ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

z3al0t: не мога да разбера какво овърташ постоянно за тези работи? Питаш ме въпроси, които вече знаеш? Искаш да се докажеш пред тия от форума ли нещо не мога да разбера? Отивай да се правиш на хакер и ми прати вирус :lol: вече ми стана смешно и на мен даже.

shine: пич не си ми никакъв и нямаш нищо общо с това за да ти обяснявам такива подробности. Това си е между мен и него, а че съм прав аз си го знам. На теб като ти се гледа сеир си го гледай някъде другаде, аз тука няма да права цигании.

П.С. Спирам да пиша тук. Няма изобщо да се занимавам, важното е z3al0t да си научи грешката, защото за останалите изобщо не ме грее какво мислите, дали съм прав или не, защото аз и той знаем най-добре.

Е айде сподели каква е грешката на z3al0t. Ти циганиите вече си ги направил.... клош
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Толкова нагъл човек не бях срещал- да си поръча услуга, да не плати и да се опита да се оправдае.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
Поръчах събмит в dobavi.hit.bg на
kriso89

Изпратих му веднага парите и по скайп се свързахме. Каза че започнал да аддва сайта. Мина 1 седмица ... не получих НИТО един е-майл. След което започнах пробно да добавям аз сайта си. При което от 10 директори от 7 получавах е-майл. Когато го питах на скайп, той каза че лъжа нищо не разбирам и затова получавам блок.
Пазете се.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
Поръчах събмит в dobavi.hit.bg на
kriso89

Изпратих му веднага парите и по скайп се свързахме. Каза че започнал да аддва сайта. Мина 1 седмица ... не получих НИТО един е-майл. След което започнах пробно да добавям аз сайта си. При което от 10 директори от 7 получавах е-майл. Когато го питах на скайп, той каза че лъжа нищо не разбирам и затова получавам блок.
Пазете се.
А защо плащаш на всеки и авансово? Поразрови се малко във форума, информирай се, изгради си мнения за хората и тогава търси услуги.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Blinky, айде действай де, братле? Какво се чудиш? Аз на такива "невинни" божи кравички дето обиждат вяра нямам! Вземете да поразтребите най-накрая тоя форум, щото ще заприлича на ония форуми тип "съберете точки за всеки пост" , или пък ония кочини, в които се събират 13 годишни хлапаци да си мерят пишките...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
това което ще напиша може да се възприеме като спам или офтопик, но просто искам да благодаря на модераторите/админите, че направиха темата важна, а и както видях..Smack е баннат :)
Поздрави =)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ох аз заебах темата без да искам, ще си оправя първият пост :) А колкото до списъка - те нали "измамниците" изгарят :? Онзи SmAcK не съм го виждал от време-оно.. :))
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Е то идеята беше това да е списък генериран на база оплакванията на много хора. Мен още никой от този форум не ме е излъгал, вероятно защото съм недоверчив. Само веднъж ми се случи в DP и то за малка сума.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Все пак явно повечето от хората тук са коректни, щом черният списък е толкова кратък и не нараства :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Също така черният списък е нещо като превантивна мярка, защото примерно този, който примерно мисли да измами някой, си има 1 на ум за този списък.. :) И знае какво ще последва..
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ивайло Павлов, не му знам ника тук - сайта му е http://pavl0v.info/, скайп: pavl0v.info
Днес сутринта се договорихме по скайп да му нарпавя 4 банера, договорихме се и за цена и той каза да започвам да ги правя. Аз почнах да ги правя и след половин - един час ми пише "Намерих по-добра оферта" и излезе от скайп. Това е изключително некоректно отношение. Вече се бяхме разбрали и аз бях почнал работа, а той ми казва, че намерил по-добра оферта. Моля да го добавите към този списък. Това е все едно да отида в магазина и да си купя 1 пиле за 5 лева, и след половин час да им го върна и да им кажа, че малко по-надоло съм намерил за 3 лева и ще взема него, а това ви го връщам. Представете си какво некоректно отношение :( :( :shock: Но и аз съм си виновен да му бях искал парите предварително :(
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ивайло Павлов, не му знам ника тук - сайта му е [url]http://pavl0v.info/[/URL], скайп: pavl0v.info
Днес сутринта се договорихме по скайп да му нарпавя 4 банера, договорихме се и за цена и той каза да започвам да ги правя. Аз почнах да ги правя и след половин - един час ми пише "Намерих по-добра оферта" и излезе от скайп. Това е изключително некоректно отношение. Вече се бяхме разбрали и аз бях почнал работа, а той ми казва, че намерил по-добра оферта. Моля да го добавите към този списък. Това е все едно да отида в магазина и да си купя 1 пиле за 5 лева, и след половин час да им го върна и да им кажа, че малко по-надоло съм намерил за 3 лева и ще взема него, а това ви го връщам. Представете си какво некоректно отношение :( :( :shock: Но и аз съм си виновен да му бях искал парите предварително :(
Копирай тук съобщението, с което е направил поръчката и да го добавяме към списъка.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това е @bdaa : ]
Ивайло Павлов, не му знам ника тук - сайта му е [url]http://pavl0v.info/[/URL], скайп: pavl0v.info
Днес сутринта се договорихме по скайп да му нарпавя 4 банера, договорихме се и за цена и той каза да започвам да ги правя. Аз почнах да ги правя и след половин - един час ми пише "Намерих по-добра оферта" и излезе от скайп. Това е изключително некоректно отношение. Вече се бяхме разбрали и аз бях почнал работа, а той ми казва, че намерил по-добра оферта. Моля да го добавите към този списък. Това е все едно да отида в магазина и да си купя 1 пиле за 5 лева, и след половин час да им го върна и да им кажа, че малко по-надоло съм намерил за 3 лева и ще взема него, а това ви го връщам. Представете си какво некоректно отношение :( :( :shock: Но и аз съм си виновен да му бях искал парите предварително :(
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

[10:49:59] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: hello
[10:50:24] Ивайло Павлов: колко ще ми струват тези банери
[10:50:37] Ивайло Павлов: [08:48] Ивайло Павлов: 1) едно 300х100 и едно 300х250 за zvezdninovini.com
2) един 300х250 за onlinepsychologyadvice.com
3) един 300х250 за colorite.me
4) един 300х100 за tutorials2web.com

Искам да са хубави, без анимация, .jpg, да стоят добре :)

<<<
[10:52:01] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ami 20 $ ustroivat li te :)
[10:52:59] Ивайло Павлов: moga da platq s epay
[10:53:10] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ami dobre
[10:53:21] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: togava 25 lv
[10:53:28] Ивайло Павлов: oki
[10:53:30] Ивайло Павлов: :)
[10:53:32] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: (y)
[10:53:36] Ивайло Павлов: zapochvai
[10:53:49] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: dobre
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ами намерих човек да ми ги направи за 3 пъти по-малка цена

ама след като си ангажирал някой е изключително некоректно да се отметнеш
 

Горе