Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Преди да ръси човек обиди за дадена тема е редно да има доказателства. И най-ме е яд, когато става дума за политика. Тази тема е непоносима за мен, но тъй като спомена "онази", поне да те питам къде са доказателствата. Дай ги и ще се извиня. :)

За кое искаш доказателства бе ФИФИ??? Че дава думата на всички ли? Ами гледай едно предаване от България говори гласа на хората - от няколко месеца ги прави - ето ти доказателство.


Аман от фифиПодобни - не се интересуват от политика, един път в седмицата чуят нещо по новините, телевизия не следят, парламентарен контрол не гледат, не следят какво се случва като цяло, но винаги са компетентни по такива теми.



Бареков от няколко месеца направо ги закопа в земята гробаджиите - дава трибуни на персони нон грата ( ЕМО ФАСА ) , който каза куп неща - започна да показва масово далавери на ГЕРБ - да не говорим за разкритията с бюлетините в деня на размисъл. Толкова го намразиха, че забраниха на всички близки до герб да участват по какъвто и начин по тв 7. Хич не ги е яд да знаеш... Още от когато ония боклук от герб го уцелиха с яйце в предаването България говори без цензура. Следи малко нещата преди да спориш за неща, които не разбираш и не се интересуваш.


ГЕРБ има много да му връщат персонално на него заради стотиците изказвания в последните няколко месеца против герб и доста разкрития, които започнаха да вадят. Не ме интересува от къде ги вземат, как, защо, кога - важното е, че показват далавери на герберите - а сребролюбец може да бъде само човек като кеворк и сашо диков.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

А далаверите на бесепету кой ще покаже?
Или само бесепету могат да си правят далавери безнаказано?
:clap:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Малииии, що герберски гняв се е налял туканка. :D

Не само се излял, ама идва от сърце. Не е и като този да не си го заслужава, ама е деградарско. И то много. Да са живи и здрави, явно нямат проблем с ходенето до тоалетна. :) Както се вика кафяво отмъщение на ГЕРБ, каквото им беше и управлението. ;)
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

А далаверите на бесепету кой ще покаже?
Или само бесепету могат да си правят далавери безнаказано?
:clap:
Сигурно няма кой да и показва далаверите пък на тях....
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ReminD, направо няма смисъл да се спори с теб. Всички, които харесват Станишев са ти първи приятели, а всички останали си готов да изтрепеш. Разполагаш единствено с твърдения, които не могат да бъдат доказани. Ми няма как да повярвам. И не щото видиш ли съм от друга партия, а защото съм реалист.

Станишев, Сидеров, Доган, Костов, Борисов не стават! Пенсиите вън от парламента и това е. Докато тези долни използвачи са там и има такива като теб, дето ги защитават, няма да се оправи държавата.

Не си прави труда да ме обиждаш, защото е ясно, че само с това можеш да се защитиш. ФиФитата явно са по-големи реалисти.

Най-добре е да се изчака да видим тримата пенсионери какви ще ги свършат и тогава пак ще си говорим. Ако съм грешала, че са поредните нови-стари обирджии, то ще се извиня. Няма проблем.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Фифи той или не може да види, че сегашните процедират (и ще процедират), по абсолютно същия начин като предишните, по-предишните и по-по-предишните, или нарочно пропагандира защото му плащат.
Същата шуробаджанащина, същите мутри, "близки до властта" фирми и медии по същата схема, и същите обещания за светло бъдеще.

Единствената разлика, е че сега си имат журналист лайномет, който не се спира пред нищо. Ако изобщо може да се нарече журналист това подобие на човек, де.

То ще си покаже. Ако Алъна след време започне да плюе и бсп, значи просто си плюе. Ако се скрие като мишок, след като се надрискат (а това ще стане вЕрвайте ми), значи взима хонорари за постовете си. Това е.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ФИФИ - Къде ти видя тук да се говори за Станишев???? Аз ти говоря за Бареков, вие ми говорите за Станишев.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ФИФИ - Къде ти видя тук да се говори за Станишев???? Аз ти говоря за Бареков, вие ми говорите за Станишев.

А чии интереси защитава Бареков? И не ми казвай на народа, защото в сайтовете преди изборите имаше само банери на БСП.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

А чии интереси защитава Бареков? И не ми казвай на народа, защото в сайтовете преди изборите имаше само банери на БСП.

Като е имало банери какво? Това са добре дошли пари от реклама за всички. Не те интересува в тая тема чии интереси защитава, коментирайте темата, имам чувството че сте първи клас.

И в предприемач да платят за банери пак са добре дошли пари, независимо коя партия - същото като с рекламните клипове в предизборните кампании. Страшна логика имаш фифи.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ми темата е изкоментирана вече :).
Бареков, по заповед на шефа си плюе по предишната власт. Някой плати на мангалите, да си получи заслуженото.

