Хоум страница на форума с по дълги теми като новини ?

Хоум страница на форума с новини ?


  • Общо гласове
    48
От: Re: Хоум страница на форума с по дълги теми като новини ?

Прав си за силния контрас на хоум страницата. А за тамплейта, пробвай да смениш долу, за да видиш дали ще има нещо, задоволяващо желанията ти. Иначе ще се види дали има скинове за случая. ;)
 
Re: От: Хоум страница на форума с по дълги теми като новини ?

Блинки братле медията работи само с основния ще гледам да пригодя и останалите в следващите дни...
Мда, сега освен, че работи, тя е отворена за всеки. Ако някой е видял хубава новина, статия или нещо, което би се харесало на аудиторията тук, може да я преведе и сподели. С всичкото му, като видите примери тук: http://www.predpriemach.com/content.php, като първи потребител допринесъл за това е Test и искам тук да му благодаря. В бъдеще ще дадем по-голям стимул за по интензивно писане. Аз реално пиша, за да уведомявам и за гролване на форума.

Идеален начин е за тези, които искат да предложат преводаческите си услуги тук. Как ви се вижда Ваша статия и в секцията от страни (в бокса за freelancing) и ваша оферта. Всеки ще Ви търси, както и всеки, който иска да се отбележи там като силен и добър автор - потребител със силен авторитет тук. Нещо като гест блогинг.

Аз лично ще продължавам. Правилата са събмитване на статия са тук: http://www.predpriemach.com/faq.php - вижте секцията "Публикуване на статии". Там е описано всичко.

Дано да съм предизвикал интерес. Всякакви въпроси и предложения за тази част от сайта са добре дошли. Винаги. ;)

Ще се радвам на всякакво включване. :)
 
От: Хоум страница на форума с по дълги теми като новини ?

Мен новата придобивка много ме радва и смятам скоро да драсна и аз два, три реда (като насмогна първо на другите места). Имам предложение - отдавна се оглеждам за сайт/място, където да се пускат прес релиизи. Помислете дали да не направите една категория само за прессъобщения. Така или иначе доста медии ползват форума като източник на инфо, така ще бъде по-официално :)
 
Re: От: Хоум страница на форума с по дълги теми като новини ?

Мен новата придобивка много ме радва и смятам скоро да драсна и аз два, три реда (като насмогна първо на другите места). Имам предложение - отдавна се оглеждам за сайт/място, където да се пускат прес релиизи. Помислете дали да не направите една категория само за прессъобщения. Така или иначе доста медии ползват форума като източник на инфо, така ще бъде по-официално :)
Мда, ще го обмислим и този вариант. А за новините ще гледаме да измислим нещо по интерактивно, така че да има повече интерес. Знам, че е трудно и отнема време, но с правилния стимул ще предизвика интерес. За PR-ите ще видим как ще стане. За сега обмисляме и много още други опции. ;)

Ще има много изненади, които ще бъдат само в плюс на потребителите тук.
 
Да отбележа един бъг на който се натъкнах току що при ползването на системата. Опитах се да публикувам нова статия (изчаквам одобрение де), но бъга е в бутона за редакция. Заглавието и линка към статията са на кирилица. Натисна ли бутона за редакция ме праща към 406. Същото се случва и при опит да се отвори статията. Явно ще трябва да ползваме урл само на латиница, така ли излиза?
 
Струва ми се, че това е подобен проблем на този който имаше с highlight при търсенето с ключова дума на кирилица и mod_security от преди време. И тогава връщаше грешка заради символите на кирилица в урл адреса.

Иначе не ми е проблем да я изтриете и да я пусна наново с адрес само на латиница.

В интерес на истината, мога да достигна до статията, ако разкарам от полето с адреса, символите които са на кирилица. За пример:
http://www.predpriemach.com/content.php?r=57-wordpress а като добавя един /edit накрая дори ми позволява да я редактирам, но не и да я запазя.

Дам. Със слъг без кирилица проблеми няма.

Едит: Един въпрос - секцията само за новини ли ще се ползва като цяло или можем да публикуваме статии на каквато тематика преценим (е стига да е свързана с тази на форума де)?
 
Последно редактирано:
Мда, там е. Просто имаме малки по-строги настройки там, за това е така. Сега си ОК, мерси бате. Оценявам го много. :)

Секцията е за новини, статии, някой друг PR. Темите да са обвързани с IT сектора, нашия и световния. Аз даже съм дал и реално от къде може да се ползват материали, даже и картинки, че да нямаме проблем с това. Това е като цяло. Ако имате въпроси, стреляйте. Това е готино, защото след като се ви видят как пишете, ще имат интерес и към работата ви. Обещавам аз лично да сложа няколко секции и категории вътре, за да има разграничения. ;)
 
Може би ползването на SecUnicodeCodePage ще помогне за разрешаването на проблема с кирилицата.
Повече литература за горното тук.
 
Да отбележа един бъг на който се натъкнах току що при ползването на системата. Опитах се да публикувам нова статия (изчаквам одобрение де), но бъга е в бутона за редакция. Заглавието и линка към статията са на кирилица. Натисна ли бутона за редакция ме праща към 406. Същото се случва и при опит да се отвори статията. Явно ще трябва да ползваме урл само на латиница, така ли излиза?

ами аз затова сложих моят ред в правилата за публикуване на блинки с болд :) още като ги публикувах
*Важно!!!SEO урлто трябва да е на латиница или ще даде грешка
http://www.predpriemach.com/faq.php
 
Може би ползването на SecUnicodeCodePage ще помогне за разрешаването на проблема с кирилицата.
Повече литература за горното тук.

Ами сигурно можа за сега няма да се пипа като промени ... прекалено много задачи за прекалено малко време стават... имам около 5 задачи който са висок приоритет по форума и по Адекс и след това ще прочета и ще го пробвам само да ми остане време в момена имам чуството че не мога да се обърна... само се трупат задачи задачи... и навсякъде все спънка като тествам....

Отделно се опитвам да си наместя личния живот...дълга и широка и за капак на всичко повечето неща се правят в малките часове на нощта за да не се смущава нормалната работа през деня....

Реално ако някои ме попита какво искам ами искам няколко дни да си почина и да пописвам по форума като нормален потребител че напреженеито взе да ми идва в повече...
 
Последно редактирано от модератор:

Горе