ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам какви отношения сте имали двамата, но аз съм работила с webmast367 по един текст и спрямо мен е бил точен и коректен.

Аз пък не мога да кажа същото за теб.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз пък не мога да кажа същото за теб.

Ти НИЩО не може да кажеш за мен, защото не съм работила с теб и не смятам и за в бъдеще да го правя. Много нагло е да говориш против мен при положение, че не сме работили заедно. Радвам се, че преди 1-2 години (или колко беше при спора за сайта) се отървах от теб. Ако знаех, че си такъв мишкар изобщо нямаше да те потърся И тогава, за да помагаш.. :)

И си изключително смешен да нападаш и обиждаш всеки, който не споделя твоето мнение! За разлика от другите, които си нападал в този форум съм имала "вземане-даване" с webmast367, при което се е отнесъл коректно с мен. Разбира се, ангажимента ми е бил краткосрочен и то преди месеци.

Знам какво се опитваш да направиш. Да изместиш фокуса от спора ти с другия юзър и да започнеш да се заяждаш с мен. Сега се очаква да спорим няколко страници и после админите да ни чистят насраното. Хич не се и мъчи, защото всеки следващ коментар ще го докладвам. И не заради друго, а защото започваш да нападаш и обиждаш всеки потребител, който дръзне да напише нещо против теб.

ОТСЕГА ЗАЯВЯВАМ, ЧЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ТИ ОТГОВАРЯМ, ДИРЕКТНО ЩЕ РЕПОРТВАМ И РАЗДАВАМ НУЖНАТА РЕПУТАЦИЯ, АКО СЧЕТА, ЧЕ СЕ ЗАЯЖДАШ!!!!!!! ТАКА, ЧЕ ИЗОБЩО НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА МЕ ВЪВЛИЧАШ В КОНФЛИКТ. НАДЯВАМ СЕ СЪМ ДОСТАТЪЧНО ИЗЧЕРПАТЕЛНА!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пффф отървала се от мен.
Лелче ти заеба всичко от мързел и несериозност.

Некадърна и нагла си беше и такава остана.

Ето и първият пуснат репорт със следните мотиви:

1. Използва неверни твърдения;
2. Дискримиционна обида по възраст (още повече, че е невярна);
3. Обижда ме лично, тъй като изразявам лично мнение, НЕсходно с неговото;
4. Опитва се да развали репутацията ми, за да може казаното от мен по отношение на другия потребител да изглежда невярно и да няма тежест!
5. Обижда ме персонално, използвайки разни епитети, които касаят него самия;
6. Опитва се да си наложи мнението като за целта използва средства като обиди и измислени обвинения, с цел да сплаши други потребители да не коментират против него, за да не започне да плюе по тяхната репутация и да им вреди.

PS: Във връзка с обвиненията на въпросния потребител uphero за пояснение на останалите, които четат темата - няма да се оправдавам, тъй като нямам причина да го правя. :) НО ще продължа да отстоявам позицията си и мнението си и няма да спра от страх, че въпросния потребител ще навреди на репутацията ми!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ето и първият пуснат репорт със следните мотиви:

1. Използва неверни твърдения;
2. Дискримиционна обида по възраст (още повече, че е невярна);
3. Обижда ме лично, тъй като изразявам лично мнение, НЕсходно с неговото;
4. Опитва се да развали репутацията ми, за да може казаното от мен по отношение на другия потребител да изглежда невярно и да няма тежест!
5. Обижда ме персонално, използвайки разни епитети, които касаят него самия;
6. Опитва се да си наложи мнението като за целта използва средства като обиди и измислени обвинения, с цел да сплаши други потребители да не коментират против него, за да не започне да плюе по тяхната репутация и да им вреди.

PS: Във връзка с обвиненията на въпросния потребител uphero за пояснение на останалите, които четат темата - няма да се оправдавам, тъй като нямам причина да го правя. :) НО ще продължа да отстоявам позицията си и мнението си и няма да спра от страх, че въпросния потребител ще навреди на репутацията ми!

И 1000 думи да изпишеш няма да промениш нещата.
Кво ми се обесняваш.
Пука ми какво мислят другите за теб, аз нали те видях що за стока си.
Или аз кво се обеснявам не знам.
Нямам какво да допълня и аз повече и пожелавам успех.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И 1000 думи да изпишеш няма да промениш нещата.
Кво ми се обесняваш.
Пука ми какво мислят другите за теб, аз нали те видях що за стока си.
Или аз кво се обеснявам не знам.
Нямам какво да допълня и аз повече и пожелавам успех.

