ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За жалост няма как да му дам нов фийдбек. Дава ми невалиден УРЛ на тема, каквото и да напиша в полето. Явно някакъв бъг, де... ама... дам. Мерси за напомнянето за това, бях го забравила.

Не е бъг, трябва темата да бъде в раздел пазар и да е по-новичка
 
Аааах!!! Сега разбирам. Мерси, АлънФорт.

Говорих и с клиента... Зла съм. Оказа се, че г-н Узунов даже му е поискал и почти двойно... А аз му правя отстъпки за някой, с когото работя отдавна... Все е могъл половината да ми ги даде за 3-4 месеца.


Редактирам, за да кажа че се справих с новия АйТрейдър! Мерси за инфото за това, че трябва линкът да е нов.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не успях за може съжаление, но нека да приемем че насилието не е решение! :):)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Руслан Сотиров дължи 100 лв. Скайп и профили - blondin40
Няма да те забравим и ще си върнем парите.Това не е заплаха,а обещание.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Искам да споделя възмущението си от потребителят с ник didobs и e-mail [email protected] след като видях, че търси SEO услуги за adult сайт му предложих да напиша няколко подходящи за сайта му разказа. Уговорката бе точният им брой да бъде 50 като един разказ/статия е 250 думи. След като му изпратих две от стаиите по e-mail той сподели, че му харесват но иска да увелича броят на думите за сметка на броят разкази. Така в крайна сметка офертата стана 40 разказа с да речем по 350/400/500 думи аз дори написах два с по 1000 и нещо. Разбрахме се когато му изпратя първите двадесет да получа половината от договорената между нас сума и той се съгласи. Всички тези разговори водихме по електронната поща или тук в форума с лични съобщения. Изпратих 20 истории в Сряда 28.09.2011 като се разбрахме, че ще ги прегледа и ще каже какво мисли по въпроса. Минаха два дни в мълчание и след като му писах ЛС в Петък с въпрос какво се случва със разказите той ми отговори, че били много заети като вечерта с колегата му ще видят за какво става въпрос и ще ми пише. Уви обаче и до днес той не отговаря на мойте въпроси, които се опитвам да му задам и по мейл и тук на ЛС като дори му писах и на скайп. Ни вест ни кост както се казва. Не ми е толкова за парите но човека е решил да публикува два от разказите на сайта си (добре, че само два си е сложил а на всичките) и искам да му кажа чрез тази тема, че с такова поведение винаги ще печели само и единствено негативи. Грозно е и е много много смешно да караш хората да се трудят за теб а след това да не им обръщаш никакво внимание и отгоре на всичко да се възползваш от работата им.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дадох поръчка на Twis7 за изграждане на стелитки. На 13ти септември преведох парите предварително, тъй като нямах ITrade и до 10 дни трябваше да имам репорт от готова поръчка. На 26-ти септември ми каза, че му трябват още 4 дни. Днес е 4-ти октомври, още няма резултат. В скайп не ми отговаря. Не казвам, че няма да изпълни поръчката, но със сроковете определено нещо не е както трябва!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Основна грешка на доста фрилансъри - затрупват се с много проекти и/или ангажименти. Не са свръхчовеци - съответно протакват сроковете и/или засират качеството.
Да не говорим, че 'проекта не го бързам' обикновено отича в безкрайно отлагане и разкатаване.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дадох поръчка на Twis7 за изграждане на стелитки. На 13ти септември преведох парите предварително, тъй като нямах ITrade и до 10 дни трябваше да имам репорт от готова поръчка. На 26-ти септември ми каза, че му трябват още 4 дни. Днес е 4-ти октомври, още няма резултат. В скайп не ми отговаря. Не казвам, че няма да изпълни поръчката, но със сроковете определено нещо не е както трябва!
Аз също преди време поръчах от него 2 сателита. Забави се повече от обещаното, но в крайна сметка свърши всичко! Не бързай да го слагаш в списъка с черните потребители! Гарантирам, че ще ти отговори!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

krasimir_770:
Не казвам, че няма да изпълни поръчката, но със сроковете определено нещо не е както трябва!
Сигурен съм, че ще я изпълни, видях негови работи и за това му поръчах. Казвам, че сроковете не се спазват. Веднага щом бъде изпълнена поръчката, ще го споделя. Щом аз съм коректен, очаквам и с мен да бъдат коректни.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

добавям kostianev в черният списък вижте закакво става въпрос тук
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17963&p=164602#post164602