Честно ти казвам, ако по някаква причина започне да плюе и по сегашната власт, пак ще го мразя тоя боклук, и ще ми е кеф всеки ден да го замерват.

Това неговото не е журналистика, а кофи с пумия.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Направи ми впечатление, защото в другите сайтове имаше разнообразни банери, а в сайтовете на тв7 само на БСП.

А относно темата, как пък разбра Бареков, че пък точно Фидосова и Бойчо са ги пратили (че и веднага изкара една снимка на Фидосова - голЕмо съвпадение, как тъй я изнамери набързо ми е чудно...)?

Ето няколко въпросчета:

1. Как пък разбра веднага, че от ГЕРБ са пратили два келеша да го замерят с фекалии?

2. Ако приемем, че е знаел предварително, защо не е взел мерки? Ако бях аз, например, нямаше да ми е приятно да ме замерят с тези гнусотии и щях да взема мерки.

3. Ок, замерили са ги. Онзи човек, който го показаха, че целия е омацан с въпросните фекалии, откъде пък набързо намери дрехи да се преоблече? Да не си носят тениски в джоба?

4. Бареков щял да сигнализира на властите. Като сигнализира, та какво? Кого ще обвини? Нали трябва да има доказателства? Думата на някакво непълнолетно ромче, едва ли ще стигне, ако приемем, че са хванали извършителите.

Ако има пък доказателства, нека ги представи пред народа, който "защитава".

5. Някой май беше споменал, че са хванали въпросните ромчета, които изсипали "акуту". Е как са ги хванали, при положение, че на видеото ясно се видя как избягаха? Да не са си изтървали личните карти или са изкочили от екипа на ТВ7 от някои храсти на разстояние от 300 метра и са ги хванали, докато лапетата се оглеждат назад, дали някой не ги преследва?

ИЗВЪН ТЕМАТА:

Още малко въпросчета, малко извън темата, но пак свързани с главния герой.

6. Относно бюлетините - как така Баречков, от ТВ7, научи първи за въпросните бюлетини? Защо не Канал1, БТВ или Нова ТВ, които са и трите най-големи ТВ-та?

Едва ли е щото са купени от Бойчо.

7. Защо Мая Манолова сигнализира за въпросните бюлетини? Тя пък откъде разбра? Защо сценката се разигра точно ден преди изборите?

Отговора е прост - Сега тя замества Цецка Цачева в парламента. Ето къде са интересите.

Всичко е навързано и е свързано с нечии интИреси.

-------------------------------

Извода от цялата работа какъв е: При управлението на Костилката, Царя, Станишката и другите боклуци, те си крадяха. Само, че си разпределяха краденото и се взаимно-наблюдаваха и си се трампиха и е било колективна кражба от типа: ти крадеш тук и тук, а аз там и там. И после трампа. Те затова са и гъсти.

А къде беше грешката на Бойчо?

Бойчо реши да се изтарикати, да си гушне сам мангизите, а другите паритии им спря кранчето и какво направиха другите партии? А, да няма да търпят Бат Бойко?

Бойко прецака всички и там му беше грешката. Прецака партиите, защото си крадеше сам и най-много и уви, за тях не остана. Прецака фирмите, които му даваха по някой лев и си мислеха, че ще изкярят, ама на - останаха с пръст в :Х (да не казвам).

Бойко прецака и приятелите си - журналисти-мурналисти и други такива. И ето къде се намесва пак Бареков. ОчеИзвадно ББ е обещал нещо на НБ, обаче не го е спазил и познайте кой става враг номер 1.

Той наруши интересите не само на Бареков, но и на много други хора и там му беше грешката, а и затова го махнаха. Защото другите партии крадяха по-бавно, а той реши, че може да се прави на Тодор Живков, но не му излезе номера.

И какъв е извода от цялата работа?

Че всички тези "политици" не са в политиката, а в "бизнеса" (ако ме разбирате...) и нито един от управляващите или тези, които са управлявали не става на матриал. В момента има цял раздел в който разни хора защитават разни партии и всички викат ау колко е зъл Бойко, щото Бойко прецака всички и ограби отведнъж. Докато трипъл коалишън ограбваха народа бавно и сигурно.

Извинявам се, че пиша извън темата, но ReminD, когато тръгваш да защитаваш някого първо помисли - заслужава ли си? :)
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

1. Как пък разбра веднага, че от ГЕРБ са пратили два келеша да го замерят с фекалии?

Май не си гледала - каза, че имал информация и му сигнализирали граждани.