Пак пускам репорт срещу потребителя uphero със следните мотиви:

1. Опитва се да внуши на потребителите, че съм виновна за нещо, за което нямам представа;
2. Опитва се да внуши на потребителите, че "от него да мине", защото е наясно, че неоснователните му нападки срещу мен няма да доведат до никъде и се опитва да вмени, че прави компромис, оставайки да виси някъде "из въздуха" твърдението, че съм била некоректна спрямо него по някакви въпроси, за които и аз не знам.
3. Отново прави опит да ме обиди и дискредитира.

PS: За съжаление пак се наложи да спамя в темата, но нежелая думите на въпросния потребител да се възприемат грешно. Ако с 6000 си хиляди коментара и зелени звездички успява да сплаши други потребители с мненията си, то аз няма да направя компромис.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не искам да се меся много, но е хубаво, когато някой има да казва срещу някой нещо да го казва до край.
Аз пък не мога да кажа същото за теб.
За какво става на въпрос? Подплати си думите, за да знаем и ние.

И 1000 думи да изпишеш няма да промениш нещата.
Кво ми се обесняваш.
Пука ми какво мислят другите за теб, аз нали те видях що за стока си.
Или аз кво се обеснявам не знам.
Нямам какво да допълня и аз повече и пожелавам успех.
Същото като по-горе.

Не знам какви отношения сте имали двамата, но аз съм работила с webmast367 по един текст и спрямо мен е бил точен и коректен.

Аз съм работил с fifi, купувал съм сайт, даже го бях оставил сигурно почти 1 година при нея, след като го купих, защото все не намирах време да го прехвърля при мен и нямаше проблем от нейна страна. В последствие щяхме да пишем едни статии, но тогава тя имаше ангажираност и не свършихме работата, след като получих щателно извинение.

Лоша дума не мога да кажа и за @webmast367 коректен е бил с мен и достатъчно интелигентен за да тръгне да прави каквито и да е шашми.

За @uphero , няколко пъти ми е помагал в ТЕМИ във форума, като съм питал нещо, за което съм му благодарен, но да нападаш някой без да подплатиш думите си, тук вече засягат и други хора, и за това е хубаво да чуем гледната му точка.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не искам да се меся много, но е хубаво, когато някой има да казва срещу някой нещо да го казва до край.

За какво става на въпрос? Подплати си думите, за да знаем и ние.

Аз ще ти кажа. Беше през 2012-та или 2013-та година някъде...

Понеже уж имаше разни умения и т.н. по програмиране го помолих да ми помогне за един сайт да направим за оферти (агрегатор), но базиран на WP.

Аз помагах с каквото мога откъм да давам акъл за цветове, подредба, какво да има и да няма и т.н., накрая се получи на вид що-годе добър сайт, но за сметка на това се появяваха разни проблеми като дублиране на оферти, липсваха някои функции и т.н. Изписахме доста из сайта, .. - това ще правим, онова ще правим, не знам си кво... То беше отдавна, така че не помня детайли, но в общи линии почна да се бави или беше зает или нещо друго, накрая се оказа, че иска да прави сайта на негов домейн. Аз му казах, че няма да стане, защото искам да съм сигурна, че като ще влагам време и пари, няма да ме изментри с домейна. Казах, че искам да е на мой домейн, а той от своя страна нямаше да има никакъв проблем и т.н. После взе да ми се репчи, че щом е така нямало смисъл да работим и тем подобни. После имаше една сага във форума, където се заяждахме за тоя сайт и се опита да ме изкара ква ли не, при положение, че аз бях излъганата... После човека си прави някакви скриптове и си ги продаваше (агрегатори за оферти мисля)... тогава ме хвана яд, че ми е гепил идеята и се заядох във форума, естествено, мисля, че тогава имах малко мнения и не бях добре позната - и естествено веднага станах крива, а "големия програмист" излезе прав. Но така или иначе оттогава се зарекох да не работя с г-н UPHERO. В общи линии това е голямата "драма". Би трябвало аз да се чувствам измамена, защото вложих пари за домейн и правих лого, както и давах акъл как да се направи агрегатора (по-скоро съвети за визията и какво да работи, какво не), което после се използва, за да се продава на други хора. Но както и да е. Аз още си държа домейна, който купих тогава и си го направих туристически сайт, така че не съжалявам за нищо, освен че се наложи да имам "вземане-даване" с тоя. PS: После си направи блог и си публикува сайта като в описанието беше написал, че "го бил направил тоя сайт, щото да работил с някаква, която била несериозна" - визирайки мен и поради тази причина го зарязал. O_O Макар, че щяхме да развиваме съвсем различен сайт, с купен от мен домейн. После му писах в скайп да си промени дескрипшъна, щото ме обижда. Той обеща, че ще го направи, но дълго след това въобще не го промени и сега не знам, може би пак си седи същия. Та в общи линии това е "голямата драма". Като обобщение - щяхме да работим по даден проект, uphero прояви несериозност от негова страна, аз пък не пожелах да развивам сайт на негов домейн и искаше да ме изкара мен виновна. :)

