ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тук исчетох бая нещта.И немога да разбера по къв начин да стане и двете страни да не се намразват еми да са доволнни някои да обясни......
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Репортвам потребител със скайп: knoxville952

Човека се опита да измами потребителя Irish при сключването на сделката в тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21428

Въпросният индивид се е представил за мен в скайп с цел да измами купувача и да му прибере парите.

Внимавайте, ако попаднете на него!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да съберем пари да им организираме екскурзия до иран и да ги претрепем с камъни :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пускам едно левче в касичката задължително за тая кауза! Че заради такива малоумници като тия 90% от българите се страхуват да пазаруват онлайн или да осъществяват някакви сделки.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Слагайте шибания v3sk0z ( http://www.predpriemach.com/member.php?u=5737 ) Че ми писна от това тъпо копеле. 5 лева бе, за 5 лева се прави на ударен тъпо копеле ли е кажете ми? Бутайте го в шибания итрейдър че се ядосах, 1 линк не иска да сложи, като че ли ще му стане нещо нито го карам да ми ги връща тия пари, ама как и да е. Бутайте го това копеле, супер несериозник е от 1 -2 месеца го чакам, да ходи да пие 2 бири с тия пари аз не съм и искал да ми ги връща. Ето и в тая тема пак ме прецака като се направи на хакерче и ми индексира гугъл новите ми домейни взети от него с "hacked by "асенов" като по време на продажбата не бяха с тоя текст.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=20991
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Взех радикално решение да не се обяснявам и промених всички постове с това изречение - "Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните. "
Също така при горе посочените условия може да не се изплати определена сума не е проблем :)
Някой да ми каже на какво се основава това - "Rating Summary - Неплатени статии! Дължима сума - 70 лева!"
Сумата която съм платил е 70 лв имам платежно от банката :) но насреща нямам нито договор нито фактура! (направил съм подарък)
Е тогава какво е "Rating Summary" това ли е документа който получавам ? - Там е лъжлива информацията все пак аз притежавам документа за изпращане на пари и не само за тези 70лв
В крайна сметка на какво се базира черният списък ?????
В никакъв случай не трябва да се засягат финансови сделки които нямат приложени документи към тях защото са НЕЗАКОННИ
АДМИНИТЕ
трябва да ги игнорират и да допускат спорове и оплаквания само от сорта на: този ме напсува; обеща ми линк не даде и т.н.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Взех радикално решение да не се обяснявам и промених всички постове с това изречение - "Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните. "
Също така при горе посочените условия може да не се изплати определена сума не е проблем :)
Някой да ми каже на какво се основава това - "Rating Summary - Неплатени статии! Дължима сума - 70 лева!"
Сумата която съм платил е 70 лв имам платежно от банката :) но насреща нямам нито договор нито фактура! (направил съм подарък)
Е тогава какво е "Rating Summary" това ли е документа който получавам ? - Там е лъжлива информацията все пак аз притежавам документа за изпращане на пари и не само за тези 70лв
В крайна сметка на какво се базира черният списък ?????
В никакъв случай не трябва да се засягат финансови сделки които нямат приложени документи към тях защото са НЕЗАКОННИ
АДМИНИТЕ
трябва да ги игнорират и да допускат спорове и оплаквания само от сорта на (този ме напсува, обеща ми линк не даде и т.н)


