Хубав софтуер за имейл разпращане

СЕО БГ

Well-Known Member
Моят софтуер напоследък не работи добре и вече не ми върши работа. Някой със предложения за добър софтуер, котйо ще позлвам за имейл маркетинг. Една от функциите освен стандартните е да изпраща не масов имейл и всички зададени контакти в списъка, а реално да изпраща един по един имейлите до всички контакти, така всеки ще получи отделен имейл от другите.разрових се в интернет, но тези които намерих, нещо не успях да ги подкарам да работят със POP или SMPT
 
Т.е. искаш нещо, което да си инсталираш на компютъра, а не платформи от рода на Mailchimp / MailerLite ?
 
Леле, имейл маркетинг на кило :D
ИеДЕЯТА НЕ Е такава. По-скоро равномерно разпращане на малък обем списък за които ми е целта за дадения ми клиент. Известия и други работи, хора които са във сайта, но понеже браузърите са претъпкани с постоянно отворени страници, започнах да се измествам малко по малко доста от действията на софтуер, по-леко, по-бързо и със сигурност по-удобно ( лично за мен ). Софтуера който ползвах беше хубав, но вече не работи.
 
ИеДЕЯТА НЕ Е такава. По-скоро равномерно разпращане на малък обем списък за които ми е целта за дадения ми клиент. Известия и други работи, хора които са във сайта, но понеже браузърите са претъпкани с постоянно отворени страници, започнах да се измествам малко по малко доста от действията на софтуер, по-леко, по-бързо и със сигурност по-удобно ( лично за мен ). Софтуера който ползвах беше хубав, но вече не работи.
Защо спря да работи? Кой софт това.
Със скрипт става ли?
 
То се видя че никой няма да ти помогне ...

Колега прегледай Interspire Email Marketer цената му е 495 долара обаче след това ще ти се изплати многократно!
Инсталирал съм платформата на VPS от DigitalOcean и вече 5 години я използвам за всичките ми проекти и до момента се е изплатила може би 10 пъти.
 
То се видя че никой няма да ти помогне ...

Колега прегледай Interspire Email Marketer цената му е 495 долара обаче след това ще ти се изплати многократно!
Инсталирал съм платформата на VPS от DigitalOcean и вече 5 години я използвам за всичките ми проекти и до момента се е изплатила може би 10 пъти.
SJW?
 
То се видя че никой няма да ти помогне ...

Колега прегледай Interspire Email Marketer цената му е 495 долара обаче след това ще ти се изплати многократно!
Инсталирал съм платформата на VPS от DigitalOcean и вече 5 години я използвам за всичките ми проекти и до момента се е изплатила може би 10 пъти.
Не съм голяма фирма, не мога да си го позволя :) Но получих решение от един колега със скриптче, на достътпна сума и като започна проекта ще се възпозлвам.
 

Горе