Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Вдъхновен ли бяхте от това интервю? Полезно ли беше то за Вас?


  • Общо гласове
    26
  • Poll closed .
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Винаги може да има различни мнения за интервюто ти, но недей да биеш отбой. Стой си на твоята позиция и не симпатизирай на обратната, защото изглежда смешно. Имам чувството, че почти заплю интервюирания, това е доста тъпо. Да не би да искаш да се харесаш на всички

:)
Май няма особено смисъл от нищо тук. Не съм стар член, но се опитваш да направиш добро - ти си спамер.
Опитваш се да направиш добро отново - ти си идиот, ти отново си спамер, ти ядеш нечий хлаб, ти си пишман дев...
Опиташ се да стартираш инициатива и пак същата работа. То не бяха бачкатори, то не беше, че яз плюя интервюирания, то какво ли не беше. Пускаш тема, че правиш сайтове безплатно, за да направиш добро и ти пишат всякакви хора, които могат да го направят в пъти по - добре от теб може би, но трябва да се правят на интересни и да ти покажат, че знаят повече от теб. Ставаш и копирайтър, който инсталира сайтове. Това, че имаш талант да пишеш - отново ти се сърдят, че подбиваш цените. Питам се аз - на ккаво имам право в този форум? Да мълча като риба и да не мога да си предложа услугите? Взел си интервю, малко уважение. Подходих иронично, и започнах като вас да се държа по едно време. Никой не се усети. Само някакви злобни коментари, които се пробвам да отминавам с усмивка, но явно не е възможно. Може всеки да си изкаже мнението - факт, това е форум. Но малко уважение към останалите? Нарочно постнах, това, което беше написал г - н Х. Стоянов на страницата си, никой не се впечатли.Айде стига съм писал, че пак ще ме обвинят в нещо.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Пич, аз ти писах за елементарни работи, а ти отиваш в друга крайност. Намери се
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Моля темата да бъде заключена от админ! Явно не искате интервюта, искате да си спамите просот някъде и да се разтоварвате.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Моля темата да бъде заключена от админ! Явно не искате интервюта, искате да си спамите просот някъде и да се разтоварвате.

Недей така бе човек... идеята е добра, но трябваше да я стартираш с някои по голям в бранша - я някои изпълнителен директор на някоя голяма медийна група или друг подобен и т.н

Поздрави и не с лошо :beer:
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Моля темата да бъде заключена от админ! Явно не искате интервюта, искате да си спамите просот някъде и да се разтоварвате.
Колега, идеята ти е добра. Едни от интервюираните ще са интересни, други - полезни, а трети - и двете заедно. Някои читатели само ще спамят, втори ще оценят труда, а трети ще извличат ползи... ;) Дерзай, cross! Не оставяй циници и лаици да слагат прът в колелата на идеята ти! :)
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Недей така бе човек... идеята е добра, но трябваше да я стартираш с някои по голям в бранша - я някои изпълнителен директор на някоя голяма медийна група или друг подобен и т.н

Поздрави и не с лошо :beer:

Ами този човек е почнал от нулата и за мен лично е доста успешен. Едно е да си Бербатов и да стартираш с голя капитал или да имаш страница, като тази на Лазар Ангелов - с колко беше там фенове, повече от доста по - големи звезди от него, а друго е да си българин, който иска да направи нещо. Кажете просто " Това интервю не ми допада, следващият път го вземи с друг човек", а не "Ай сиктир, бачкатори ще ми казват какво да правя " и тем подобни.
Ако постна същото интервю, само преведено в друг ен форум, може би ще го харесат - въпреки, че не са чували за сайта и може би изобщо за България.

Хайде поздрави и лека вечер. Следащото интервю знам с кого ще бъде, стига човека да намери време и желание да отговори на въпросите.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Човекът не е успешен предприемач. Дори не е предприемач, щото по тая логика всяка лелка с блог е предприемач. Лично аз познавам продавачи на зеленчуци, които са по-успешни. Преди доста години работих с един такъв в една кухня, сега човекът си върти няколко сергии за плод-зеленчук и издържа цялото си семейство, а също и си купи два апартамента.

Колкото до страницата му, тя е много малка бе човек, само 13 000 души. Спиндерман има в пъти повече и е много по-успешен предприемач от въпросния, щото примерно прави тениски и ги продава ;)
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Моля темата да бъде заключена от админ! Явно не искате интервюта, искате да си спамите просот някъде и да се разтоварвате.

Мисля, че на тебе спама ти е приоритет и сам си оцапа темата, точка
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Човекът не е успешен предприемач. Дори не е предприемач, щото по тая логика всяка лелка с блог е предприемач. Лично аз познавам продавачи на зеленчуци, които са по-успешни. Преди доста години работих с един такъв в една кухня, сега човекът си върти няколко сергии за плод-зеленчук и издържа цялото си семейство, а също и си купи два апартамента.

Колкото до страницата му, тя е много малка бе човек, само 13 000 души. Спиндерман има в пъти повече и е много по-успешен предприемач от въпросния, щото примерно прави тениски и ги продава ;)

Ами аз припознавам много от хората в него....тези интервюта, са за да се коментират от напреднали и да мотивират начинаещи. А не професионалисти да демотивират начинаещите с коментарите.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Аз предлагам да разпиташ редрума/
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Аз предлагам да разпиташ редрума/

Аз пък искам интервю с теб. Интересно ми е ти дали си истенски предприемач, каква ти е аурата и т.н.
Редрума да не се обижда, просто винаги форумните тролове са с предимство-
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Ами аз припознавам много от хората в него....тези интервюта, са за да се коментират от напреднали и да мотивират начинаещи. А не професионалисти да демотивират начинаещите с коментарите.

Ти ли ще си пишеш рецензиите за интервютата и ще ми казваш как да коментирам. Къде отиде свободата на словото
 
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

Ти ли ще си пишеш рецензиите за интервютата и ще ми казваш как да ти коментирам. Къде отиде свободата на словото

:drama:
Do you speak Bulgarian? Говоряя за идеята, стана въпрос за свободата на словото.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Аз пък искам интервю с теб. Интересно ми е ти дали си истенски предприемач, каква ти е аурата и т.н.
Редрума да не се обижда, просто винаги форумните тролове са с предимство-

Не, форумните кретени са преди тях ;)
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Аз предлагам да разпиташ редрума/
Аз пред теб бледнея ;) сваг

Интервюирай Спиндермана ;)
 
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

:drama:
Do you speak Bulgarian? Говоряя за идеята, стана въпрос за свободата на словото.

Пак не ме разбра, добре че не си изкарваш хляба с това
 
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

Пак не ме разбра, добре че не си изкарваш хляба с това

Не знаеш с какво си изкарвам хляба и ако предположиш ще ти дам един комат :wink:
 
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

Не знаеш с какво си изкарвам хляба и ако предположиш ще ти дам един комат :wink:

Не си сериозен, нали. Не разбра ли, че не можеш да си забавен
Бас държа, че си безработен и мама и тати те глезят
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата

Аз пред теб бледнея ;) сваг

Интервюирай Спиндермана ;)

Майтап няма, винаги ми било интересно кой стои зад тоя профил и какъв човек е.
 
От: Христо Стоянов "Много често успеха е просто добро стечение на обстоятелствата"

Аз ще почна интервюта и с членове, сериозно говоря. Пишете с кандидатури на лично съобщение.
Трябва ми и Ваша снимка с дъждобран и чаена сребърна лъжичка ( това в кръга на майтапа )
 

Горе