ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това момче с което прави врътки е точно! Просто не е разбрал, че той мами! Не намесвайте името му в това! Говорих с него, когато тоя ме измами

Как го вярваш това ... Искаш да кажеш , че си е дало сметката да бъде използвана от случаен непознат...
Че то и аз искам така по сметка ми да идват пари без да ги знам от къде са и за какво са , ама няма :)
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Виж сега- didstingone са говорели да разменят пари - момчето е получавало парите в paypal, а той му е давал в epay и по-този начин не е разбирал какво става. Мислел, че той ги праща. Писах си с него, дори той писа на didistingone да ми върне парите. Но аз не разбирам как може да има такива хора, как ще ги харчат с чиста съвест тези пари. Бог не ги наказва такива хора
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ще ме извиняваш Емо ама ти си си виновен в случая. Споням си наскоро пак изгоря за трансфер на пари, казахме ти тогава да проверяваш черният списък първо и не след дълго пак се нахендри на човек от него за същото нещо. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тей говорих с въпросния човек Деян Йорданов и ми каза че в следващите 7 дни парите ми ще бъдат възтановени. Ще ви пиша след 7 дни дали сме се видели да ми ги върне.

Минаха 10 дни преди 2-3 дни ми писа че ще се видим след няколко часа да ми ги върне че ще ми звънне след малко да се доуточним и тем подобни но ... :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,

нов участник съм във форума и се радвам че попаднах именно от рано на тази тема. Прочетох я цялата и ще си имам едно на ум. Мен също са ме прецаквали по подобни начини, но не в този форум.

Успех на всички :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16689&page=2 - Предлагам danko6 за черния списък , измамите са му налице !

Ми то би трябвало в този списък да попаднат и всички собственици на сайтове, които се мъдрят във фреймовете - всички те без изключение са потребители на този форум и са си навъртали брояча от 24 май насам.

След днешна дата вече няма смисъл да се гледа кои нови ще се появят, тъй като ще е вероятно и злепоставяне, но досегашните са 100% гаранция, че или са тарикатствали или са си платили за това тарикатстване.

Изваждам ги за по-добра прегледност:

tursi-mp3.info
radio-emotion.info
pics-share.info
cms-bg.com
oracul.ivromo.com
oracul.eu
katsarov.info
zabavleniq.info/
bg-novini.1gb.bg
m-bow7.info
photoshop-bg.info
google-bg.info
77animals.info
77cars.info
pic-shared.info
ivo-zvezdev.blogspot.com
temi.top-me.com
prizeheaven.info
designers-bg.info
svobodno.info
tupalka.info
mp3ka.info
fun-zone.bg2.info
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Направете един пост, в който са изброени всички калпазани, да не ги търсим в такава обширна тема
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

До скоро бях само читател на тази тема. Надявах се да не пиша тук, но уви.

Трябваше да напиша няколко статии на тема строителство. Разбрахме се с човека. Пари, срок, заглавия на статиите и т.н. Свърших работата. Пратих материалите. Мина се време и от купувача ни вест, ни кост. Писах му няколко писма, дори не ми отговори.

Името му е Мартин Стоянов с електронна поща:[email protected].

Препоръчвам ви, ако работите с него да си вземате парите напред. Бях прежалил парите, но днес като си видях публикувани статиите тук и ме хванаха лудите.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте колеги! Като за начало реших да направя списък с потребителите, които са в черния списък.

- SmAcK (skype - ftsmack)
- joax (skype - ftsmack)
- cecipenev
- didistingone (skype - didistingone)
- qNuZoV
- ivan0012i (skype account)
- jkolarov
- ivo_pif1
- ivand
- RichieRich (email - richierichb[at]gmail.com; icq- RichieRich (593600787))
- ivand
- kriso89
- Smack
- @bdaa (Chenio, Blagoev)
- marineris, Бранимир Вълчев,
- skype: the.prio (nik- CaLLaWaY-_- и TyPucTa)
- RichieRich , скайп: richierichbg , име - Ивайло , richierichb[at]gmail.com , icq- RichieRich (593600787) ,
- Wicz - Личо Личев
- HeadShoT
- qNuZoV, Скайп: qnuzov
- Скайп: ivan0012i
- jkolarov
- ivo_pif1
- cecipenev
- sa6e70
- serjio
- didistingone
- Мартин Стоянов с електронна поща:[email protected].
- akvarius

