ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Черния списък се превърна в манджа с грозде.... чат и всеки се оплаква от проблемите си....
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Черния списък се превърна в манджа с грозде.... чат и всеки се оплаква от проблемите си....
А белият списък на потребителите си стои кротко в архива и никой нищо не пише в него...явно хейтърството надделява тук. Чета темата само за да не попадна пак тук неоснователно, но само чета спам. И недейте се сърдете като някой не отговаря на нападките срещу себе си, защото аз лично повече нямам нерви да чета спам...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тоя гледам е излетял. :D

Сега, ако някой се появи и очисти темата ще е безценно. :)
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тоя гледам е излетял. :D

Сега, ако някой се появи и очисти темата ще е безценно. :)

Ще се обособи в нова. Е как няма да излети...100 пъти си ги говорим едни и същи неща. Ставаме тук админите с по 2-3 репорта, заради него. Чакай бе, лято идва, ще кибичим да му търкаме глупостите. Скоро и другите никове ще полетят. Почивката му е за лятото. ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Жалко, че бана предполагам е само на акаунта. След малко го гледаш с друг и така до безкрайност. Но пък и както казаха по-рано - няма как да се банне по IP, щото ако се нацели операторското IP изгоря цялата мрежа, която ползва оператора.

Случи се така, че влязох да му разгледам профила - ми той няма едно нормално мнение. Всичкото е трол и заяжданки...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дамм... Мъчно ми е, но днес моят приятел беше така:

tumblr_o6a6yjA8iA1v07q9qo1_400.gif
 
Последно редактирано:
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Жалко, че бана предполагам е само на акаунта. След малко го гледаш с друг и така до безкрайност. Но пък и както казаха по-рано - няма как да се банне по IP, щото ако се нацели операторското IP изгоря цялата мрежа, която ползва оператора.

Случи се така, че влязох да му разгледам профила - ми той няма едно нормално мнение. Всичкото е трол и заяжданки...

Да, смятай колко ,сме ли либерални щом е имало такъв "пропуск" от наша страна . :)

Нанди, дори, ни беше пак предупреден
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, смятай колко ,сме ли либерални щом е имало такъв "пропуск" от наша страна . :)

Нанди, дори, ни беше пак предупреден

Кои са тия другите дето щели да почиват?

ПП няма ли да го сменяш тоя аватар вече?
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ


Да. :)

п.с. аз защо не мога да прикрепям така гифчетата? Освен, че съм технически неграмотна, разбира се... Къде бъркам? :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Insert image-->From URL, пействаш линка към картинката, махаш отметката от Retrieve remote file and reference locally и си готова

Това с отметката е било проблемът. Мерси @Websolut, имаш точка. :)
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ще се обособи в нова. Е как няма да излети...100 пъти си ги говорим едни и същи неща. Ставаме тук админите с по 2-3 репорта, заради него. Чакай бе, лято идва, ще кибичим да му търкаме глупостите. Скоро и другите никове ще полетят. Почивката му е за лятото. ;)

Евала БЛИНКИ очаквах по-скоро мене да баннеш за да спра да репортвам, отколкото тая гнида!
Показа, че имаш топки! Адмирации за което!

Сега останалите да вземат пример и да има малко ред щото забавното си има забавни теми да се смеем, а за останалото нека се държим като хора, който има комплекси може да си каже на лично не да усира всяка тема, която хване :)

Не може и без тях, ама трябва да си имат някакви граници простащината на село !

Успех на всички 1 гном по-малко!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бластера взе да ме кефи...ама пак те репортнах, нищо не ми пречи на мени.

Ти сигурно и в училище си бил от певиците. ''Госпожооо, а пък Гошко няма домашно'' - а?
Няма да стане мъж от тебе, Ивайло, Ивайлооооо.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бeз да споменавам имена, ама точно фейсбук спамерите със сайтове със заглавия от рода на БОМБА, САМО ВИЖТЕ... Потресе интернет...
Със статии за намерени кръстоски между делфин и кон животни да говори за морал, ред и спазване на правила?!?
 
Re: От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кои са тия другите дето щели да почиват?

ПП няма ли да го сменяш тоя аватар вече?
Говорех за другите му никове тук. Що, някой заслужил има ли за почивка. :)

П. П: кво ми е на святата. Скоро ще го сменя. Споко. ;)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бях измамен от потребител "Delindadar" !

На 20.05.2016 сключихме сделка за кодиране на няколко елемента в сайт и преведох 1/2 от сумата, както се бяхме разбрали. Срокът за изпълнение беше уж 7 дни. На 27.05.2016 ѝ писах, за да попитам дали е готов сайта, но не получих отговор. Както и да е, реших че може да има някакъв проблем, нормално ..... На следващия ден 28.05.2016 (неделя) отново ѝ писах по-скайп и отново не получих отговор. Също така и звънях по скайп и даваше свободно, тоест тя е инкогнито и вижда съобщенията. И така ден след ден до днес, когато ми писна и реших да пусна темата тук.

В крайна сметка загубих цели ценни 11 ДНИ и 100 лв !

Моля администраторите да баннат потребителя от сайта, за да няма други опарени. Надявам се, че epay ще ми върнат сумата, която преведох по тяхната система :oops:

Данни за измамничката:


IBAN: BG12CECB97900098769344
BIC: CECBBGSF
Десислава Кирова Делчева

Еpay
Клиентски номер (КИН): 9651301462

Skype: delindadar

Телефон: +359878078268

Facebook профил: facebook com/delindadar

Линк към профила в този сайт: predpriemach. com/member.php?u=16120

Здравейте, баннахте ли този потребител ?
 

Горе