ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз идеята на тая тема не я разбирам. 62 страници до тука със спам. Представете си, че аз сега тръгвам да правя проект с някой непознат от форума и чета 62 страници спам и пак спам. В скоро време ще извадя в черния списък в отделна тема аргументираните и доказаните репорти.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кво мълчание? Аз в първия си пост съм казал всичко.
Какво каза в първия си пост? ЧЕ АЗ СЪМ ТЕ ИЗЛЪГАЛ И СЪМ ТИ ВИСЯЛ ПАРИ И НЕ ТИ ОТГОВАРЯМ В СКАЙП?
Къде показа доказателства, как защити думите си, че наистина си измамен или, че аз съм измамник? При положение, че дори не бях влизал в форума 1 месец нормално ли е да ме храниш така зад гърба? МЪЖКА постъпка ли е тва?
Истината беше, че всеки път ми правеше едни лайна за които незнам изобщо за какво ти плащах все нещо не работи все нещо не си разбрал и накрая след последните ти редакции аз ти писах не веднъж, че нямам време да се занимавам в момента с това квото станало такова и до там, а като цяло заебах изцяло проекта пих 1 студена вода за парите дето ти дадох и живи и здрави а след това ти ме наричаш измамник.
След като аз писах ТУК да ти поискам хронологията да покажеш на хората, тъй като тук е за това тоя списък да кажеш тоя е измамник и да представиш доказателствата си ти кво изрева? Нямало то хронология скайп пазел 1 месец хахахах аз имам хронологии от както съм си създал скайпа, но да това сега е отделен въпрос! ИДеята е, че ти обвиняваш без причина дори не си спомняш такова нещо ама викаш чей го бъзикна може пусне още некой евро на баба на пейпала....
Мисля, че е време да се извиниш вече или викаш да си смешен е по лесно? ВИж заради теб се разпънаха още 5 страници СЪС СПАМ? ТОва ли е полезната тема? Като цяло тая тема ми се струва, че трябваше да е една от най важните във форума за да знаят потребителите кои наистина са палачори и са тук за да закърпят от някой некоя банкнотка.
НЕ Е БИБЛЕЙСКО ТОВА НАЛИ ЗНАЕШ! Бъди мъж и се извини и да се приключва темата!
А към админите, ако има как да разредите малко постовете ТУК, ако трябва ще се помага просто да се изчисти темата защото е ЛАЙНА ..... или да се направи НОВА в която да се ограничавате малко с глупостите си за да може наистина да се вижда кой мами и кой НЕ !

ГЕРОЙ чакам си извинението :)

Весел Уикенд на всички! :))
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Колко пари ти струва чашата вода webmast367?

Ами повече от минимална заплата със сигурност нямам нерви сега да смятам и т.н това няма значние в случая и 5 лева да са и 5000 работата не беше свършена нито 1 път на ниво и накрая ще ме изкарват измамник за нещо, което сам си съчинява пича :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да се впиша и аз в тази тема.
Става въпрос за колегата sapa84.
Свърших му работа по над 10 сайта. Някой от тях не довършихме. Работата вървеше редовно, но като дойде време да се плаща рязко стана зает. Дори се беше разболял тежко (дано е жив и здрав), появи се пак продължих да му правя разни неща без дори да ми е дал предните уговорени пари. И после отново изчезна безследно. Дано не се е случило нещо с човека, но работата си е работа.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да се впиша и аз в тази тема.
Става въпрос за колегата sapa84.
Свърших му работа по над 10 сайта. Някой от тях не довършихме. Работата вървеше редовно, но като дойде време да се плаща рязко стана зает. Дори се беше разболял тежко (дано е жив и здрав), появи се пак продължих да му правя разни неща без дори да ми е дал предните уговорени пари. И после отново изчезна безследно. Дано не се е случило нещо с човека, но работата си е работа.

No more drama.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Спайдермена от Тулово, след провала му като брокер на недвижими имоти, за мнение от преди половин година:

%2525D0%2525A1%2525D0%2525BF%2525D0%2525B9%2525D0%2525B4%2525D0%2525B5.jpg


и ги избиват лудите да търсят твои теми да се изсерат вътре
8)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Спайдермена от Тулово, след провала му като брокер на недвижими имоти, за мнение от преди половин година:

%2525D0%2525A1%2525D0%2525BF%2525D0%2525B9%2525D0%2525B4%2525D0%2525B5.jpg



8)

Зарзаватчията пак изпляска......
 
Последно редактирано от модератор:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кога ще го махнете тоя говньо от тука бре? Бахти евтиния тип!!! За uphero говоря, ако някой не е разбрал! Петиция ли трябва да направим? Пари ли да дадем?
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Спайдермена от Тулово, след провала му като брокер на недвижими имоти, за мнение от преди половин година:8)

Въййй, като гледам - накривил ти е репутацията с тая ряпа, така че... що се палиш?! :)

Ти знаеш ли, че репите са единственият начин тъпирчо да се почувства значим в тоя живот? Айде, прояви човещинка и го дай малко по-великодушно, Градинаров. ;)
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Почти два месеца и няма отговор ...

