ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

По-скоро я сърби неистово :lol:

Брейййй, верно си много интелигентен. Сега разбирам защо са те взели в университета директно от детската градина - далеееч преди всички останали. Повече мязаш на фуражка, съдейки по плитката ти мисъл, ма тва е генетична обремененост, явно. ;)

Бластер, остави човечеца. Нека се почувства оригинален на мой гръб. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Яд те е, че аз съм преуспяващ млад предприемач, а ти застаряваща стара мома?

Бластере, не си падам по мъже брат, сори.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според мен няма нищо лошо наистина да си пуснеш офертата в темата на някой колега АКО..... Темата е някаква индивидуална, или ако е с цел търсене, а не предлагане, ако има сумати подобни общи теми за да не отваряш нова и да спамиш форума да това го разбирам, но да тръгна сега в офертите на колеги предлагащи същите услуги, като мен да си рекламирам моите услуги мисля, че не е колегиално и още повече, когато направиш забележка, че не желаеш спама да те успорват, че това не било спам и той бил с правото си.... и после да ти продължи да спами по другите ти теми това вече е наглост за мен. ТУк не говорим, кой кога е регистриран, а съвсем друго нещо!
Като виждам не само аз съм оспамен мисля, че поне малко възпитание ако има човек няма да постъпи точно по този начин.
Още повече, кой ще работи с подобен наглец? Има още 1 такъв във форума няма да му споменавам името, но винаги ще съжелявам, че съм работил с него и искрено се надявам само аз да съм бил толкова разочарован макар гледайки репутацията му да видях още доста разочаровани, но това се преглъща.

Ако не се съобразяваме поне малко то тоя форум ще си изгуби смисъла и ще осерем на хората труда дето толкова години са градили нещо за нас.... е да му е*еш майката си е за срамота извинявам се, че така го казвам, но мисля че повечето ще ме разберат.


Поздрави и успехи на всички в начинанието :)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Яд те е, че аз съм преуспяващ млад предприемач, а ти застаряваща стара мома?

Бреййййй, млад, преуспяващ, па и толкова проницателен!!! Ма как позна само, че ме яд, а и защо! :-o

Ти си ми толкова далеч от представите за успех, че изобщо не можеш да ми подействаш. Злобарските ти дребни изцепки само говорят колко си жалък, па ти си мисли, че си яката работа.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Я си ги премерете. Я, я. 'Айде да видим кой по-голям ... успех ще извади. Колеги, успеха е доста субективно понятие. Аз например преди смятах, че ако имаш пари, си успял. Сега смятам, че ако си здрав, имаш семейство и хора, които да обичаш (и които те обичат), и достатъчни доходи, за да покриваш нуждите на домакинството, без да се лишавате, значи си успял. Без съмнение тук има успели хора, но има и доста, които си мислят, че са такива. Няма смисъл да играем на "кой е по-по-най", 'щото винаги има някой, който е повече от теб.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Я си ги премерете. Я, я. 'Айде да видим кой по-голям ... успех ще извади. Колеги, успеха е доста субективно понятие. Аз например преди смятах, че ако имаш пари, си успял. Сега смятам, че ако си здрав, имаш семейство и хора, които да обичаш (и които те обичат), и достатъчни доходи, за да покриваш нуждите на домакинството, без да се лишавате, значи си успял. Без съмнение тук има успели хора, но има и доста, които си мислят, че са такива. Няма смисъл да играем на "кой е по-по-най", 'щото винаги има някой, който е повече от теб.

а според будистите, да си успял означава да достигнеш нирвана, демек, и здравето и семейството не са им в критериите за успех :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Меси прави годишния доход на всички в тоя форум за месец :D Пък не е предприемач .... явно е успял ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Меси прави годишния доход на всички в тоя форум за месец :D Пък не е предприемач .... явно е успял ;)
За пореден път показваш, че там горе няма никой.

Аз например преди смятах, че ако имаш пари, си успял. Сега смятам, че ако си здрав, имаш семейство и хора, които да обичаш (и които те обичат), и достатъчни доходи, за да покриваш нуждите на домакинството, без да се лишавате, значи си успял.
Така е, а най-добре е комбинация между двете.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Преуспяващ млад предприемач:

делян.jpg

Още се чудя дали да му завиждам на реднека.

Колко трябва да си прост, за да измерваш успеха с изкарани пари? Ако това ти е върховното постижение, защо не си щастлив, а си дребно злобачре, бе пич?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
оказа се, че бях прецакан (измамен) с едно плащане в PayPal.
Опитах се да си искам парите, но не ми позволиха, защото не било плащане за услуга и прочие.

Въпреки моята скромна прецаквация ОТНОВО бих искал поне да уведомя съфорумниците да се пазят от акаунта, който ме цакна.
Име - Silviq Gerova
Имейл - [email protected]

Въпросния потребител ме намери в скайп под името "Орли" с перфектна оферта за продажба на Facebook страница, тъй като в страницата нямаше никакви администратори и следи от кражби, както и твърденията на продавача бяха доста обедителни аз се вързах.

