ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

защото си чепат характер ще попочиваш с оригиналния ник 3 седмици да си охладиш страстите по точка точка 2 тъпим търпим щото си найстина добър и коректен фрилансър а ние ценим това но всичко си има граници и прекаляваш
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

AKU NEKOI ISKAA STATII, DA PISE NA KULIS. TOI KE PREPRASTAA KURESPONDENCIQTA.
 
и не забравяи че докато харкон е доказал се фрилансър с итреид 18 и му се прощава като кривне малко (но не прекалено - щото от няколко дни всеки ден ччистя хранеията му) код 4 няма итреид и е някакъв напълно непознат:p които се опитва да се държи като него и ще бъде позачистван с пълна строгост опциите са му кирилица и да почне да трупа итреид ако иска да се вее по малко в страни:D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

хахааххаахаххаааааааааахаххахаах хахаахаххааххаах харконе ти си бил рядко жалък, от тоя форум да те баннат за 2ри път... ще минеш бдаа ;)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

haha... ti si mnogo glupav, be pubertet. ne moza li da izmislish nesto po-smisleno. bahti riadkoto nepylnoletno laino. :)
hodi uchi angliiski da ne me karash pak da ti popraviam greshnite izrazi, kelesh malyk. :mrgreen:
i ne bazikai horata s oferti za seo konsultacii, che i za tova ne stavash. :)

аре стига бе мизерник, писна ми да ти 4ета безсмислените изказвания
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@harkon внимавай да не те срещна по улиците, че наистина не отговарям за действията и да приемай го като заплаха, лазиш по нервите на хората с твоето комплексирано поведение. Нивото ти на английски може да е по-добро от моето, но нали знаеш, че всеки си има цели в живота, явно твоята е бъдеш добър по английски и да изкарваш прехраната си с хамалски труд. И честно да ти кажа, не знам на кого поведението е на пубер. Явно имаш неизживяно детство и това ти се отразява и избиваш на комплекси, помисли дали има вече за какво да живееш като те баннаха от форума, където прекарваше живота си, заяждайки се с другите потребители, аз теб още от началото те бях отписал, после нещо те съжалих, помогнах ти и сайт да си направиш и т.н. но вълкът козината си мени, но нрава не. Първото впечатление никога не лъже! И да, можеш да продължаваш да повтаряш колко мизерен пубер съм бил как не струвам за нищо, бил съм зле и т.н. Ако искаш ще ти дам контактите на хората, с които съм работил, мисля, че някои от тях четат тази тема и ако искат могат да се изкажат по въпроса, но на тяхно място не бих си изгубил времето. И пак те съветвам, помисли си за какво живееш, наистина си го помисли, знам, че ще ми пренебрегнеш мнението, но съм сигурен, че ако наистина се замислиш, както трябва няма да намериш причина, заради която живееш :) Наистина най-добре потърси лекарска помощ за комплексите си, но в никакъв случай не се обръщай към алкохола, лош порок е ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@harkon внимавай да не те срещна по улиците, че наистина не отговарям за действията и да приемай го като заплаха, лазиш по нервите на хората с твоето комплексирано поведение. Нивото ти на английски може да е по-добро от моето, но нали знаеш, че всеки си има цели в живота, явно твоята е бъдеш добър по английски и да изкарваш прехраната си с хамалски труд. И честно да ти кажа, не знам на кого поведението е на пубер. Явно имаш неизживяно детство и това ти се отразява и избиваш на комплекси, помисли дали има вече за какво да живееш като те баннаха от форума, където прекарваше живота си, заяждайки се с другите потребители, аз теб още от началото те бях отписал, после нещо те съжалих, помогнах ти и сайт да си направиш и т.н. но вълкът козината си мени, но нрава не. Първото впечатление никога не лъже! И да, можеш да продължаваш да повтаряш колко мизерен пубер съм бил как не струвам за нищо, бил съм зле и т.н. Ако искаш ще ти дам контактите на хората, с които съм работил, мисля, че някои от тях четат тази тема и ако искат могат да се изкажат по въпроса, но на тяхно място не бих си изгубил времето. И пак те съветвам, помисли си за какво живееш, наистина си го помисли, знам, че ще ми пренебрегнеш мнението, но съм сигурен, че ако наистина се замислиш, както трябва няма да намериш причина, заради която живееш :) Наистина най-добре потърси лекарска помощ за комплексите си, но в никакъв случай не се обръщай към алкохола, лош порок е ;)
Не мога да те разбера, какво се обясняваш на пълни малоумници.
И да им говориш, те си знаят тяхното.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Найййс, айде да не ти вадя неща от хронологията, не искам да падам толкова ниско ;) Факта, че във всяка тема в пазара имаше твой пост е достатъчен да си направя изводите. А ти помисли ли за смисъла на живота ти?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добре де хода, айде стига сте се дърлили. :\
Като цяло този списък е за оплаквания, не за скандали и тем подобни.
Пък и..събрали сме се да правим бизнес най-вече, не да се храним един друг постоянно :)
И все пак ако толкова държите да се карате - разменете си скайпове/имейли и продължавайте там ? :\
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Pomislih si za maika ti i ne mozah da proumenia kak e pusnala nevrystnia si sin da se pravi na biznesmen po forumi.

Когато ти можеш да се похвалиш със син като мене, моля те, уведоми ме :) Ама то на теб вече ти става малко късно, на 35 можеш ли още да вдигаш самолета?
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Pomislih si za maika ti i ne mozah da proumenia kak e pusnala nevrystnia si sin da se pravi na biznesmen po forumi.
А аз са чудя, дали майка ти някога ще си прости, че е родила идиот като тебе.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добре де хода, айде стига сте се дърлили. :\
Като цяло този списък е за оплаквания, не за скандали и тем подобни.
Пък и..събрали сме се да правим бизнес най-вече, не да се храним един друг постоянно :)
И все пак ако толкова държите да се карате - разменете си скайпове/имейли и продължавайте там ? :\

направо я затрийте тая тема, те съвсем на цирк го удариха тука. човека е прав що не се карате някъде другаде.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Blagoev (bdaa, Chenio) Със всичките си никове.... мястото му е тук :)
Опита се да ме прецака , но не успя горкия
 
Измамници в интернет

Нека в тази тема пишем измамниците тъй като не видях друга такава...
Първи съм аз:
[email protected] е един измамник който срещнах...
Преди да получите, това което Ви е обещал не му пращайте пари!
Аз се прецаках.
Аз му пратих исканото от него,а когато стана дума за пари взе да си измисля истории и глупости... и да обвинява банки и пощи и какво ли не...
В дата.бг се пише:
iL0veHouse
в предприемача се пише:
Blagoev
в вебмастербг се пише:
WattSonn
електронна поща:
[email protected]
skype:
asenblagoefff
 

Горе