ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, това е поне третото оплакване от RichieRich! Интересно, че веднъж съм работила с него и ми свърши работа! Аванс - работата - тогава финално плащане и нямах проблеми. Явно след това е станало преобразяването!
Все още не си е отворил мейла който му пратих, стана вече повече от 2 месеца, пишете го в листата, няма значение къде какво прави и как е, все тая, може би се позовава вече с друг ник тук.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В крайна сметка мисля че няма смисъл от този черен списък с потребителите, защото всеки може да си отвори нов акаунт и да затрие всички предишни никове, връзки и скайпове. Най-добре ще е да се ъпдейтва белия списък, където ако потребителите са си пичове ще държат на името си и на репутацията си.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако желате ще Ви предоставя лични съобщения.
За едни 7 лева ме влачи месеци...
Ние също имахме уговорка това лято, която той не изпълни, но не ме е завлякъл с пари и не съм склонен да го добавя в списъка. Затова пък си имам едно на ум и не бих работил с него.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Souldevi, не крия че ти дължа 7 лева, прати ми видео запис как ми е субминал всичко, за което бях доста очарован. Обесних ти като човек, че картата си чаках месец и нещо, за да излезне, след което бях в някаква интернет пауза като цяло, даже сам знаеш, че ме нямаше доста време, след което ми писа отново, като ти казах, че ще вкарам пари в картата и ще ти ги пратя. Мисля, че не съм за 7 лева, за да се крия, циганя и т.н. Ако си от София, дай да се видим, ще ти дам и повече пари, колкото да си причислиш някоя лихва, за д аняма простотии. Ако не си, ще намеря лесен и бърз начин, да ти ги пратя, не се притеснявай.

Колкото до харкон, не помня за какво иде рече при теб, сме се разбирали, май да ми пишеш някакви статии, но за бога, след като не съм те избрал или по друга причина, значи ли че това ме прави лош предприемач? доста странна политика имаш :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Колкото до харкон, не помня за какво иде рече при теб, сме се разбирали, май да ми пишеш някакви статии, но за бога, след като не съм те избрал или по друга причина, значи ли че това ме прави лош предприемач? доста странна политика имаш :)

Това, че не помниш, е показателно за това какъв човек си по отношение на ангажиментите.
Напротив, избра ме. Имахме конкретна уговорка за количество работа, време на изпълнение и цена. Ще приема, че пак не си спомняш, за да не кажа, че лъжеш. :mad:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не лъжа, както виждаш не се крия, за да кажеш, че нещо има скрито покрито. Сега като се замисля, имахме един вид уговорка, но не и последна дума, стиснати ръце или както искаш го наречи. Сам ти казах, че след като се върна от почивката си ще се разберем по колко статии, точна тематика и прочие. Това, че не се е състояло, значи е имало проблем или друго решение от моя страна.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не лъжа, както виждаш не се крия, за да кажеш, че нещо има скрито покрито. Сега като се замисля, имахме един вид уговорка, но не и последна дума, стиснати ръце или както искаш го наречи. Сам ти казах, че след като се върна от почивката си ще се разберем по колко статии, точна тематика и прочие. Това, че не се е състояло, значи е имало проблем или друго решение от моя страна.
Сега вече твърдя, че лъжеш.
cecipenev, 22-07-2009, 23:33
Значи целта на темата ми е следната. Понеже от 31ви заминавам на морето, до към средата на другия месец и ме интересува някой да пише статии в блога и да ги добавя в свежо, нищо повече. Няма как да влизам от там, защото искам да се отдам на почивка и купони, за това те попитах дали ще търсиш самите статии и дали ще ти е удобно.

Harkon, 22-07-2009, 23:43
Блога ти, ако е на WP няма проблем- и аз имам такъв. В свежо още не съм добавял статии, но предполагам е лесно. Аз от първи взимам 1 седмица почивка, така че имам време.

cecipenev, 22-07-2009, 23:57
Ами на WP е, хубаво е да има и поне една снимка към статията, за да изглежда по приятно. Колкото до свежо, ще ти дам и юзърнейма ми и паролата, за да ги пускаш през моя аккаунт, че свежото не обича от различни акаунти да се пуска един сайт.

