ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Предлагам sa6e70 за този списък.. като му видях И традера ясно ми стана..... та той дори неможе сам да напише нещо смислено... ми копира другите постове...
Не се разбра само защо искаш да го добавиш.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не се разбра само защо искаш да го добавиш.
Щото е нагъл копира ми авторски , снимки , текстове и какво ли още не.... и като му кажеш да ги махне или да сложи линк се смее и се подиграва...... А ти умнико е смешно да пишеш такива неща щото точно ти пишеш авторски текстове и следващия от които може да краде си ти... така , че.......
 
От: Измамници в интернет

strana започвам да те оприличавам по критикарство на друг член на форума /с ник AхCх /, който се накритикува щото отдавна не се е мяркал :)

Липсвам ли ти ? :D
Точно от една година ме няма.
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Щото е нагъл копира ми авторски , снимки , текстове и какво ли още не.... и като му кажеш да ги махне или да сложи линк се смее и се подиграва...... А ти умнико е смешно да пишеш такива неща щото точно ти пишеш авторски текстове и следващия от които може да краде си ти... така , че.......
Не знаех, че пиша авторски текстове. От теб го научих, умнико. :)
 
От: От: Измамници в интернет

Липсвам ли ти ? :D
Точно от една година ме няма.


Здрасти
Добре , че се появи ...да бях се разтревожила за теб .. :)
 
От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знаех, че пиша авторски текстове. От теб го научих, умнико. :)
Добре умнико след празниците ще направя същия блог като

Цайтгайст България

ще копи пейстна и всичките ти статии да видиме дали ще ти е приятно !
 
От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добре умнико след празниците ще направя същия блог като

Цайтгайст България

ще копи пейстна и всичките ти статии да видиме дали ще ти е приятно !

Ма многу мъ наплаши, шъ знайш. :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бях принуден да търпя каруцарския език на Brain Pain няколко минути по скайп, защото поисках корекция по направения от него банер. Първа корекция, трябва да подчертая.

Всъщност човекът си изпусна нервите след като отказах да платя (както и да ползвам) единственият от трите поръчани банери, който ставаше за нещо.

Момчето наистина страда от болки в главата. Или просто много е изгладнял при тази липса на поръчки.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бях принуден да търпя каруцарския език на Brain Pain няколко минути по скайп, защото поисках корекция по направения от него банер. Първа корекция, трябва да подчертая.

Всъщност човекът си изпусна нервите след като отказах да платя (както и да ползвам) единственият от трите поръчани банери, който ставаше за нещо.

Момчето наистина страда от болки в главата. Или просто много е изгладнял при тази липса на поръчки.
Според мен си бил длъжен да платиш, независимо дали са ти харесали банерите или не. Първо проучи човека и тогава поръчвай, иначе си за този списък.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Каруцарският език не би трябвало да е аргумент да се вкарва човек в тоя списък. Доколкото разбирам, ако има набутан с пари/време, то той е изпълнителят.

Тоя вид сделки се базират на доверие. Преглеждаш работата на дизайнера, решаваш дали може да ти свърши работата, после при първия контакт и двамата решавате дали искате да работите заедно. Предварителният депозит е стандарт в бранша, понеже изпълнителят е този, който хвърля време, труд и знания. Той е носителят на риска по време на изпълнението.

Има и едно писано правило във веб дизайна - ако клиентът не се довери от самото начало на дизайнера, че тоя човек ще направи най-полезното за него(дори то силно да се различава от идеята на клиента), вероятността проектът да завърши плачевно е доста по-висок от средното.

Дизайнерите: Мислете внимателно дали ви се работи с конкретния клиент. Вземайте депозит!

Клиентите: Проучете дизайнера внимателно, разгледайте работата му и си изберете тоя, на който решите, че можете да имате доверие. Иначе се получават резултати от вида:
http://theoatmeal.com/comics/design_hell
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добавям minfin към този списък. Справка моята тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7792&page=18

Не може човек с 15 мнения на кръст и 0 трейдър да ми държи такова отношение.

Това е много як комикс: http://theoatmeal.com/comics/design_hell
Мерси Noke :) Често ми се случва да се чувствам като автора на този комикс :) Сега също има подобни чувства в мене :)
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

The design you put together needs some brighter colors, BRAIN_PAIN. It's too gloomy. Perhaps a little pink? Throw in a kitten, too. EVERYONE LOVES KITTENS! :lol::mrgreen::lol:
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

The design you put together needs some brighter colors, BRAIN_PAIN, it's too gloomy. Perhaps a little pink? Throw in a kitten, too. EVERYONE LOVES KITTENS! :lol::mrgreen::lol:

[17:18:17] ForexPro.bg: долу са излезли твърде много пиксели
[17:18:36] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: v smisyl
[17:19:37] ForexPro.bg: много пикселизиран бнаера точно под спойлера на бмв
[17:25:18] ForexPro.bg: и нещо такова трябва да се измисли за хоризонталния банер
[17:26:18] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: tova kak e'
[17:26:57] ForexPro.bg: твърде различно от първия
[17:27:07] ForexPro.bg: цветовете са различни, стилът е различен
[17:31:50] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: plus tova cvetovete sa si syshtite
[17:31:54] ForexPro.bg: ок, ако не ти се работи казвай

Падна ми окото :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе мама му стара, да бяхте го пуснали тук този прословут банер. Ясно е че има заядливи клиенти, които никога не са доволни, но когато работата е некадърно свършено никой няма да плати докато не бъде коригиран проблема. Единия твърди, че правил банер, но не му платили, а другия че банера не струвал и затова не е платил. Очевидно единия не е прав, но няма как да се разбере без да видим банерите.
Спрете да се вкарвате и изкарвате от разни филми и списъци, и дайте линковете!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Harkon и Noke

Слагайте ме в черния списък, щом сте решили.

За първи път чувам, че трябва да плащам за нещо, което неодобрявам и то при условие, че авторът не понася критика и отказва да направи каквато и да е корекция. Няма начин.

Това е последният ми пост по темата.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Harkon и Noke

Слагайте ме в черния списък, щом сте решили.

За първи път чувам, че трябва да плащам за нещо, което неодобрявам и то при условие, че авторът не понася критика и отказва да направи каквато и да е корекция. Няма начин.

Това е последният ми пост по темата.
Никъде не съм казал, че няма да направя корекция, просто отношението ти не ми харесва. А и някои от корекциите ти са абсурдно обяснени :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Още един вот срещу cecipenev ! Преди 4-5 месеца му дадох едни 180 лв за общ проект и оттогава нито проект нито пари ! Това даже си е кражба !
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Даваш 180 лева за общ проект, след като сме се разбрали кога да започнем ти изчезваш от хоризонта на интернет и реалния живот ( телефон, имейли ) и след това аз съм некоректен?

Доста интересно. Когато кажеш нещо, трябва да се направи, независимо дали си дал пари. Ако мислиш, че даваш дадени пари и вече си свободен откъм ангажименти, лъжеш се.
Давам и аз вот за теб, тъй като си некоректен.
 

Горе