Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

с един клик в повече се виждат темите за политика на New Posts

attachment.php


а иначе има 57 други теми по който е писано днес справка цъкнете на какво ново не логнати :)
 
Общо взето в този живот съм забелязал, че дори и да разбираш от нещо, по изгодно е да се правиш, че не разбираш.
И в казармата беше така:
- Кой разбира от интернет?
Вдигат двама трима ръка.
- Хубаво, вие ще копаете за кабела.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

А от пиене и ядене разбирате ли? :p

Това е по подразбиране в кръвта на всеки българин. :beer:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Това е по подразбиране в кръвта на всеки българин. :beer:

пак прокарвате някакви тъпизми
малко са хората които разбират от "пиене и ядене"

или вие имате предвид как се яде като прасе?
 
От: От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосо

Циганите са ги хванали и са пропяли - ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИК ПО ПРЯКОР ФИНЦИ от Лом ( Серафим Василев ) от ГЕРБ...

О колко неочаквано!


Сер-гейче, специално заради твоя пост си позволих да гледам новините по тв7!
От прокуратурата казаха, че работят пo няколко версии, но ти послуша циганския лидер и копна "новината" му!
Евала, Сер-гей
Ми то бесепету и евророма едно били :D
 
От: От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосо

Сер-гейче, специално заради твоя пост си позволих да гледам новините по тв7!
От прокуратурата казаха, че работят пo няколко версии, но ти послуша циганския лидер и копна "новината" му!
Евала, Сер-гей
Ми то бесепету и евророма едно били :D

Че ти какво си мислиш я кажи? Сергей Станишев ги е изпратил а? Да мятат лайна? Защо? Причина? Умисъл? Мислете малко, 2 + 2 = 4 тоя случай е ясен - герберите умират от яд и се опитват всеячески да всяват смут.


Днес ми хареса в Русе по България говори без цензура - Баречко ги размаза, даже едни циганчета дето бяха развели плакати - Бареков червен продажник и т.н.. - Баречката ги поразпита и те пропяха викат в ефир - ПЛАТИХА НИ БЕ БАТЕ, ПЛАТИХА НИ...
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

А ти откъде си сигурен примерно, че Бареков не ги е наел, за да стане съответния цирк? На голи думи не трябва да се вярва. :)
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

А ти откъде си сигурен примерно, че Бареков не ги е наел, за да стане съответния цирк? На голи думи не трябва да се вярва. :)

Всичко, което казва Барека е вЕрно! Всичко, което Пеевски казва на Барека да каже е вЕрно! Всичко, което Станишев казва на Пеевски, да каже на Барека, да каже да по телевизията е вЕерно!
Точка. Това е най-безпристрастния и обективен журналист в Живота, Вселената и всичко останало.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Вчера гледах едно видео от преди 2-3 години Бареков и Борисов как се тачат. Гледай ти какъв обрат... И Слави и Бойко се тачеха преди, но явно някой на някой е нарушил интересите и станала манджата. :/
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Щом най-верните на бойко се отметнаха, представи си що за човек е бойко.

Колко трябва да си прост, за да си мислиш, че барека сам си прави атентати, просто не ми го побира акъла.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ReminD
Тема: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )
вземи тоя поздрав

И това за Какво? Защитаваш Бареков, защото тачи Станишев, но нямам търпение да се обърне и срещу него, та тогава да те питам!
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Колко трябва да си прост, за да си мислиш, че барека сам си прави атентати, просто не ми го побира акъла.

А защо все Бареков? Защо не замерят с фекалии някой друг журналист, който задава неудобни въпроси? Канал 1, БТВ, Нова ТВ, Скат, Канал 3, и още сигурно 40 тв-та има, по които се излъчват новини. Но все горкия Бареков.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

барека отдавна е купен от дпс и бсп така че - всичко е инсценировка
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Щом най-верните на бойко се отметнаха, представи си що за човек е бойко.

Колко трябва да си прост, за да си мислиш, че барека сам си прави атентати, просто не ми го побира акъла.

Честно ти казвам, няма да се учудя и сам да си ги прави. Колко пъти му е гледано предаването заради това? А за такива рейтинга е бог.
Е, може и да не е верно. Но с всичките лайна, които метна напоследък като нищо може и да са го "поръчали" :).
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Бареков ако не знаете, от известно време е на страната на народа и гражданите. Никой друг журналист не обикаля цяла България и не дава трибуна на всички - това не може да го отречете.
http://izbori.news7.bg/Новини/Русе/Сълзи-и-емоции-на-площада-в-Русе-_l.eln_i.10897_c.1123.html


http://izbori.news7.bg/Новини/Русе/...стите-на-TV7-в-Русе_l.eln_i.10888_c.1123.html



Много добре се държи

Второто видео е първата част междудругото, слушайте го какво казва човека, а не какво е правил преди и мислете. Друг журналист няма вмомента, който да прави това.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Бареков ако не знаете, от известно време е на страната на народа и гражданите.

guillotine-smiley-emoticon.gif
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Факт, който само можеш да оспорваш с емотинки ти и онази фифи
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Преди да ръси човек обиди за дадена тема е редно да има доказателства. И най-ме е яд, когато става дума за политика. Тази тема е непоносима за мен, но тъй като спомена "онази", поне да те питам къде са доказателствата. Дай ги и ще се извиня. :)
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

От известно време се чудя а бе тоя ремаинда да не е в 6-ти клас?
 

Горе