Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Вдъхновен ли бяхте от това интервю? Полезно ли беше то за Вас?


  • Общо гласове
    26
  • Poll closed .
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

8269517c.png
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"


През работно време ли го е писал? Да не го изгонят от работа сега?
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

През работно време ли го е писал? Да не го изгонят от работа сега?

:lol: :lol: :lol:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

През работно време ли го е писал? Да не го изгонят от работа сега?
:lol: Пускай репорт в киберкрайм :lol:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

предложете вие с кой да бъде
Лично на мен ще ми е интересно едно интервю с КуулАйс - Блинки е доста публична личност и "видим", докато партньора му седи доста невидим.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Лично на мен ще ми е интересно едно интервю с КуулАйс - Блинки е доста публична личност и "видим", докато партньора му седи доста невидим.

Аа, и това е доста добра идея. Но все пак те са в дует, специално във форума ( да не използвам неприличен израз ). Ще видя все пак.:wink:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Дори коренно противоположни личности могат да имат успешен съвместен проект/и.
Но доколкото схващам идеята ти, правиш интервюта с личности.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Дори коренно противоположни личности могат да имат успешен съвместен проект/и.
Но доколкото схващам идеята ти, правиш интервюта с личности.

Да, идеята е да се правят интервюта с личности, които са собственици на популярни сайтове в бг. Няма как да направя интервю със сайта :lol:
Е, освен ако не е този:D
Ето ти интервю с този сайт:
http://prntscr.com/7yspos ( но знае какво да отговори :twisted:)
 
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

По изчерпателен отговор просто няма как да получиш. :lol:

Мх...аз съм паривл и преди интервюта с хора, които отговарят с: "да" , "ммм....нйее" и т.н.
Тази топка има човешко поведение :-o
 
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

Мх...аз съм паривл и преди интервюта с хора, които отговарят с: "да" , "ммм....нйее" и т.н.

Не знам защо, но веднага се сетих за това - http://vbox7.com/play:7cdecd34be :lol:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Мен ме загуби още със заглавието на темата. Няма предприемач, който да го каже това. Точно обратното е, всъщност! Вече нататък с мислите за свободата съвсем се оплеска....
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Мен ме загуби още със заглавието на темата. Няма предприемач, който да го каже това. Точно обратното е, всъщност! Вече нататък с мислите за свободата съвсем се оплеска....
Именно! Предприемача е онзи който вижда възможност там, където другите откриват само проблеми... И да цитирам Ричард Брансън: "Предприемач: човек, който скача от ръба и по пътя си на долу, построява самолет" С риск да оспамя темата, давам линк: цък
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Успех с инициативата,
ще бъде интересно да видим хора които са изградили успешни онлайн проекти от нула и след това са ги продали за големи суми .... в бг има доста такива

В противен случай, може аз да съм в следващото интервю :lol:

1. Ходя на работа
2. Имам популярен сайт / даже 2 на брой /

Поздрави
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Успех с инициативата,
ще бъде интересно да видим хора които са изградили успешни онлайн проекти от нула и след това са ги продали за големи суми .... в бг има доста такива

В противен случай, може аз да съм в следващото интервю :lol:

1. Ходя на работа
2. Имам популярен сайт / даже 2 на брой /

Поздрави

Браво!!! :lol:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Браво!!! :lol:

Това звучи несериозно в собствената ти тема с твоето интервю. Да те попитам, ти доволен ли си от интервюто?
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Това звучи несериозно в собствената ти тема с твоето интервю. Да те попитам, ти доволен ли си от интервюто?

То беше обърнато на спам отдавна....искам или не - така е! И не, не звучи несериозно. В зависимост от темата - като някой я обърне на спам, аз нищо не мога да направя по въпроса. Аз съм доволен, за мен беше удоволствие и чест да го взема. А и в интервюто целта е да се чете първия пост, със самото интервю. Щом всичко е несериозно и само вие сте серозни - следващия път преди да коментирате, ще помоля темата да се заключи.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Винаги може да има различни мнения за интервюто ти, но недей да биеш отбой. Стой си на твоята позиция и не симпатизирай на обратната, защото изглежда смешно. Имам чувството, че почти заплю интервюирания, това е доста тъпо. Да не би да искаш да се харесаш на всички
 

Горе