ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всичко добре , ама как да го добавя в, черният списък ? Дамо скайпа ли да напиша ? :)
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе никът във форума е достатъчен, какъв ти скайп? :)

Никъде не виждам да е посочен ника във форума на въпросният потребител ! ;]
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Никъде не виждам да е посочен ника във форума на въпросният потребител ! ;]

Ами ок, на този му сложи скайпа примерно, но добре ще бъде да събереш всички потребители, от които са се оплакали - в първия пост, засега там има само 3-ма ;).
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Никой не е казал акауна от предприемач на тоя ivan0012i, така че ще го добавя само със скайп акаунта.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Никой не е казал акауна от предприемач на тоя ivan0012i, така че ще го добавя само със скайп акаунта.
Днес ми писа накакъв ivan01. Да не е този?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А..
И на мен на скоро ми писа ivan01 /account от предприемач/ за лого.
Даде ми скайп - ivan33364

Въпросният лого проект го видях направен от brainpain ден по-късно и постнат в темата му.А скайп абоната е офлайн от както ме е добавил.Явно някой се занимава с мулти-акаунтинг или каквото се нарича там, и прави номера.. ;d
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

jkolarov - направих му събмит по всички български директории и социални мрежи в Петък, естествено не плати. Пратих му два мейла и ЛС във форума, но без отговор. Хич не съм и за 6-те долара, даже ми е неудобно, че повдигам нещата - ама ако си премълча, утре някой ще изгори за повече.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

jkolarov - направих му събмит по всички български директории и социални мрежи в Петък, естествено не плати. Пратих му два мейла и ЛС във форума, но без отговор. Хич не съм и за 6-те долара, даже ми е неудобно, че повдигам нещата - ама ако си премълча, утре някой ще изгори за повече.

Добавен е ! :)
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пука му. :)

Мда, наистина имаш право.
Няма ли начин, за някакво по-сурово отмъщение/наказание.

Примерно бан по IP или нещо такова ? :\
 
От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мда, наистина имаш право.
Няма ли начин, за някакво по-сурово отмъщение/наказание.

Примерно бан по IP или нещо такова ? :\
Няма. Бан по IP не върши работа, заради прокси сървърите.
 
От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма. Бан по IP не върши работа, заради прокси сървърите.
Че какъв е проблема да се банват прокси сървърите?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ivo_pif1 давам на тоя мошенник скайпа, защото му нямам ника от форума.
Опита се да ми пробута реклама в сайт, който не е негов с надеждата да му платя първо. Дори имаше наглостта да ми говори, че не съм си изтрил cockies затова не виждам банера :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

EI DESISLAV4O SAMO EDNO 6TE TI KAJA MN SI ZABLODEN AMA MNOGO BACE ODI SEZASTRELIQI
Като те гледам колко адекватно и добре написано мнение пускаш определено смятам, че застрелването е по-подходящо за теб.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

EI DESISLAV4O SAMO EDNO 6TE TI KAJA MN SI ZABLODEN AMA MNOGO BACE ODI SEZASTRELIQI
Само по стила на изразяване мога да позная мошеника. Този е. :)
Да се помилва не, да се обеси!
 

Горе