PS: Само да вметна, понеже не става ясно. Значи се разбрахме за следните задължения...

Аз да купя домейна, да направя логото, да избера подходяща тема за основа. Той да направи самия агрегатор за оферти с моя помощ откъм визия (тоест какви цветове да се ползват, каква да е подредбата, какви филтри да има или друга функционалност). Също аз трябваше да направя блога и целия сайт да го разпространявам и един вид да доведа потенциални купувачи. Абе да го популяризирам с една дума чрез различни методи. В общи линии смятам, че съм била коректна по отношение равно разпределение на задълженията.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Алоууу ти сама вярваш ли си?!? Баси наглото парче, тук няма и 10% истина.

За съжаление се налага отново да репортвам.

1. Потребителят се обръща към мен като към неодушевен предмет;
2. Потребителят ме псува;
3. Потребителят накърнява личното ми достойнство;
4. Потребителят се опитва да разруши авторитета ми във форума като говори неистини.
5. Потребителят се опитва да внуши неверни твърдения на потребителите;
6. Потребителят постоянно ме напада, защото изразявам лично мнение различаващо се от неговото;
7. Потребителят се опитва да измести фокуса от основния проблем, а именно, че той обвинява друг потребител в измама без да има доказателства и без да може да представи такива.

Пропуснах да добавя, в репорта, че потребителя говори за лъжи и измами без да подплати думите с доказателства. Отново се повтаря ситуацията като с webmast още повече за нещо, което е било разисквано преди години тук във форума.

Това е пояснение за всички останали потребители, освен Uphero.

ОТКАЗВАМ ДА ТОЛЕРИРАМ ПОДОБНИ ПОТРЕБИТЕЛИ, КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА СПЛАШВАТ ОСТАНАЛИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ КАТО СЪС СЪВСЕМ ЯСНА ЦЕЛ ЗАПОЧВАТ ДА ГИ ОБВИНЯВАТ ЗА ИЗМИСЛЕНИ И НЕСЪЩЕСТВУВАЩИ НЕЩА!

НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ ВЪПРОСНИЯ ПОТРЕБИТЕЛ ДА МИ ПОДРОНВА АВТОРИТЕТА ВЪВ ФОРУМА И ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА ОБИЖДА КОРЕКТНОСТТА МИ.

ЗА съжаление целта му да измести фокуса от факта, че се изложи за пореден път, обвинявайки друг съфорумец без да има доказателства се изпълни. Така или иначе, ако трябва ще спора 100 страници, но няма да му позволя да ми хвърля измислени обвинения!!!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Uphero, ах ти гадна маймуно, колко си нагъл. Форумът страда от теб и не знам защо не изядеш един БАНан да ти изгърмят хилядите ти постове в колко осрани до момента теми.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Алоууу ти сама вярваш ли си?!? Баси наглото парче, тук няма и 10% истина.
Пусни твоята гледна точка.
В момента малко ситуацията е като да отидеш в полицията и да кажеш, ей тоя е измамник, и те да те питат, Защо? А ти да им отговориш ми ей така щото така реших. Да дойде въпросния измамник и да се защити и ти да му отговориш, "Алоууу ти сама вярваш ли си?!? Баси наглото парче, тук няма и 10% истина."

Кой ли биха взели насериозно полицаите? Въпросия измамник, или човека, който говори срещу него някакви си неща?