2. Ако приемем, че е знаел предварително, защо не е взел мерки? Ако бях аз, например, нямаше да ми е приятно да ме замерят с тези гнусотии и щях да взема мерки.

Звъннал е предварително в полицията - какви мерки да вземе? Да се барикадира?

3. Ок, замерили са ги. Онзи човек, който го показаха, че целия е омацан с въпросните фекалии, откъде пък набързо намери дрехи да се преоблече? Да не си носят тениски в джоба?

Нищо странно не виждам


4. Бареков щял да сигнализира на властите. Като сигнализира, та какво? Кого ще обвини? Нали трябва да има доказателства? Думата на някакво непълнолетно ромче, едва ли ще стигне, ако приемем, че са хванали извършителите.

А какво да прави? Да се азследва и това е. Такива свидетелски показания от първо лице са много важни, мен пък не ме интересува какво може да се докаже - то е съвсем ясно, че мангалите не лъжат.


5. Някой май беше споменал, че са хванали въпросните ромчета, които изсипали "акуту". Е как са ги хванали, при положение, че на видеото ясно се видя как избягаха? Да не са си изтървали личните карти или са изкочили от екипа на ТВ7 от някои храсти на разстояние от 300 метра и са ги хванали, докато лапетата се оглеждат назад, дали някой не ги преследва?
Полицаите са ги хванали впоследствие


---


6. Относно бюлетините - как така Баречков, от ТВ7, научи първи за въпросните бюлетини? Защо не Канал1, БТВ или Нова ТВ, които са и трите най-големи ТВ-та?

Има си вътрешен човек в прокуратурата - предполагам делян пеевски


7. Защо Мая Манолова сигнализира за въпросните бюлетини? Тя пък откъде разбра? Защо сценката се разигра точно ден преди изборите?

Това защо е сигнализирала звучи смешно. Усетила е нещо и е сигнализирала не виждам какво странно има в това. Относно защопреди изборите - а кога? След изборите ли? Като вече са пратени с колите с двойни дъна



" Отговора е прост - Сега тя замества Цецка Цачева в парламента. Ето къде са интересите." - да, сигурно лично мая манолова е напечатала 350 000 бюлетини и ги е пратила на тоя простак от герб с печатницата, че и е подготвила и коли с двойни дъна и ги подредила по градове.

Извода от цялата работа какъв е: При управлението на Костилката, Царя, Станишката и другите боклуци, те си крадяха. Само, че си разпределяха краденото и се взаимно-наблюдаваха и си се трампиха и е било колективна кражба от типа: ти крадеш тук и тук, а аз там и там. И после трампа. Те затова са и гъсти.
Всъщност принципа беше - аз крада, ти крадеш, и има за всички и не те закачат и притискат и натискат.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

И друго - гледа ли в Русе??? Циганите с плакатите - "бареков червен дудук, червен боклук и т.н." - гледа ли какво стана? Отиде при тях и си разговаря няколко минути с мангалите и накрая единия вика - платиха ни бе батее, платиха ни, какво да направим, пари трябват.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

QUOTE=ReminD 1. Как пък разбра веднага, че от ГЕРБ са пратили два келеша да го замерят с фекалии?

Май не си гледала - каза, че имал информация и му сигнализирали граждани.

Защо не се аргументира по-подробно? То всеки може да каже, че има някаква информация.

2. Ако приемем, че е знаел предварително, защо не е взел мерки? Ако бях аз, например, нямаше да ми е приятно да ме замерят с тези гнусотии и щях да взема мерки.

Звъннал е предварително в полицията - какви мерки да вземе? Да се барикадира?

Не, но най-малкото охраната щеше да е повече, за да се опита да го предпази.

3. Ок, замерили са ги. Онзи човек, който го показаха, че целия е омацан с въпросните фекалии, откъде пък набързо намери дрехи да се преоблече? Да не си носят тениски в джоба?

Нищо странно не виждам

Напротив. Ти като ходиш на кафе с приятели, да не би да си носиш чанта с дрехи (за всеки случай)?

4. Бареков щял да сигнализира на властите. Като сигнализира, та какво? Кого ще обвини? Нали трябва да има доказателства? Думата на някакво непълнолетно ромче, едва ли ще стигне, ако приемем, че са хванали извършителите.

А какво да прави? Да се разследва и това е. - и кво ще стане като се разследва? Ще вкарат Фидосова в затвора, щото според информация, които граждани подали на Бареков, тя наредила да го замерят с лайна две ромчета на по 13 години? Такива свидетелски показания от първо лице са много важни, мен пък не ме интересува какво може да се докаже - то е съвсем ясно, че мангалите не лъжат.

Как не те интересуват доказателствата? Откъде си сигурен, че не лъжат? Значи когато гласуват няма по-големи лъжци от тях, а иначе са светци, когато изказванията им са в полза на БСП, Бареков или другите смотаняци?



