Цени за изработка на сайтове - Дискусия

От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Не бе, нищо лично, ама пак не ме разбра.. Ти сега или се опитваш да ми намекнеш нещо, или наистина неразбираш.. After Effects-a и InDesign-а не съм казал, че са за сайтове. Но, един дизайнер е хубаво да разбира от тях.. А това кой как се е доказал, не ме интересува, това е тема спорим си, ако съм те обидил, извинявай, ама прекали с това, че съм ти ясен като казах за афтър ефектса.. хаха.. и ще бъда спокоен, щом не си от София.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Тебе па кой те е канил за арбитър?
Не, не съм от София.
Може спокойно да се спори с мене.

Хех, арбитър. Просто споделям личен опит, да не повтаря моята грешка.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

А аз като съм от София може ли да дискутирам в темата?
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

В темата може да дискутира всеки, просто помислиx @Noke за софианец.
@Noke почна да намеква/обижда по- заобиколен начин, и аз реших да му кажа две думи.
Нищо лично.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Ама чакай, аз още не съм казАл нищо остро.
Ако ти толкоз обидчив, не та виждам тъдявата как ще оцелееш...
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Дайте по същество момчета , а другото само на маса може да си го изясните :)
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Първият ми уеб дизайн беше фен сайт за гребане и го направих на MS WORD :) Стана доста добре :) После си го експортнах като Уеб файлове и бях много доволен от резултата и от себе си :D
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Ама чакай, аз още не съм казАл нищо остро.
Ако ти толкоз обидчив, не та виждам тъдявата как ще оцелееш...
Да, "обидчив" съм, и оцелявам да ти кажа. Но, моля нека да пишем по- темата.Иначе, като гледам и ти не оставаш по- назад ;)
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Много ви е сложно положението на уеб дизайнерите и уеб девелопърите. Днес продадох wordpress с фрее темплейт за 700 лв. с 100 лв подръжка за първите три месеца. И това е поредния

Номера е, че се договорихме преди 3 месеца. Човека искаше сайта му да излиза за фрази и да има трафик, нищо друго не го интересуваше. Днес сайта излезе на първа страница и се взех парите. Та мисълта ми е , че бълъците почват да сършват и да схващат, че ако си купят лодка в полето за 100 000 лв. няма да им помогне много...
.
Според мен изработката на сайт след няколко години няма да струва нищо, особенно в България.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Според мен изработката на сайт след няколко години няма да струва нищо, особенно в България.

А да това е един друг филм. Тоя бранш умира и то доста бързо, заради готовите решения. По мои наблюдения цените за една година паднаха двойно - всичко живо вече взима готови системи и иска само да се пооправи. Нещо което всеки индиец може да го направи за $20.
В БГ малко по-бавно става, ама съм сигурен че и тука ще умре.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

За най-добрите хляб ще има винаги, другите ще си сменят професията, или ще умрът от глад.:)
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Ами то и без това вече сульо и пульо почна да прави уеб - види му се края :)
coolice май беше постнал един цитат - "Когато таксиджиите и портиерите почнат да ти говорят за търговия на борсата, значи е дошло време да си продадеш акциите" :D И май май натам отиваме.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Цитата е хубав, но аз не съм толкова черноглед. Който се нагоди най-добре към новите условя ще спечели.



Ами то и без това вече сульо и пульо почна да прави уеб - види му се края :)
coolice май беше постнал един цитат - "Когато таксиджиите и портиерите почнат да ти говорят за търговия на борсата, значи е дошло време да си продадеш акциите" :D И май май натам отиваме.
 
От: От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Цитатът си е доста правилен !
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

В случая е правилен само ако го казва столичен шофьор на маршрутка или студентка от УНСС.

От теория на дизайна:
"Elements are perceived as either figures (distinct elements of focus) or ground (the background or landscape on which the figures rest)."

Който не разбра - поне да се научи да кара микробус или да почва да събира пари за силикон.
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

колко струва според вас изработката на сайт като filmi-bg.net
 
От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Здравейте на всички!
Абсолютен новобранец съм тук,но ми стана интересно да науча за толкова много възможности ,които дава интернет пространството.Та от няколко месеца ви чета,и докато отначало всичко ми беше като написано на арабски ,миналата седмица вече се престраших да пробвам наученото и започнах да си правя сайт на wordpress с готов темплейт.Оказа се фасулски просто и сега ме е яд,че миналата година платих 200 лева за такъв сайт .Понеже нищо не разбирах ,та ми взеха парите .Като се има предвид ,че всички текстове бяха дадени наготово.Работата беше да се копи пейстнат и да се сложат снимките на готов темплейт на Wordpress.Направиха ми го за 2 часа.Сега разбирам защо толкова бързо .
Ама така е като не разбирах нищо.
Та това го пиша във връзка с балъците като мене дето като не разбират и са неграмотни ги убеждават ,че нещото е много сложно видиш ли и струва много пари.
 
Последно редактирано:
От: От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

За най-добрите хляб ще има винаги, другите ще си сменят професията, или ще умрът от глад.:)

Именно. Но най-добрите не можеш да им хванеш спатиите. Работят та се късат :)
 
От: От: Цени за изработка на сайтове - Дискусия

Хората са си загубили времето за да "разбират", именно за това са тези пари!

Здравейте на всички!
Абсолютен новобранец съм тук,но ми стана интересно да науча за толкова много възможности ,които дава интернет пространството.Та от няколко месеца ви чета,и докато отначало всичко ми беше като написано на арабски ,миналата седмица вече се престраших да пробвам наученото и започнах да си правя сайт на wordpress с готов темплейт.Оказа се фасулски просто и сега ме е яд,че миналата година платих 200 лева за такъв сайт .Понеже нищо не разбирах ,та ми взеха парите .Като се има предвид ,че всички текстове бяха дадени наготово.Работата беше да се копи пейстнат и да се сложат снимките на готов темплейт на Wordpress.Направиха ми го за 2 часа.Сега разбирам защо толкова бързо .
Ама така е като не разбирах нищо.
Та това го пиша във връзка с балъците като мене дето като не разбират и са неграмотни ги убеждават ,че нещото е много сложно видиш ли и струва много пари.
 

Горе