Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Малииии, що герберски гняв се е налял туканка. :D

Е той Бареков от един момента нататък пак взе да работи за Герб. В момента всички му се смеят на акъла.

Още 2-3 такива изцепки на "журналиста" и хората ще почнат да обичат вече Герб :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Малииии, що герберски гняв се е налял туканка. :D

Направо се чудя, от де я вадите тая логика?
Мен ми е гот, че са метнали лайна по Барека (въпреки, че можеше и по добре да се справят) и станах гербер.
Човеко си е получил заслуженото, ви се възмущавате :).
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ромбец те някои индивиди тука са на принципа тия дето не обичат нашите са врагове( гербери )

ама то кой нормален обича бюрека освен алана и още един 2ма ...
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

лайното бареков явно не е чел за това що е журналистическа етика
бахти ненормалника - на какво го обърна
всяка мутра с медия и може да говори както си иска
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Малко коментари от социалните мрежи


Бареков в собствен сос. Безценно!

А как са разбрали кое е торба с фекалии и кое Бареков?!?

Фекалии бяха омазани с Бареков.

Можеше и по-лошо да е - да го замерят с употребявани капути!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

офффф... няма ли да има край един ден от тези неща?! То не беше, че се гаврят с нашата писменост и култура, а сега и със знамето! НА НИЩО НЕ ПРИЛИЧА ТОВА !!!!!!!!!!!
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Циганите са ги хванали и са пропяли - ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИК ПО ПРЯКОР ФИНЦИ от Лом ( Серафим Василев ) от ГЕРБ...

О колко неочаквано!
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Алане и ти колко си зле....как пък повярва на тва дето тоя тъпак Бареков го казва? Ясно е, че има война ГЕРБ и ТВ7 - и двете страни са лайняни и се чудя как има още хора дето да следят с интерес техните тъпотии. Делян Пеевски и ТВ7 груп са не по-малко манипулатори, крадци и въобще измет, колкото и ГЕРБ и съм сигурен, че няма да мине много и ще почнеш да плюеш по ТВ7 доста сериозно...е освен ако не си на хонорар при тях.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Получих репутация от някакъв лайнар, който се зове: DETRITUS

"Аз пък казвам, че Барека го е поръчал! Фидосова и сие са все боклуци ама ти що реши, че Барека е невинен?"



Вие си правете изводите герберската сган колко е нагла.

Колега, пий си хапчетата :). Как реши, че съм гербераст? И що си сигурен, че Барека не си вдига аларма сам? Той се е доказал, като въртиопашка и подлога на всеки.
А "лайнара" няма да го коментирам, всеки си преценя за него си. Айде със здраве и довечера да палнеш малко тамян пред образа на кумира си Станишко :).

P.S. А мутрафоните от Герб и Атака са ми почти толкова противни, като твоите любимци, всички са за тояга и затвор.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Извинява се за невежеството, но има ли някакъв начин да не ми се показват темите от подфорума "Политика", че само пропагандистки лайна(с извинение) чета.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ще префасонирам един стар виц:

- Защо на сватбата на Бареков тортата ще е от лайна?
- За да не кацат мухите по младоженците.

- Каква е разликата между Бареков и кофа с лайна?
- Кофата.

:lol:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Аз пък на ТВ7 и всякакви други медии, които имат засегнати лични интереси с тези, които обвиняват грам не вярвам! В момента, Бареков има "зъб" на Гербери. Е тогава каква обективност?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Не знам другите какво мислят, но аз съм против при новите мнения да не излизат тези от Политика. Ясно се вижда отделните теми към кой раздел са и ако на някой не му се четат политически може просто да не ги отваря.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Не знам другите какво мислят, но аз съм против при новите мнения да не излизат тези от Политика. Ясно се вижда отделните теми към кой раздел са и ако на някой не му се четат политически може просто да не ги отваря.
Съгласен. И без това в другите раздели няма кой знае колко нови мнения :)
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Българите "разбират" най-много от спорт, политика, коли и жени :lol: иначе всички телевизии са едни и същи. Когато парите говорят, всички си дават дупето!
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Българите "разбират" най-много от спорт, политика, коли и жени!
И от seo ;)
 

Горе