ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хубаво е така да има и снимки, защото вярно само с бой се оправят такива магарета, как не им омръзна да мишкареят.. Още повече, че не са пари, които ще им оправят живота, бахти. Да са хиляди левове добре, ама за няма и 100 лева да лъжат...
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не разбрах всъщност „кой е списъка“, след като 1-вия пост реално не се обновява от години. А именно първия е най-оптимизиран, това като feedback :).

То явно в един пост няма как да се съберат няколко десетки измамници и мишкари. За това си има цяла тема с над 40 страници. И в с търсене тук във форума ще ти излезе келеша, след като го потърсиш. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че един списък в първото мнение с: име, скайп, телефон, мейл и юзър (или което има от посочените) няма да е излишно и ще могат да се съберат. Доста ще улесни търсенето.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че един списък в първото мнение с: име, скайп, телефон, мейл и юзър (или което има от посочените) няма да е излишно и ще могат да се съберат. Доста ще улесни търсенето.

ОК, кой ще седне да препрочете тоя 40 стр. роман за да направи тази извадка в .doc формат ?!? Някой желаещ?
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че един списък в първото мнение с: име, скайп, телефон, мейл и юзър (или което има от посочените) няма да е излишно и ще могат да се съберат. Доста ще улесни търсенето.

Единственият начин е с някой документ, защото снимки, детайли, контакти, описване на случая. Всеки пост пак си има макс думи, което пак няма как да се събере. А обединяването на всичко изписано в 40+ страници в един документ си е много работа. Особено като се има предвид, че трябва да вадиш измежду отделните постове и гледаш да не се повтарят. :)

Аз лично съм благодарен, че и това го имаме. :) Но определено ще е по-подредено, ако всичко е на едно място. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Платено PrnScr Виж файлът 11129

относно темата: 22 статии за 3 месеца за който бях забравил след този кратък период, появи се преди 3 седмици и започна да ми иска пари, казах и че трябва да ми изпрати отчет, за да изчисля статиите и т.н, след това банкова сметка за да може да и ги пратя парите с банков превод, на 19.10 прати сметката както се вижда от разговора, бях на почивка на Боровец, не помня точно в кой ден(дата), но се почна едно звънене от нея, след първия ми разговор и казах че ще и платя като се върна и затворих (за 2 дни 200 пропуснати), казах на един приятел да ми прати пари по paypal (няма банка на Боровец) и след това и ги пратих paypal както се вижда

не виждам нищо нередно, че е чакала няколко дена , това че paypal e удържал 2 Евро аз кaкво да направя

ок, ще направя следното нещо за 2-те Евро, да спи спокойно : компенсация от 10 euro PrnScr

Виж файлът 11130
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Забавянето от 3 месеца е доста като време. Накрая е платено както се вижда, с малко груб тон. Няма смисъл от грубости, това не помага на никой от двамата
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз работя с трифон повече от година и никога не съм имал проблеми с него, дори и онзи ден пак работихме заедно и си плати веднага след извършване на услугата. Проблема си е в теб, че те мързи да си сметнеш написаните статии и да му кажеш точна сума. Човека работи към фирма и сигурно с поне 10 копирайтъра, да не мислиш, че ще помни всичко
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз работя с въпросния човек и до сега е бил коректен с мен, даже няма на къде да е повече коректен, и то за доста по-големи суми от това. Мисля, че е някакво недоразумение - не измама.
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз работя с трифон повече от година и никога не съм имал проблеми с него, дори и онзи ден пак работихме заедно и си плати веднага след извършване на услугата. Проблема си е в теб, че те мързи да си сметнеш написаните статии и да му кажеш точна сума. Човека работи към фирма и сигурно с поне 10 копирайтъра, да не мислиш, че ще помни всичко

Познавам лично човека и ако е ако имало някакво недоразумение, определено някаква сума не би позволил да съсипе името му. Сериозен е и не знам защо хората така избухват. Познавам екипът му и също мога да кажа, че работи с още поне 5-ма контент райтъри.

@anibani, това със психиатъра не е точно по повод забавянето, историята е по-дълга от това, което се представя тук. Но нека стане ясно, че нещата са се оправили и да си стигнат ръцете. Все пак вредят на бизнеса си, ако влизат в по-дълбоки води. Успехи и на двамата и бъдете коректни, както и си сдържайте нервите.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Коментарът ми беше въз основа на копираното от комуникацията им по Скайп. Извинявам се ако някой се е засегнал, а и щом парите са били изплатени е нямало смисъл от това оплакване, ако мога така да се изразя
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Забавянето от 3 месеца е доста като време. Накрая е платено както се вижда, с малко груб тон. Няма смисъл от грубости, това не помага на никой от двамата
3 месеца я чаках да ги напише, аз направо забеавих за тези статии, едва ли някой от форума е чакал за подобна услуга такъв период и са платени

Коментарът ми беше въз основа на копираното от комуникацията им по Скайп. Извинявам се ако някой се е засегнал, а и щом парите са били изплатени е нямало смисъл от това оплакване, ако мога така да се изразя
и аз незнам какъв е зора за 2 -те еворо може би

Predpriemach е место където трябва да се изкарват пари и да се прави бизнес, а не да се оплакваш за да ти дават пари, това не е форум за лична драма
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не мога да взема становище по конкретния случай, защото не съм запознат с детайлите.

Работил съм с Трифон и го познавам лично. В отношенията ни винаги е бил точен и коректен.
 

Горе