ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дреме ми за какво са ти сайтовете :) .
Преброй първо 70 лева от голямата пачка и си плати дребните дългове.
След това пак може да пробваш да се правиш на голям Адсенс милионер пред дицата.

Пък даже не си разбрал същността на идеята ми за "нивичките" ти.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Който дължи пари няма право да се оправдава.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Който дължи пари няма право да се оправдава.

Харкон това "оправдава" е много подигравателно какво искаш да кажеш да не заемам позиция ли ? Как така "няма право"?
- Ей ти да не си някой бледолик, размечтан фашист?
Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

shmula-failure.jpg
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Давай парите на жената бе кретен , ще ходи да брои пари , като си броиш парите дай и 70 лева , виж че е на зор , ебаси кретена .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Като си платил , браво ли да ти кажа бе кретен ? Никой няма нужда да те познава ,за да каже че си кретен , достатъчно видяхме .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За победител ли ще гласуваме? :)

Почна се като лек сеир и свърши като голяма излагация.
Последните 10-ина поста ще служат за бъдеща справка на заинтересованите лица.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз от вашите детски препирания не видях нищо смисллено в последните 10 коментара.
Нито една обоснована нападка към Akvarius не видях, а точно обратното само позитиви. Някой се оплака че не са му платили, но не му устиска да си признае че в крайна сметка са му платили.
Това е супер нетактично от страна на ищеца. Остава ви тука да освирквате човека без да спомене положителният краен ефект. Много мразя така някой да пуска лека стръв на хората готови да си излеят простотията от скука.

Един съвет към Akvarius: човек направи си електронен подпис и използвай електронно банкиране от банката си. За 20лв на година ще си спестиш подобни глупости.
В крайна сметка не е коректно да се бавят плащания, но всичко се случва. Важното е че и двете страни са си удържали да думата и всичко е коректно.

Аз лично бих правил бизнес с Akvarius, въпреки и неговите глупави коментари.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Харкон това "оправдава" е много подигравателно какво искаш да кажеш да не заемам позиция ли ?
Искам да кажа, че съм "уцелил" отношението си към теб.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте колеги! Тъй като нямах нет няколко дни сега виждам обсъждането по повод оплакването ми. Първо искам да кажа за пореден път, ЧЕ AKVARIUS НЕ Е ПОДДЪРЖАЛ ВРЪЗКА С МЕН, което най-дразни, това си е чисто криене. Аз поне не знам друга дума за това. Относно това, което написа ThinkFast ще кажа само едно НЯМА КАК ДА СИ ПРИЗНАЯ, ЧЕ МИ Е ПЛАТЕНО ПО ЕДНА ПРОСТА ПРИЧИНА, А ИМЕННО НЕ СА МИ ПРЕВЕДЕНИ ПАРИ ОЩЕ!!! Ако ми бяха преведени щях да напиша моментално в темата!

А относно това, че изтрих статиите ще кажа, че те му красиха сайта над 2 месеца! Какво за това време не се плаща така ли?!?! Междодругото мъчех се да се свържа как ли не с akvarius! Но единствено по телефона успях. Ако поне ми беше писал, а не да е нужно да му пиша сума ти пъти на е-мейла, на скайп и т.н. и то само, за да попитам какво става! И akvarius не е корекнтно да кажеш да ме питат за парите, като знаеш, че не си ги превел още! И за доказателство на всичко, което съм написала в тази тема ще добавя и някои от е-мейлите, които съм му писала аз!

1. "Здравей! Как си? Извинявай за безпокойството, но ще може ли да ми кажеш дали ще работим още заедно? Ще има ли още статии за copy/paste? А и малко ми е неудобно, но какво стана с паричките от края на месец май? Писах ти на скайп, но се сетих, че сигурно си проверяваш е-мейл по-често. Извинявай още веднъж за безпокойството. Ще се радвам, ако ми пишеш. Желая ти лек ден."

2."Здравей! Извинявай пак за притеснението, но сигурно си забравил за паричките ми, тъй като ми беше обещал да ги преведеш понеделник или вторник,а не получих превод. Моля те, ако имаш възможност поне ми пиши какво става, тъй като разчитах на тези парички и ми спряха нета. Ако знаех поне щях да взема назаем. Имам флашка с лимит на потребление 250 мб и вече ги изчерпах. Извинявай много пак за притеснението, много ми е неудобно, че те тревожа пак на е-мейла. Желая ти лека вечер."
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз от вашите детски препирания не видях нищо смисллено в последните 10 коментара.
Нито една обоснована нападка към Akvarius не видях, а точно обратното само позитиви. Някой се оплака че не са му платили, но не му устиска да си признае че в крайна сметка са му платили.
Това е супер нетактично от страна на ищеца. Остава ви тука да освирквате човека без да спомене положителният краен ефект. Много мразя така някой да пуска лека стръв на хората готови да си излеят простотията от скука.

Един съвет към Akvarius: човек направи си електронен подпис и използвай електронно банкиране от банката си. За 20лв на година ще си спестиш подобни глупости.
В крайна сметка не е коректно да се бавят плащания, но всичко се случва. Важното е че и двете страни са си удържали да думата и всичко е коректно.

Аз лично бих правил бизнес с Akvarius, въпреки и неговите глупави коментари.

Един съвет към Akvarius: човек направи си електронен подпис и използвай електронно банкиране от банката си. - МЕРСИ ЗА СЪВЕТА най-после нещо смислено което ще ме улесни много :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:

Горе