Harkon, 22-07-2009, 23:59
Добре. Сега лягам, че стана късно. Ще се разберем утре. Лека нощ!

cecipenev, 23-07-2009, 17:44
Значи от петъка, който идва до 10-11ти август трябва да се пише поне по една статия, максимум две. Насочеността както казах е ИТ, като фикс темите са, интернет приложенията, тоест нещо интересно от сферата на ИТ, като излезне нещо полезно, ползвано и прочие се пуска, или подбираш някоя интересна статия от чужд сайт и я превждаш, като имаш в предвид трябва сам да прецениш дали ще е интересна. Колко ще е дълга няма значение, важното е да описателна, а не 2 реда, на бързо да се каже за какво става дума.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Харконе, аман от тарикатлъци като тебе, не съм ти взел нищо, не сме стигнали до краен консенсус, така, че не ми разправяй кой какво прави и дали лъже.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Харконе, аман от тарикатлъци като тебе, не съм ти взел нищо, не сме стигнали до краен консенсус, така, че не ми разправяй кой какво прави и дали лъже.
От разговора по-горе се вижда, че уговорка съществува. Заслужаваш и другите да знаят, че си некоректен.
 
От: От: От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Предполагам факта, че са много.
:mrgreen:
Какво значение има колко са?
Прокситата си имат отличителни белези, не ти трябват дълги списъци с IP-та
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Souldevi, не крия че ти дължа 7 лева, прати ми видео запис как ми е субминал всичко, за което бях доста очарован. Обесних ти като човек, че картата си чаках месец и нещо, за да излезне, след което бях в някаква интернет пауза като цяло, даже сам знаеш, че ме нямаше доста време, след което ми писа отново, като ти казах, че ще вкарам пари в картата и ще ти ги пратя. Мисля, че не съм за 7 лева, за да се крия, циганя и т.н. Ако си от София, дай да се видим, ще ти дам и повече пари, колкото да си причислиш някоя лихва, за д аняма простотии. Ако не си, ще намеря лесен и бърз начин, да ти ги пратя, не се притеснявай.

Колкото до харкон, не помня за какво иде рече при теб, сме се разбирали, май да ми пишеш някакви статии, но за бога, след като не съм те избрал или по друга причина, значи ли че това ме прави лош предприемач? доста странна политика имаш :)

Смятам, че отсъствието ти за по-дълго време касае единствено теб.

Дори и да нямаш карта - не представлява затруднение да изпратиш платежно нареждане от най-близката банка.

Пощенският запис също е вариант.

Работя с доста на брой точни хора и не ме притеснява, ако (по една или друга причина) заплащането се забави в границите на допустимото. Държа да отбележа, че причината не може да е от рода на: "бях в някаква интернет пауза", както си написал. От два месеца съм доста болна и работя без "паузи".

Принципно - знам, че клиентите, с които работя, са коректни и ще заплатят дължимото при първа възможност. Веднъж ме мота една госпожа/ госпожица около месец и половина за смешни пари. Просто не бих повторила работа с нея и на троен хонорар. Иначе - при по-големи преводи работя или при предварително преведен аванс, или никак.

Като цяло... не ми побира акъла как човек, който плаща данъци и осигуровки, не дай си Боже гледа и деца, си позволява да не спазва поети ангажименти...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

с един ред се очернява репутацията на много коректни хора...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

с един ред се очернява репутацията на много коректни хора...

Да, определено е така, но пък това е бизнес човече..
Или си коректен - или гориш..
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

какво стана последно 7 - те лева платиха ли се или само обяснения тука ..
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И аз не мисля, че цеци е за тоя списък, не знам харконе какво сте се разбрали, ама нито е имало уговорка нито някой е свършил някаква работа/пратил пари и т.н. И абсолютно всеки може да е имал разни проблеми, не мисля че Цеци е за този списък!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

хора търсете си парите не чакайте тема във форум да се оплачете ..
щото за пари има давност нали знаете .......
а Цецунека да плаща и да не се излага за 7 лв...
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И аз не мисля, че цеци е за тоя списък, не знам харконе какво сте се разбрали, ама нито е имало уговорка нито някой е свършил някаква работа/пратил пари и т.н. И абсолютно всеки може да е имал разни проблеми, не мисля че Цеци е за този списък!
Да съм казал, че е за този списък? За мен уговорка има и това е видно от разговора по-горе. С пари не ме е излъгал, но го считам за некоректен и не бих работил с него.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А името и паролата си даде ли ти ?
А ти качва ли му статии в блога ?
П.П. Моля, някой да се договори с Harkon за същата задача,
за да има повод човека да се научи как се пускат статии в Свежото.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Олигофрен brad1985,
Статии в свежо съм качвал преди месеци.
Статии в блага му не съм качвал, за което не съжалявам. :)
Радвам се, че си напреднал в матряла:lol:
Само така !
 
От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Олигофрен Brad1985,
Тук не е място за олигофрени. :)
Твоето мнение е ценно за мен:cool:Мерси !!!!
 

Горе