Оказа се обаче, че страницата е била крадена, като само след 2 дни се свързаха с мен собствениците и т.н.
Аз разбира се не съм мошеник и веднага върнах правата върху страницата на собствениците, като следователно изгорях и със скромната сума от 65ЕВРО.
Парите ги Е*и в мамата с извинение, но някой има ли идея, как да намеря въпросния потребител? Да го проследя по някакъв начин, че в транзакцията пише само това.
Искам да предпазя следващите потенциални жертви от въпросния потребител.
В скайп повече не е влизал и не ми отговаря на съобщенията, които изпратих там.

За протокола до сега съм купил и продал стотици страници и за пръв път удрям на подобен продавач явно всеки може да бъде изигран, а в случая в рамките на 2-3 дни бях закупил много други страници от други потребители по скайп, които идваха от препоръки и познати партньори и без да проверя помислих, че и този потребител "орли" ще е такъв, но грешката е моя, че не проверих така че не ме интересува загубата на парите ми за напред ще го имам в предвид просто искам да му върна услугата и да си получи по някакъв начин заслуженото!

Благодаря за вниманието и се пазете измамниците са и тук в форума просто добре се прикриват!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А ти как разбра, че страницата е крадена? Може просто някой да е предявил претенции, но реално да не е негова.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не мисля, че ще е възможно да го/я проследиш, а ако изобщо има начин ще е с много ресурси. Интересно ми е как са ти доказали, че е крадена тази страница? Ами ако са комбина - единият ти я продава, другият
казва, че е негова, връщаш му я, делят парите и я продават пак. Щом има хора, които се занимават с кражби на Фейсбук страници, подобна схема няма да ме учуди. Според мен трябва да напишеш името на самата страница, за да се внимава, ако я пуснат пак на пазара
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Доказаха ми, защото са пуснали жалба във Варненска прокуратура и говорих с някакъв от там по телефона 1 час.
Другото, което е страницата е на известна писателка, която беше обявила в профила си и къде ли не, че е открадната 10 дни преди да я закупя, както и после благодареше и на мен и се радваше, че си е върнала страницата, като всичките емоции бяха писани в страницата й, профила й, и прочие! Не е въпроса в това, как съм разбрал кой е собственика и дали е такъв, а ме интересува, как да намеря тва гнусно ла*ненце и да му покажа от къде изгрява слънцето.

Все пак имайте впредвид, ако плащате на някой, или въпросния ник се свърже с някой по скайп за сделки! Посочил съм имената, имейла, скайпа на човека все някога ще се намери, кой е :) Иначе с 1 жалба, ако пусна и аз ще го намерят бързо, кой е! Но не съм по жалбите искам д се видим лично да разясним случилото се!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Доказаха ми, защото са пуснали жалба във Варненска прокуратура и говорих с някакъв от там по телефона 1 час.
Другото, което е страницата е на известна писателка, която беше обявила в профила си и къде ли не, че е открадната 10 дни преди да я закупя, както и после благодареше и на мен и се радваше, че си е върнала страницата, като всичките емоции бяха писани в страницата й, профила й, и прочие! Не е въпроса в това, как съм разбрал кой е собственика и дали е такъв, а ме интересува, как да намеря тва гнусно ла*ненце и да му покажа от къде изгрява слънцето.

Все пак имайте впредвид, ако плащате на някой, или въпросния ник се свърже с някой по скайп за сделки! Посочил съм имената, имейла, скайпа на човека все някога ще се намери, кой е :) Иначе с 1 жалба, ако пусна и аз ще го намерят бързо, кой е! Но не съм по жалбите искам д се видим лично да разясним случилото се!

Като напиша Silviq Gerova във фейсбук ми излизат над 20 резултата ? Във фейсбук ли контактувахте или във скайпа защото аз такъв не видях
И все пак добра постъпка от твоя страна да върнеш страничките на собствениците даже и да си на загуба с толкова пари. ЧЕСТ ТИ ПРАВЯ!
А пак тоя пергел дано да бъде намерен и да бъде наказан.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пусни и профила във фейсбук от който си купил страницата.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Контактуването беше в скайп с потребител " Орли ", който така и не се появи повече. Фейсбук акаунта не го знам, тъй като и за мен е по-удобно така и за хората да се добавя чрез имейл, след което си махат правата сами, но не ми мина изобщо през акъла да гледам потребителя кой е, макар и да го бях видял 100% щеше и той да е ФЕЙК Профил. В случая, ако имаше как през ИП, или нещо др да се проследи, ако ли не поне да знаят хората кой е имейла на измамника, както и имената на получателя в Пейпал. Другото здраве!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

До колкото знам при последните промени не можеш да добавяш админ на страница ако не сте приятели. Профила може много да помогне ако има някаква вярна информация в него. Виж ако не друго в нотификациите, все някой трябва да ти е дал права в страницата, там пише кой.

Другото което е скайп с " Орли " днеска има, утре няма. Виж как му е точно потребителското име.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Надали имената ще са същите във фейсбук..... Това е името от пейпал, а коя е тая незнам... Как да е живи здрави да сме рано или късно всеки си намира майстора, като окраде още 5-6 човека все някой ще я барне накрая!
 

Горе