Алоууу ти сама вярваш ли си?!? Баси наглото парче, тук няма и 10% истина.

1. Дали си вярва или не няма значение. Тя си изложи тезата аргументирано, за разлика от теб и не само по този повод.

2. За последните месеци това не ти е първи случай, в който си въвлечен и не си оборил твърденията срещу теб.

3. Никога не съм работил с фифи или с теб, обаче са ме търсили твои бивши "клиенти". От всичките съм чул в общи линии едно и също и то, освен че не е много лицеприятно за теб, се припокрива на 90% с това което е писала фифи.

4. Схемата с присвояването на идеи явно не е нова за теб. Агрегатори, ФБ приложения ... Сигурно има и друго.

Хайде за разнообразие благоволи вместо обичайните ти арогантни изцепки да напишеш нещо смислено.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Въййй, като гледам - накривил ти е репутацията с тая ряпа, така че... що се палиш?! :)

Ти знаеш ли, че репите са единственият начин тъпирчо да се почувства значим в тоя живот? Айде, прояви човещинка и го дай малко по-великодушно, Градинаров. ;)

Великодушен съм - да си направи клонинги, не е забранено, и да си раздава. Кеф му червено, кеф му зелено - според настроението и бизнес сполуката. Също е като онанирането - кеф с дясната ръка, кеф с лявата. Онанирането също е себеутвърждаващо.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пъпхирото пак ли буйства из средите на форума.
Чувствам носталгия от темите тук в периода 2011-2013 доста хора липсват вече...:(
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Великодушен съм - да си направи клонинги, не е забранено, и да си раздава. Кеф му червено, кеф му зелено - според настроението и бизнес сполуката. Също е като онанирането - кеф с дясната ръка, кеф с лявата. Онанирането също е себеутвърждаващо.

:D:lol: хаххахах, направо си го представям как примижава и стене от удоволствие, докато цвъка червените точки.:D Ама е доста потенттен, трябва да му признаем - на ден поне до10 пъти го докарва.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Сори за спама, ама ако правите петиция/подписка/дописка/преписка/дело или к'вото и да е срещу uphero, обадете се да се включа и аз. За мен той не е нито up, нито hero. Клавиатурен герой. Де що има теми с*ре в тях и после се обеснява като вдовица за К*Рбан чорба. Ако това за него е да си мъж, да му пикая на мъжеството и на голямото непокрито самочувствие. Нямал съм неблагоразумието да работя с него, но пък не веднъж и два пъти е кензал по темите ми. Не искам да давам напътствия на админите, ама е крайно време да му запушат арогантната уста тук, че да не го направи някой на живо. Виждам, че има доста кандидати за последното.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Сори за спама, ама ако правите петиция/подписка/дописка/преписка/дело или к'вото и да е срещу uphero, обадете се да се включа и аз. За мен той не е нито up, нито hero. Клавиатурен герой. Де що има теми с*ре в тях и после се обеснява като вдовица за К*Рбан чорба. Ако това за него е да си мъж, да му пикая на мъжеството и на голямото непокрито самочувствие. Нямал съм неблагоразумието да работя с него, но пък не веднъж и два пъти е кензал по темите ми. Не искам да давам напътствия на админите, ама е крайно време да му запушат арогантната уста тук, че да не го направи някой на живо. Виждам, че има доста кандидати за последното.

Колега, браво! Ти си умен и проницателен мъж! Не може един недоразвит сперматозоид да тормози цял форум... :-o Все пак нека не забравяме, че живота продължава и извън форума ???! Успешна нова седмица на всички!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да се впиша и аз в тази тема.
Става въпрос за колегата sapa84.
Свърших му работа по над 10 сайта. Някой от тях не довършихме. Работата вървеше редовно, но като дойде време да се плаща рязко стана зает. Дори се беше разболял тежко (дано е жив и здрав), появи се пак продължих да му правя разни неща без дори да ми е дал предните уговорени пари. И после отново изчезна безследно. Дано не се е случило нещо с човека, но работата си е работа.

И аз чакам пари от него..Първо знаех, че беше в болница. Разбрах го, ама това беше преди 2 месеца. От тогава се включва по 1-2 пъти в скайпа, за да ме информира, че вече е тук и ще ми прати парите...и така от 5 месеца...Преди всичко беше точно. Работили сме с него доста, но сега не знам какво се случва..Дано е жив и здрав
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

1:1 е ситуацията От близа 3 месеца си играем на котка и мишка появява се, обещава нещо и изчезва. Имам чувството че много няма късмет този човек.
Толкова време и все проблеми .. няма 20 мин. или познати приятели да им каже "въри до банката да пуснеш едни пари".
Ей тъй си го представям
[video=youtube;Wqg-zugZdI0]https://www.youtube.com/watch?v=Wqg-zugZdI0[/video]
 

Горе