5. Някой май беше споменал, че са хванали въпросните ромчета, които изсипали "акуту". Е как са ги хванали, при положение, че на видеото ясно се видя как избягаха? Да не са си изтървали личните карти или са изкочили от екипа на ТВ7 от някои храсти на разстояние от 300 метра и са ги хванали, докато лапетата се оглеждат назад, дали някой не ги преследва?
Полицаите са ги хванали впоследствие

И как? Аз ще съм с качулка и ще избягам и иди ме хвани, ако можеш. А, чакай сетих се. Взели са отпечатаци ченгетата от фекалиите.

---


6. Относно бюлетините - как така Баречков, от ТВ7, научи първи за въпросните бюлетини? Защо не Канал1, БТВ или Нова ТВ, които са и трите най-големи ТВ-та?

Има си вътрешен човек в прокуратурата - предполагам делян пеевски

Колко удобно вътрешния му човек е БСП-ар.

7. Защо Мая Манолова сигнализира за въпросните бюлетини? Тя пък откъде разбра? Защо сценката се разигра точно ден преди изборите?

Това защо е сигнализирала звучи смешно. Усетила е нещо и е сигнализирала не виждам какво странно има в това. Относно защопреди изборите - а кога? След изборите ли? Като вече са пратени с колите с двойни дъна

Егати усещането ТОЧНО в деня за размисъл. Що не беше 2 дена преди изборите, или три дена, например или една седмица... много удобни за нея са оправданията...


" Отговора е прост - Сега тя замества Цецка Цачева в парламента. Ето къде са интересите." - да, сигурно лично мая манолова е напечатала 350 000 бюлетини и ги е пратила на тоя простак от герб с печатницата, че и е подготвила и коли с двойни дъна и ги подредила по градове.

Какво общо има самото печатане? Тук говорим за подадения сигнал и е факт, че той е бил подаден от нея. И тук се сетих за нещо интересно. Тя твърдеше, че никой не е знаел за подадения сигнал от нея. А тя откъде е научила?


Освен това, ти пък казваш, че вероятно Делян Пеевски е връзката на Бареков и от него е разбрал за въпросните бюлетини. А Пеевски откъде е знаел и защо той не е сигнализирал, а го е направила Манолова?

Всъщност принципа беше - аз крада, ти крадеш, и има за всички и не те закачат и притискат и натискат.

Нима толерираш този принцип? Защото така излиза от защитата, която хвърляш за новите "управляващи".
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ReminD, ти да не си от Кутевата чета? Като гледам как заставаш на амбразурата в защита на Станишковците, може и войвода да си там :).
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ясно е едно: Бареков и Борисов определено са във война, а в България не е хубаво да се заяждаш с журналисти, защото много лесно могат да ти изкарат кирливите ризи. Всичко, което казва Барека за Боко е вярно, а има още куп неща, които никой не споменава, а са публикувани в wikileaks. Ако все още има заблудени хорица, трябва да знаят, че Боко си е подставено лице на "безизвестната групировка" ТИМ и лапа солидни пари. Никой няма да му даде да си върти собствен бизнес, така че и той не е много виновен, щот прави каквото му се нареди. Конкретната сцена с лайната е почти сигурно, че е поръчана от ГЕРБ, но най-вероятно не е директно от Боко или Цв. Цв., а някой мушморок. Всичко си е един болшой театър, но докато има хора, които се връзват ще си е така и за напред.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ей фифи - не ми се занимава да отговарям на всичките ти глупости, само ще ти кажа, че не си запозната хич с фактите. Сигнала е внесен 2 седмици ПРЕДИ ИЗБОРИТЕ .
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Пей си Пенке, който те слуша... обеснявам ти, но не искаш да чуеш. Ок.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Егати усещането ТОЧНО в деня за размисъл. Що не беше 2 дена преди изборите, или три дена, например или една седмица... много удобни за нея са оправданията...

Кога е подаден сигнала от Мая? Я пак да чуя?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Същото като със разговорите - промитите мозъци не гледат какво има в тях, а мислят кой кого записва в тоалетната. Същото като и с мишо бирата преди време. Така и с печатницата - не било важно, че има 350 000 бюлетини подготвени и разграфени за пътуване и коли с двойни дъна - а било важно видиш ли- че Мая Манолова била пуснала сигнала 14 ДНИ ПРЕДИ ИЗБОРИТЕ и Било важно, че Бареков разбрал от прокуратурата и видиш ли, щом Бареков разгласил сигнала, значи не е вярно, бойко е невинен, цецу е невинен, миро мършата и цялата му свита.
 
Последно редактирано:

Горе