Хубав софтуер за имейл разпращане

СЕО.БГ

Well-Known Member
Моят софтуер напоследък не работи добре и вече не ми върши работа. Някой със предложения за добър софтуер, котйо ще позлвам за имейл маркетинг. Една от функциите освен стандартните е да изпраща не масов имейл и всички зададени контакти в списъка, а реално да изпраща един по един имейлите до всички контакти, така всеки ще получи отделен имейл от другите.разрових се в интернет, но тези които намерих, нещо не успях да ги подкарам да работят със POP или SMPT

Svetliooo

Well-Known Member
Т.е. искаш нещо, което да си инсталираш на компютъра, а не платформи от рода на Mailchimp / MailerLite ?

СЕО.БГ

Well-Known Member
Леле, имейл маркетинг на кило :D
ИеДЕЯТА НЕ Е такава. По-скоро равномерно разпращане на малък обем списък за които ми е целта за дадения ми клиент. Известия и други работи, хора които са във сайта, но понеже браузърите са претъпкани с постоянно отворени страници, започнах да се измествам малко по малко доста от действията на софтуер, по-леко, по-бързо и със сигурност по-удобно ( лично за мен ). Софтуера който ползвах беше хубав, но вече не работи.

garnet

Well-Known Member
ИеДЕЯТА НЕ Е такава. По-скоро равномерно разпращане на малък обем списък за които ми е целта за дадения ми клиент. Известия и други работи, хора които са във сайта, но понеже браузърите са претъпкани с постоянно отворени страници, започнах да се измествам малко по малко доста от действията на софтуер, по-леко, по-бързо и със сигурност по-удобно ( лично за мен ). Софтуера който ползвах беше хубав, но вече не работи.
Защо спря да работи? Кой софт това.
Със скрипт става ли?

СЕО.БГ

Well-Known Member

nsevimov

Active Member
То се видя че никой няма да ти помогне ...

Колега прегледай Interspire Email Marketer цената му е 495 долара обаче след това ще ти се изплати многократно!
Инсталирал съм платформата на VPS от DigitalOcean и вече 5 години я използвам за всичките ми проекти и до момента се е изплатила може би 10 пъти.

хейтър

Well-Known Member

Колега прегледай Interspire Email Marketer цената му е 495 долара обаче след това ще ти се изплати многократно!
Инсталирал съм платформата на VPS от DigitalOcean и вече 5 години я използвам за всичките ми проекти и до момента се е изплатила може би 10 пъти.
SJW?

СЕО.БГ

Well-Known Member

Не съм голяма фирма, не мога да си го позволя :) Но получих решение от един колега със скриптче, на достътпна сума и като започна проекта ще се възпозлвам.

Горе