Тук не сме съд, не е нужно итрейдъра да се доказва пред органите. ТИ си НЕКОРЕКТЕН - кажи забави ли се или не? ( като във вица стана то.. ) с плащането?
Може да си платил, но пак си некоректен глупец и български бизмесмен. И тук има нещо наречено морал, тъй че не си позволявай да цитираш законите, не мисля че някой от форума го интересува това.
Ако беше толкова велик бизмесмен колкото се изкарваш да си платил навреме, а не да се криеш като гугутка 2 месеца, после да обесняваш колко си богат във форума и всичко това се случва за 80 лева. Големи бизмесмени сте ей ей ей...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз съм против "вкарването" на akvarius в черния списък. За мен той е коректен предприемач и винаги си плаща!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тук не сме съд, не е нужно итрейдъра да се доказва пред органите. ТИ си НЕКОРЕКТЕН - кажи забави ли се или не? ( като във вица стана то.. ) с плащането?
Може да си платил, но пак си некоректен глупец и български бизмесмен. И тук има нещо наречено морал, тъй че не си позволявай да цитираш законите, не мисля че някой от форума го интересува това.
Ако беше толкова велик бизмесмен колкото се изкарваш да си платил навреме, а не да се криеш като гугутка 2 месеца, после да обесняваш колко си богат във форума и всичко това се случва за 80 лева. Големи бизмесмени сте ей ей ей...

ЧОВЕК много се ядосвам на такива като теб и тигер казвате "крил се ее" това е доста гаден израз и не съм казвал че съм богат :) просто ти казвам че няма как да осчетоводя парите :)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ЧОВЕК много се ядосвам на такива като теб и тигер казвате "крил се ее" това е доста гаден израз и не съм казвал че съм богат :) просто ти казвам че няма как да осчетоводя парите :)

Само не мога да разбера защо продължаваш по този въпрос- от ясно, по ясно е че и двете страни не са изрядни :)
И няма и как да бъдат при това положение... ми осчетоводявай ги, нищо не пречи.
 
Последно редактирано:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари и не плаща не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
Всеки има право да не плаща без основание за плащане - фактура или хонорарна сметка
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ми не наемай хора без договор като ми четеш тия закони! Тука сме се събрали freelancers, повечето не работят с договори бате, като гледам и ти не си искал договор, така че недей ни чети тия закони. Примири се, че си тарикат на дребно и остави темата да умре.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари и не плаща не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
Всеки има право да не плаща без основание за плащане - фактура или хонорарна сметка


Кой ти го каза това? Някой те е излъгал :) Не задължително да е в писмена форма, но договор при всички случаи има, и следователно и основание за плащане след като имаш уговорка с някого за определена работа срещу заплащане и работата е извършена. Издай сметка за изплатени суми, ако в това е проблемът.

Писмената форма е за по лесно доказване пред трета страна.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари и не плаща не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
Всеки има право да не плаща без основание за плащане - фактура или хонорарна сметка
Незнам дали са закони аз така си представям нещата :)
AlanFort за какво наемане става дума ???
Знаеш ли какво е freelancers можеш ли да ми обясниш и според теб защо не сме цялата Държава freelancers ???
P.S.
freelancers
мисля че е нещо като свободна практика моля те AlanFort обясни ми какво е човек на свободна практика ?
ОЩЕ НИКОЙ НЕ Е ОТГОВОРИЛ НА КАКВО СЕ ОСНОВАВА ЧЕРНИЯТ ФОРУМ В ПРЕДПРИЕМАЧ.КОМ
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Заеби, няма да споря с дървен философ, дето си мисли, че като е бавил 2 месеца плащане е много изряден. Айде, пиши си сам, няма да отговарям повече.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

AlanFort - за какви два месеца става дума ??? Не проявявай признаци на слабост не ми отговори на два въпроса, а взимаш страна по случая :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кой ти го каза това? :)
Не е задължително да е в писмена форма, но договор при всички случаи има, и следователно и основание за плащане след като имаш уговорка с някого за определена работа срещу заплащане и работата е извършена. Издай сметка за изплатени суми, ако това е проблемът.

Да наистина е така има устни договорки, дори и устни договори но се сключват при определени обстоятелства :) Които не стават онлайн а офлайн със свидетели и т.н пак дълга и широка
Също мисля че всяка устна договорка има писмен завършек
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

първо с аквариус съм работил над 1 година - статии, линкове и какво ли не. беше абсолютно точен и коректен :)
недейте да го нападате - всеки може да има малки забавяния и проблеми
недейте да го слагате в черния списък. абсолютно коректен е :)
 

Горе