Пич ! (exP) пиши ми на скайпа или ми звънни че от 6 месеца не отговаряш :( искам само книгите че са ми скъпи !!! онези 1500 лв. вече ги забравих така че няма проблем :)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Поредната уговорка с twis7 беше за понеделник 10.10.2011г. да е готова поръчката, да обаче не е. Аз продължавам да се надявам, че ще получа това за което съм платил.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Поредната уговорка с twis7 беше за понеделник 10.10.2011г. да е готова поръчката, да обаче не е. Аз продължавам да се надявам, че ще получа това за което съм платил.
Колега виж си скайп :)
Наистина основната ми грешка е, че се претрупвам с работа и се получават фалове, съжалявам, за което
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пич ! (exP) пиши ми на скайпа или ми звънни че от 6 месеца не отговаряш :( искам само книгите че са ми скъпи !!! онези 1500 лв. вече ги забравих така че няма проблем :)

"blondin40" отговори ми на скайпа или ми звънни трябват ми само книгите... обещавам че няма да ти търся нито сайтове, нито пари :) дори няма аз да дойда за книгите ще изпратя друг човек който е от Пловдив така че не се безпокой :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Съфорумец със скайп icakostyle.com(уеб сайта му е като скайпа), и телефони: 0895 088008, 0884 003306.
Представя се за собственик/член на фирма, занимаваща се с уеб дизайн и реклама, базирана в Белослав (Варненско).
При моя случай: поиска ми изготвянето на дизайн за визитка за негов клиент (ulucite.com). Направих дизайна през следващия ден и му го изпратих, но вместо да селектирам превютата с водните знаци, му изпратих tiff-oвете. Докато успея да отхвърля изпращането, файловете се бяха изпратили. А въпросния господин изчезна и вече трети ден не си влиза в скайпа. :)
Скоро може да пиша и за още един измамник, пак намерил ме от форума, но смятам първо да го изчакам още няколко дни.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така ето го и другия хубавец:
Сайта му е crystal.bg
Телефона: 0884 084 337
Скайпа: crystal.bg

Скри се в миша дупка за един банер за 10лв., освен това завлече и мой познат с флаш банер за 30лв.
Всичките варианти на банера, които му направих си ги е накачил в страницата във Фейсбук: http://www.facebook.com/pages/Магазин-Crystalbg/287484387930614

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТАКИВА ИЗМАМНИЦИ.

Почвам да се разочаровам от форума, след като поне по един подобен индивид ми се обажда на седмица, намерил ме тук.

Въпросният търговец съм го репортнал във Фейсбук, в комисията за защита на интелектуалната собственост и на други места.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Почвам да се разочаровам от форума, след като поне по един подобен индивид ми се обажда на седмица, намерил ме тук.

Не знам от много време си тук. Не вземаш ли пари предварително?

Разбирам да е някои съфорумник или познат, на който имаш доверие, ама тези новите си мислят, че могат всеки да плъзнат.

Като не искат да плащат да си търсят други хора. Разбирам ти да ги търсиш и да се молиш за нещо, ама те теб са потърсили... И при положение, че веднъж си патил.. Просто човек като се опари веднъж не пипа пак отново котлона, когато е горещ.

п.п. Дано поне 1 от 2-мата да излезе с достойнство и да си плати. Без лоши чувства.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз ако съм им пускам сайтовете на спам мастерите от форума и приключвам с тях. Без значение колко пари ще ми струва. Гадно е ама и на теб ти е гадно в момента, нали... Да са мислили преди това.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така ето го и другия хубавец:
Сайта му е crystal.bg
Телефона: 0884 084 337
Скайпа: crystal.bg

Скри се в миша дупка за един банер за 10лв., освен това завлече и мой познат с флаш банер за 30лв.
Всичките варианти на банера, които му направих си ги е накачил в страницата във Фейсбук: http://www.facebook.com/pages/Магазин-Crystalbg/287484387930614

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТАКИВА ИЗМАМНИЦИ.

Почвам да се разочаровам от форума, след като поне по един подобен индивид ми се обажда на седмица, намерил ме тук.

Въпросният търговец съм го репортнал във Фейсбук, в комисията за защита на интелектуалната собственост и на други места.

Въпросният човек е познат тук като http://www.predpriemach.com/member.php?u=5918 Опарих се от него в центо. Изяде бан още на първата измама, но още не мога да го преглътна.
Можете да разгледате предишния му проект уви само във фейсбук (защото там не може да го изтрие явно), но коментарите ги пишат по-бързо отколкото насмогват да ги трият :lol:
А настоящият му магазин е копие на стария му сайт. Е, добавил е и нови картинки за лапнишараните :mad:
 

Горе