Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

ReminD

Well-Known Member
Абе що за опозиция е това? Втори ден внасяш вот на недоверие, и втори ден не си регистрираш депутатите ( герб ) ??? Голяма конструктивна опозиция, нямам думи. И ще излиза бойко да ми говори кой бил шмекер и кой бил шмингел.



http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=1148932


Чудя се само какво ще кажат герберите от предприемач и как ще го оправдаят тоя пе*ерас*.




Днес обаче, БСП-то не търпят такива църкове и мутренски номера - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1149536 - изиграха го много хубаво, затова излезе тиквата бесен от парламента, голям простак.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Пък като се сетя какво друго беше. Първо щяха да са в парламента, после се опитаха да яхнат протеста и казаха, че нямат работа там. Наскоро ( когато протеста затихна ), гербаджиите решиха да пак да се върнат в парламента. Ей такава им е цялата партия - днес едно, утре друго, вдругиден трето решават. Който си е гласувал ГЕРБ да ги представляват в парламента - честито. ЦИРК 2013.


http://novanews.bg/news/view/2013/0...source=index&utm_medium=link&utm_campaign=hot


я виж ти, кой простак бил гост в нова тв, сега ще го видим какви ги говори.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Гледайте видеото от novanews :lol::lol: как беснее :lol:
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Целта е да се докаже, че Атака ПОДКРЕПЯ правителството.

Що се правиш на идиот?
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Mr. Pumpkin е за психиатрията и медиите трябва да го канят единствено на Halloween.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Целта е да се докаже, че Атака ПОДКРЕПЯ правителството.

Що се правиш на идиот?

Нещо не и се получи, а? Как мислиш? Михов ги изигра, но нормално, такива идиоти лесно се изиграват. Доста повече загубиха, отколкото спечелиха с този вот.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Нещо не и се получи, а? Как мислиш? Михов ги изигра, но нормално, такива идиоти лесно се изиграват. Доста повече загубиха, отколкото спечелиха с този вот.

Лесно се нарушава конституцията, номерът е без да я нарушаваш.

Все някога Атака ще се върнат
сега се крият като мишки, но това не може да продължава вечно

интересно ми е какво прави националистическа партия в Брюксел? :mrgreen: и всички ли са отишли? :D
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Ама чакай малко, ГЕРБ много губи от това нещо, какво ще ни доказват? Много ясно, че Сидеров не иска да подкрепи вота, той ясно каза наскоро, че ще подкрепя Орешарски засега, защото не иска Бойко и това го каза при Карбовски. Не виждам какво ще ми го доказват чрез вот на недоверие? Гербаджийски номера, използват вота на недоверие за да показват нещо, което се знае. Що за цирк е това.




Изяжте се - Волен няма никога да подкрепи мутрафона и ако искате 1000 вота на недоверие пуснете, щом смятате, че вота на недоверие е предназначен за това. Простаци.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

К. Стойчев: Поведението на ГЕРБ днес се харесва само на хора без мозък в главите си

С днешното си действие ГЕРБ и Бойко Борисов показват, че са непригодни за политика. Това не е политическа партия и политическа организация. Посланието на този ход е: "Аз мога да правя каквото си искам, аз мога да поискам вот, мога и да проваля заседанието, аз съм силният, аз мога да проваля заседанието, каквото кажа аз, това става". Това е посланието, което той иска да излъчи. Друг е въпросът, че това послание не се вписва по никакъв начин в една нормална политическа логика в една страна, в която трябва да се упражнява по нормален начин политика.
Независимо дали трезво мислещите хора са леви, центристи или десни, те са на първо място трезво мислещи хора. Те имат мозък в главите си, а действието, което виждаме днес не е предназначено за хората, които имат мозък в главите си. То е предназначено за тези, които нямат мозък в главите си и може би тези хора са във възторг и си казват "Леле, какъв голям юнак е този",

ГЕРБ-означава и -Гастро Ентерологична Рефлуксна Болест. На всички им се повръща вече.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Гледайте видеото от novanews :lol::lol: как беснее :lol:

Гледах го сутринта докато си пиех креатина и витамините и да ти кажа умрях от смях как обясняваше за орешарски когато го питали за пеевски.