Също така искам да добавя в черния списък akvarius, тъй като е абсолютно некоректен! Преди около 5 месеца започнах да работя за него. Първите три месеца всичко беше добре и ми превеждаше парите на време. Но от края на месец май имам изработени 70 лева за сайт http://svyat.com/, http://zdrave.org/, http://receptite.info/ и http://cvetya.com/. Само в свят имам публикувани над 5000 статии. Писах на akvarius първо на скайп няколко пъти, след това на е-мейла и на мобилния. Накрая преди 2 седмици реших да се обадя. Akvarius ми обеща да ми преведе парите, но досега така и чакам. Искам да кажа, че имам малко дете и това е основния ми доход освен мизерните 135 лева майчинство. Смятам, че след като съм изработила парите трябва да ми се и платят. Или поне най-малкото да не се крие и да беше написал един е-мейл, за да каже точна дата. Страното е също така, че в сайта продължава да се публикуват новини ОТ НЕГО, а по телефона ми беше казал, че много бил много зает и нямал време да отиде до банката!

Akvarius - Изключително некоректен човек! Чакам съдействие от админа!
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Чудя се защо ли хора, които до даден момент са били коректни, изведнъж отказват да плащат. Дали причината е ниската доходност на сайтовете? Предполагам, че е това. Не че ги оправдава.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Прав си harkon. Може би това е причината. Но най-неприяно е, когато човек се крие, а ти разчиташ на тези пари. Както е в моя случай, тъй като с бебе на 6 месеца няма как да работя другаде, освен удома. Надявам се поне след време нещата с измамите да се пооправят и дай боже да намалеят некоректините хора.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма как да ти се помогне за съжаление..........


Мнението ми е променено поради подрастващото поколение и мнението на TiGeR83 от 18.07.2010г. в 12:00 часа.

Прав си harkon. Може би това е причината. Но най-неприяно е, когато човек се крие, а ти разчиташ на тези пари. Както е в моя случай, тъй като с бебе на 6 месеца няма как да работя другаде, освен удома. Надявам се поне след време нещата с измамите да се пооправят и дай боже да намалеят некоректините хора.
 
Последно редактирано:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма как да ти се помогне за съжаление..........
Но имам гадничка идея - кликай 5 дена на адсенса му ама яко да го баннат и да се посере.
Гениален си и даваш много добър пример на подрастващото поколение.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

а voic4e и just какво са направили ....
като че ли са от потребителите с добра репутация тук и ми стана интересно що фигурират у списъка :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Voic4e и just са премахнати от черния списък, за което им се извинявам публично. Грешката е моя и не е умишлена.

Каквото и да направя парите няма да си получа, въпреки че през цялото време бях коректна. В четирите му сайта половината от информацията е публикувана от мен. Но явно няма правило при добрите и коректни взаимоотношеня. Е какво да се прави това е риска на професията ни колеги. Сигурна съм, че почти всеки фрийлансър се е срещал с подобни трудности в процеса на работа.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Гениален си и даваш много добър пример на подрастващото поколение.
Имам един прон сайт дет си седи там без грам реклама по него... Зема му сложа малко от аквариусовия Адсенз ли? :wink:

Барем изкара човечецът малко приход та евентуално се кандърдиса си плати дълговете. Преди да му делнат акаунта де. :oops:

Някой друг с подходящ сайт ще ме джойнне ли в начинанието?

Ъф корс първо ще му напишем любезно-предупредителен мейл и ше исчакаме 4-5 дни...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте колеги! Вера akvarius ми писа и любезно ми каза, че е имал проблеми, затова не ми е превел парите още. Уведоми ме, че ще ги преведе до 1-2 седмици. Също така искам да се обърна към всички, които по една или друга причина бавят парите на работниците си - по-добре напишете е-мейл на хората, с които работите, че ще забавите парите. Сигурна съм, че всеки би ви разбрал, ако имате затруднения по някаква причина. Важното е да има постоянна връзка между работник и работодател, и обратното. Искам да благодаря на всички от форума за подкрепата. Желая на всички успешен бизнес и всичко най-добро!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Voic4e и just са премахнати от черния списък, за което им се извинявам публично. Грешката е моя и не е умишлена.

Каквото и да направя парите няма да си получа, въпреки че през цялото време бях коректна. В четирите му сайта половината от информацията е публикувана от мен. Но явно няма правило при добрите и коректни взаимоотношеня. Е какво да се прави това е риска на професията ни колеги. Сигурна съм, че почти всеки фрийлансър се е срещал с подобни трудности в процеса на работа.


Няма проблеми. Не е като да няма допускани грешки и от моя страна. Все пак благодаря, защото присъствие в един такъв списък е голям проблем.
 

Горе