree.eu/DEMOSITE2/
Само една страница съм направил за показнно. Оценете вида, новото скупосано лого и кажете новата ценова идея дали е добра :)
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

има напредък, давай така и ще стане работата
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

ценовите таблици не ми харесва - хич.. особено там където си писал имената на пакетите...

виж тук се продават доста добри - може да вземеш идея
а тук е показано как да си я направиш само чрез css/html (мисля)

тази може да я изтеглиш от тук


в нета има всичко - безплатни темплейти и всякакви други джаджи :)
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

ценовите таблици не ми харесва - хич.. особено там където си писал имената на пакетите...

виж тук се продават доста добри - може да вземеш идея
а тук е показано как да си я направиш само чрез css/html (мисля)

тази може да я изтеглиш от тук


в нета има всичко - безплатни темплейти и всякакви други джаджи :)

Ами мъчих се, но не успях да си нагодя шрифта. Много зле излизаше и реших да направя текста на картинки, че по лесно се нагажда по кутийките.

Мерси за съвета. Ще ги оправя, а може и някое от тези да купя изглеждат ми готини и тази дето си я дал също е хубава :)
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Новото демо на сайта: http://bgfree.eu/demosite4/

Кажете си мнението.

неее..махай го бързо това
по-голям боклук скоро не бях виждал...

вземи сложи един wordpress, хубав темплейт и си готов/

Нещо не те бива в изработката на сайтове..не се мъчи повече :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Ами ти въртиш всичко около едно и също нещо. Хората ти казаха, да не слагаш болд на шрифта, логото да смениш и т.н
Защо по този начин свързваш трибагреника с хост услугата, която я представяш като народна, евтина и т.н Направо си е за излагане работата.
Имам чувството, че ни правиш изложение, на това коя тема може да модифицираш...
Извади една таблична форма, ако трябва и прави информация в сайта. Ти мина 1 месец и си още на demosit4e, demo8, demo84...
Давай, първите ти клиенти те чакат.

ПС, Скоро темата ти може да стане "Какъв сайт, не трябва да правим!"
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Ами ти въртиш всичко около едно и също нещо. Хората ти казаха, да не слагаш болд на шрифта, логото да смениш и т.н
Защо по този начин свързваш трибагреника с хост услугата, която я представяш като народна, евтина и т.н Направо си е за излагане работата.
Имам чувството, че ни правиш изложение, на това коя тема може да модифицираш...
Извади една таблична форма, ако трябва и прави информация в сайта. Ти мина 1 месец и си още на demosit4e, demo8, demo84...
Давай, първите ти клиенти те чакат.

ПС, Скоро темата ти може да стане "Какъв сайт, не трябва да правим!"

Просто името "БГ Фрий" и за това реших да сложа за фон трибагреника, че си е българско. Такова беше името преди на безплатния хостинг и от там си остана, но за да мсеня името трябва да купя нов домейн и да променя името във всички места на които съм го записал Бг Фрий и понеже името съдържа Бг реших че трябва да е трибагреник.
За това и не правя друго лого кой знае колко различно.
Шрифта ясно. Това е просто за изгледа. За правенето на сайтове напоследък ми изникнаха и други ангажименти и имам по-малко време. :(
Между другото единия демо сайт ( http://bgfree.eu/DEMOSITE2/ ) ми е препоръчан от професионалисти. Те ми дадоха идеята и дори темплейт с тези размери.
Последния дизайн е мой
Опитвам се
Ще направя един последен и пускам вече че зех с тая пауза за сайт да падам доста на минус :(
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Абе каква е тая база знания, ба човек вземи поогледай другите сайтове за хостинг и поне менютата си направи както трябва.............
Вече ставаш за смях с тия демота и глупости, нищо лично пич.
Просто се опитай да вземеш пример от другите хостинг компании, не да копираш...
Адмирации че искаш всичко да ти е авторско, но все пак за да бъде както трябва е нужно и да гледаш от големи как го правят...
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Абе каква е тая база знания, ба човек вземи поогледай другите сайтове за хостинг и поне менютата си направи както трябва.............
Вече ставаш за смях с тия демота и глупости, нищо лично пич.
Просто се опитай да вземеш пример от другите хостинг компании, не да копираш...
Адмирации че искаш всичко да ти е авторско, но все пак за да бъде както трябва е нужно и да гледаш от големи как го правят...

Не копирам нищо и никой : ) , опитвам се да си избера някакво име за въпросната страница "База знания", ще рече страницата в която ще е описано примерно как да се регистрират кое как и защо. Нещо като "Често задавани въпроси", но по-кратко
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

с цена от 1лв. нямаш шанс, ако ще да имаш и 1000 клиента ... За да почнеш с 0 клиента 2012 година трябва да предложиш нещо нечувано и невиждано в хостинг бранша :)
много странно, че продаваш продукт и сайта/темплейта се променя в движение.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

с цена от 1лв. нямаш шанс, ако ще да имаш и 1000 клиента ... За да почнеш с 0 клиента 2012 година трябва да предложиш нещо нечувано и невиждано в хостинг бранша :)
много странно, че продаваш продукт и сайта/темплейта се променя в движение.

Опитвам се : ) . Наложи се да променя сайта.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Що се отнася до въпроса ти за двете теми определено http://bgfree.eu/site/ повече подхожда според мен на сайт който представя хостинг услуги.
Иначе и на мен ми е интересно имаш ли вече клиенти? Някой от форума да даде мнение. Бях видял че Тео проявяваше интерес а едно мнение от него /положително разбира се/ ще те изстреля много напред от към клиенти от този форум.
Още повече че най-евтиния стабилен хостинг у нас вдигна цените :D
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Казваш, че си забранил в правилата php-shell, но на ръка ли ще ги триеш? :lol: Не знам в момента на какво ниво е хостинга, но трябва да го защитиш много добре щом искаш 99,9% uptime :)
 

Горе