Бъдете по-сериозни в такива отношения. Пак казвам, не съм взел на никого страна, мен реално не ме бъркат толкова споровете Ви, те са си Ваши, но що се отнася до това да оронваш престиж на даден потребител, трябва да се конкретизираш и защитиш, иначе губиш делото още преди да е започнало.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пусни твоята гледна точка.
В момента малко ситуацията е като да отидеш в полицията и да кажеш, ей тоя е измамник, и те да те питат, Защо? А ти да им отговориш ми ей така щото така реших. Да дойде въпросния измамник и да се защити и ти да му отговориш, "Алоууу ти сама вярваш ли си?!? Баси наглото парче, тук няма и 10% истина."

Кой ли биха взели насериозно полицаите? Въпросия измамник, или човека, който говори срещу него някакви си неща?

Бъдете по-сериозни в такива отношения. Пак казвам, не съм взел на никого страна, мен реално не ме бъркат толкова споровете Ви, те са си Ваши, но що се отнася до това да оронваш престиж на даден потребител, трябва да се конкретизираш и защитиш, иначе губиш делото още преди да е започнало.

Фифиту обича да се прави на жертва и по голям католик и от папата, с такива не ти трябва да се заниамваш.
Ще пропусна.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фифиту обича да се прави на жертва и по голям католик и от папата, с такива не ти трябва да се заниамваш.
Ще пропусна.

Чувствам се длъжна да репортна отново г-н Uphero, защото:

1. Използва неистинни твърдения;
2. Ръси обвинения, които също са неверни, а липсата на аргументация го доказва още повече.
3. За пореден път ме обижда;
4. Като обобщение ме обвинява безпричинно, просто защото изразявам своето ЛИЧНО мнение, което се различава от неговото, опитвайки се да ме очерня, за да запази неговата си репутация.

За щастие успях да намеря старата тема, малко оскъдно инфо, но за съжаление само с това разполагам. Там аргументите му не се различават от текущите.

Тук се включвам в темата:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46440&p=507639&viewfull=1#post507639

По-надолу може да проследите какво сме си писали.

Това е инфо за по-любопитните.

PS: ЗА съжаление мога само да репортна въпросния потребител без да мога да дам отрицателна репутация. Очевидно админите не ме отразяват, но понеже съм си права по мое мнение, ще продължа да репортвам коментари, които ме засягат - персонално на въпросния потребител!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Направо сте за "съдебен спор" :lol:

:D Май, май... Най-тъпото е, че излишно си губя времето да пиша глупости в темата и да спамя, създавайки работа на админите да трият глупости след това. Но докато Uphero продължава безнаказано да ръси разни глупости, за съжаление се налага. ;-) То е мега смешен нашия спор и въобще жалкото подобие на обвинение срещу мен. Както го казах и в по-предните коментари, целта на uphero да отмести фокуса, заради неговото предно безпочвено обвинение срещу другия потребител засега се оказва успешно. И поне не си прави труда да се извини... :/

PS: Админите ще ги помоля да изтрият безпочвените обвинения срещу мен, както и моя спам в тази тема, за да оставят последния коментар, където другия потребител ясно се аргументира за безпочвените обвинения на потребителя Uphero. Все пак тази тема е за измамници във форума, а тук вече се знае кой е такъв.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

248260d74c0.jpg

Ай да видим ся кой на кого бута пръстче отзад :lol:
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аре бегай стига се прави на светица, че ми писна вече да ти чета сополивитв постове.
Ама и аз съм тъп, че ти се връзвам. Айде

Отново ме обиждаш, поради което за съжаление се налага да те докладвам, но поне най-накрая се определи правилно и справедливо в последното изречение. ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фифи, Ъпхеро... уж големи хора, а циркове правите. И двамата имате трески за дялане, толкова ли не можете да се разберете? Ако пък не се разбирате - просто се игнорирайте. Ако чувствате, че някой ви е длъжен - осъдете го. Но да правите такива драми ... сами се излагате.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Очевидно админите не ме отразяват, но понеже съм си права по мое мнение, ще продължа да репортвам коментари, които ме засягат - персонално на въпросния потребител!

Когато е замесен uphero админите винаги си траят. Незнайно защо, но вече в няколко случая е така. Къде е Blinky, или не се включва когато приятелчето е замесено?

С fifi съм работил и ще продължавам да работя, защото е абсолютно точна и коректна!!!
 

Горе