Цена на вкаран продукт?

От: Цена на вкаран продукт?

0.50 стотинки на продукт за мин 200 бройки
 
От: Цена на вкаран продукт?

25-50 ст на продукт за нормална работа, за по слжна може и нагоре...
Ако Наемеш някой за 5 ст ще.си остави ръцете или след 20-тия прродукт ще.ти каже аривидерчи
Но ти си пробвай де наеми за пет някой и трупай експириънЗ

ГОВОРЯ ЗА КОПИ ПЕЙСТ - при пренаписване или писане на описание.разбира се.цените.са.с.левчета нагоре според.сложноста и големината на описанието
 
Последно редактирано:
От: Цена на вкаран продукт?

Всичко зависи от стойността на вкарваните продукти, но не по малко от 0.30ст .Аз лично не мога да вкарам повече от 30 Качествено представени продукти на ден.
 
От: Цена на вкаран продукт?

Всичко зависи от стойността на вкарваните продукти, но не по малко от 0.30ст .Аз лично не мога да вкарам повече от 30 Качествено представени продукти на ден.
Оо Защо. Да зависи от цената на продукта а МОЖЕШ ДА ГО УВРЕДИШ ДОКАТО ГО ВКАРВАШ.В.САЙТА ЛИ УМНИКО :cry: :lol:

Зависи от сложноста
От броя снимки от.допълнителната обработка и От.качеството на текста ако не е копи пейст
 
От: Цена на вкаран продукт?

Хайде и аз да се намеся в темата, не за друго а като такъв който предлага /по-скоро възползващ се/ подобна услуга!
Имаме една девойка при нас която вкарва по 25-60 продукта на ден, разликата е такава защото текста държим да е 100% уникален. Цената средно на месец й се връзва на около 18-24ст на продукт, което според мен е повече от прилична цена.
При нас момичето е на постоянна работа и е ОК с условията ни, договори, осигуровки и т.н. ... всичко.
С две думи искам да кажа, че за цена под 30-40 стотинки на продукт, колегата да не очаква нищо качествено. Това да се издири даден продукт в Интернет и да се провери, опише, уникализира описанието стува много време и пари.
Качеството струва пари, но пък се отплаща... вече дори не водим статистика колко хора са ни казвали.. "купувам от вас защото...." се харесало описанието, представянето и т.н. ... Тоест, все неща което момичето е направило.
Всичко струва пари, зависи само от това каква е възвращаемостта на продукта/сайта ;)
 
От: Цена на вкаран продукт?

От колко време е на работа? не му ли писва да прави еднотипна дейност, с нещо разнообразява ли си работата или само продукти бичи??
 
От: От: Цена на вкаран продукт?

25-60 продукта на ден, разликата е такава защото текста държим да е 100% уникален. Цената средно на месец й се връзва на около 18-24ст на продукт, което според мен е повече от прилична цена.
Колко думи ~ е едно описание?
 
От: Цена на вкаран продукт?

Благодаря на всички за включването в темата.

Като заключение поставям на лице фактите.
Наех няколко човека през последните дни.
Цената на продукт за всеки беше различни. От диапазона за който споменахте.

След като видях крайния резултат стигнах до извода.
Цената която ще определиш не гарантира никакво качество. Оставяме си на тезата, че пробния период е много важен, било платен или не...
Не искам да правя дискриминация, но наблюденията са ми.
Жените и Мъжете са две породи!
Мъжете - вкарват по бързо, но пък минаваш зад тях да им чистиш....
Жените - вкарват по бавно, но внимателно и почети не допускат грешки.

И стигнах до извода че за този вид услуги, не може да фиксираме цена.
Пробен период 10-20 вкарани продукти и договорка на цената.
 
От: Цена на вкаран продукт?

Това добавяне може да се съкрати многократно ако се олесни самата форма за добавяне. Ако се използва вградената на дадената система винаги ще бъде бавно и тромаво. Аз съм плащал и по 0.50 стотинки на продукт преди. Но вярвам че ако се опрости процеса по добавяне, цената може да стане и под 0.25 стотинки. Под опростяване имам предвид триене на ненужни полета, подреждане на полетата по приоритет. При подобно оптимизиране могат и по 600 продукта да се вкарат за ден, но пак зависи от къде се копира. Ако е от друг сайт, то понякога излиза по евтино да наемеш някой да ти го скрапне и импортне в магазина.
 
От: Цена на вкаран продукт?

защото за да има качествено представен продукт е нужна мнооого подробна информация,няколко снимки и Авторски текст.....и чак тогава Чичо ти Гугъл те харесва
 

Горе