Цената на истината - шоуто

От: Цената на истината - шоуто

Лично мнение:

Поредната боза, която се опитва да прави хората на маймкуни за малко пари. Освен, че е нагласено, е и адки евтино и ограничено. Сори за тези където го следят, но това е за хора, които не си ценят времето :)
 
От: Цената на истината - шоуто

На мен лично шоуто ми е интересно, но ми се струва, че продават тайните си както повечето от нас продават рекламата си (пример: 10лв/месец за сайт с 5000 уникални). Аз за да седна на това столче там и да кажа пред цяла България за тайните си ще трябва да ми наброят 7 цифрено число в евро.
А относно детектора съм сигурен, че лесно се заблуждава, а понякога не е и нужно старание. По принцип когато въпросът е такъв, че точен отговор "да" или "не" няма, което и от двете да отговориш детектора ще ти отчете лъжа. Ето защо избираш едното (което ти е по-неудобно), а в шоуто просто си променяш отговора.

П.П.:
Сигурен съм, че мога да измамя детектора и да го накарам да ми отчита винаги лъжа (обратното ще ми е по-трудно). Ще е забавно като ме попитат как се казвам да си кажа името и да ми отчете лъжа.:mrgreen:
 
по принцип в повечето случаи това е целта като се лъже детектор на лъжата да ви отчита напрежение / реакция / спаик на графиката при всички въпроси... контролните и дори тези при които казвате истината така не могат да кажат кога лъжете симулира се изклучително лесно иначе да трудното да е обратното

за любопитните вижте колко е булшитава тази технология

http://antipolygraph.org
 
От: Цената на истината - шоуто

Намерих анкетната карта, която се попълва за кандидатстване
[URL]http://istina.novatv.bg/register/[/URL]
който иска да прочете въпросите.
Обаче се питам хипотетично дали е възможен следния вариант:
Ако при попълването на въпросника примерно укрия това-онова
и си спестя някоя и друга истина,а
после при предварителното събеседване и детектора си отговарям честно и без проблем на това, което съм им подал като инфо аз,
тогава какво ще ме питат по време на предаването.
Дали въпросите ще са свързани с историите и истините, които съм им казал аз ?
Естествено признаваш някои свои тайни, за да си интересен и да те одобрят за предаването.
Малко на принципа разказваш това, за което искаш да те питат и си спестяваш много кофти въпросите.
Откъде ще разберат големите ми тайни, ако не ги споделя се чудя ?
/Или има хора, които се трепят и натискат да си казват и големите тайните за пари :confused:/
Някой дали ми разбра въпроса всъщност ?:)
 
От: Цената на истината - шоуто

То често натискът да участваш не са парите, а да речем твоя другарка съмняваща се в двоето целомъдрие.8)
 
От: Цената на истината - шоуто

В предаването си рекламират сайта с адрес www.istina.novatv.bg. Продукция за милиони, а няма кой да им каже, че www-то е напълно излишно. Другата лудост в подобни предавания е да дават имейл адрес и да карат зрителите да го "отварят" за повече информация :) .
 
От: Цената на истината - шоуто

Другата лудост в подобни предавания е да дават имейл адрес и да карат зрителите да го "отварят" за повече информация :) .

Хахаха:lol: Това ме спука от смях не съм го забелязвал, но е възможно :lol:
 
От: От: Цената на истината - шоуто

Доколкото знам детектора може да се манипулира, ако изпитваш някаква болка не отчита вярно или нещо такова беше.
Да детекторите могат да се излъжат по подобен начин, но не и хората. Силни импулси предизвикани нарочно от болка или нещо друго са неестествени реакции и много лесно се разбира че заблуждаваш детектора.
 
От: Цената на истината - шоуто

Това шоу става все по-тъпо и нагласено.
Днес мадамата докато била бременна смъркала кокаин и изневерявала, а съпругът-рогоносец и казва, че е жената на живота му.
Егати сценария.
Що няма бой още не ми е ясно.
 
От: Цената на истината - шоуто

Абсолютно е нагласено. По-голяма тъпотия не бях гледала!
 
От: Цената на истината - шоуто

Къде видяхте детектори .Няма детектори а 20 психолога зад сцената слушат

Истинските детектори използват кабели - не съм виждал безжични с предване по wifi или такива дето мерят по въздуха :D :)
 
От: Цената на истината - шоуто

[url]www.istini.com[/URL] е още свободен. Сега е момента някой предприемач да направи форум за това шоу, докато интереса е голям. Хайде, най-бързия печели :wink:
 
От: Цената на истината - шоуто

Къде видяхте детектори .Няма детектори а 20 психолога зад сцената слушат

Истинските детектори използват кабели - не съм виждал безжични с предване по wifi или такива дето мерят по въздуха :D :)
мале мале ... накъде отива в БГ такива като теб ...
 
Re: От: Цената на истината - шоуто

Къде видяхте детектори .Няма детектори а 20 психолога зад сцената слушат

Истинските детектори използват кабели - не съм виждал безжични с предване по wifi или такива дето мерят по въздуха :D :)


има гласови детектори (имаше такова шоу в сащ) иначе върха на сладоледа са инфра червени детектори ама те са експериментални (гледах го по Beyond tomorrow)
 
От: Цената на истината - шоуто

Мале, изчетох всичките постове, а исках само да кажа че предаването е е*бати и тъпата боза. Колкото и онея кечисти са млатят истински, толква и тая боза е ИСТИНА.
Кеча поне е професионално направено шоу.

P.S. ква цензура съм сложил само :)
 
От: Цената на истината - шоуто

Нагласена простотия никой не го интересува коя мърша с кой се е * и колко пъти ?
 

Горе