Цитирам по спомен - "Само си отваряше устата като риба но нищо не излизаше от нея", което като си припомня интервюто беше доста точно описание.

Както норт ти обясни като на второкласник целта на вота е атака да земе мястото си до дпс и бпс веднъж за винаги и да направят кворум все пак те са управляващите, а не герб нали така?
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Извинявай, аз си мислех,че това е ВОТ НА НЕДОВЕРИЕ ОТНОСНО ИНВЕСТИЦИОННОТО МИНИСТЕРСТВО, явно вие едно казвате, друго правите, трето мислите, добре.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Аз до сега умен гербераст не съм срещал, всички са тъпунгери и промити мозъци. Факт!
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Ама чакай малко, ГЕРБ много губи от това нещо

Ти не му прави сметка (не мога да разбера - радваш ли се, че губи или не?)
гледай си Тв7 и слушах ГЕЯ/Ореха какво ти приказват :)

Аз до сега умен гербераст не съм срещал, всички са тъпунгери и промити мозъци. Факт!

такива изказвания са много жалки
има много честни и образовани хора които подкрепят ГЕРБ (при такава опозиция нямат друг избор), и ако се сравниш с тях (ти едва ли познаваш такива..защото не се движите в едни и същи кръгове) ще разбереш, че не си прав.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Целта е да се докаже, че Атака ПОДКРЕПЯ правителството.

Що се правиш на идиот?
Що па да се прави?? Не му се налага да се прави на идиот, той Е
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Тоя вот беше обречен от самото начало. Явно за това и го пуснаха, за да си правят цирковете.
Изобщо всички вотове са обречени, докато някой не даде повече кинти на болния мозък. Ама като отиде с цялата си пасмина на още една-две екскурзии до Брюксел, ще свършат и пак ще се продаде, на който дава повече.

И не обиждайте цирковото изкуство. Това, освен у нас никъде го няма.
240 неприкосновени паразита, които даже не си правят труда да ходят на работа.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

......
Чудя се само какво ще кажат герберите от предприемач и как ще го оправдаят тоя пе*ерас*.




....
Бойко бил циркаджия... а серГЕЙ какъв е ?? Всички знаят кой е участвал реално в педерастки оргийки ... същият сега се отъждествява с ДАМА, която от герб охажвали :lol: Няма смисъл да я ухажват тази дама, защото тя отдавна е заета - от много години е заета от към ректума от ДПС, а от няколко месеца вече е заета и от към устичкатта - там ѝ го слага Волен :-o Други дупки няма тази дама, защото всъщност не е жена, а серГЕЙ с пишка ;)
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Една проста ТИКВА превърна парламента в цирк.
Да сте чули нещо градивно от ГРОБ,дори едно предложение как да се подобри живота на хората?
Тях ги интересува само как да се докопат отново до властта
Дори немогат да аргументират собствения си вот на недоверие.
Такава трагикомедия няма в историята на политиката.
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Извинявай, аз си мислех,че това е ВОТ НА НЕДОВЕРИЕ ОТНОСНО ИНВЕСТИЦИОННОТО МИНИСТЕРСТВО, явно вие едно казвате, друго правите, трето мислите, добре.

Извинен си, надявам се да си успял да научиш някои друг политически трик...
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Извинен си, надявам се да си успял да научиш някои друг политически трик...

На политически трик ги научи Михаил Михов, който ги изигра като дечица днес : )
 
От: Циркаджийските номера на гербаджиите в парламента

Всъщност изобщо не е смешно, че единствената опозиционна партия в парламента отказва да влезе в ролята си и да използва малкото възможности, които има да отправя публично конструктивна критика към правителството и да го контролира. Човек може да остане с впечатление, че единствената грешка на сегашното управление е нещо, което е станало преди три месеца и няма пряка връзка с икономиката и финансите на държавата, а това не е така. Вотът на недоверие е полезен за опозицията инструмент и дори да е ясно, че няма да мине, пак може да се използва, за да се съобщи в национален ефир за някакъв голям проблем и да се чуе веднага отговорът на премиера и министрите. Сегашното поведение на ГЕРБ е чист автогол, защото ще им падне още рейтинга. По-никакъв начин няма полза от цялата патардия за когото и да е.
 

Горе