ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Възпитан, добре посрещаш новите потребители... като цяло СЕЛЯНДУР! С какво ти се вдигнаха нервите? Аз днес се регистрирам и мисля, че ако по същата тема мога да помогна с нещо имам право да пиша в тази тема, нали така? Ужас, със сигурност ще спра да посещавам този сайт.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Възпитан, добре посрещаш новите потребители... като цяло СЕЛЯНДУР! С какво ти се вдигнаха нервите? Аз днес се регистрирам и мисля, че ако по същата тема мога да помогна с нещо имам право да пиша в тази тема, нали така? Ужас, със сигурност ще спра да посещавам този сайт.
Ти ли си възпитания ве дрисък? Вместо да се извиниш, че цяла сутрин ми оспами всички теми и не само мои ти и ме добави в скайп да ми се правиш на играч и да ми обесняваш, как съм ти завиждал това ли ти е градското възпитание ве смешко?
Точно от такива потребители, като теб има нужда форума изплаши ме толкова много леле кво ще правя ся, като спреш да посещаваш форума?? ужас.. Или не тук идеята е да излезеш много добричкия и мил нов потребител с малката подробност, че май имаш вече няколко бана в форума, а не че си нов :) Ама това друг ще реши не е моя работа.

Както казах отвори си тема и си предложи услугите там ще имаш много повече успех, ще трупаш и мнения от "доволните" или недоволни клиенти и така ще имаш много повече изява на бизнеса си, а не с тая наглост, с която стартираш! Айде със здраве гражданче!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Цял ден ми спамиш темите, казах ти да спреш ти вместо това още повече продължи и оспами навсякъде това е спам да ! Прочети в гугъл, какво е спам, какво е предложение за оферта. ВИЖ и правилата в форума и темите на останалите потребители и си направи сметка, как трябва да се държиш! И изобщо не си нов потребител тея ги обеснявай на някой друг ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не съм нов потребител? Боже господи, пази България! Защо за бога навсякъде има такива хора...
 
  • Like
Реакции: Sky
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Възпитан, добре посрещаш новите потребители... като цяло СЕЛЯНДУР! С какво ти се вдигнаха нервите? Аз днес се регистрирам и мисля, че ако по същата тема мога да помогна с нещо имам право да пиша в тази тема, нали така? Ужас, със сигурност ще спра да посещавам този сайт.

Има правила, и ако не се спазват, ще се вземат съответните мерки. Без спам плс.

@webmast367, дай ни рипорти, кои мнения са спам.
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Има правила, и ако не се спазват, ще се вземат съответните мерки. Без спам плс.

@webmast367, дай ни рипорти, кои мнения са спам.
Остави брат да не си губим времето. Като цяло погледни мненията му 50% са на мои теми останалите 50% са на други потребители, като цяло всичко е чист спам. Да не говорим за Личните съобщения в форума, или чата в скайп. Свикнал съм с подобни индивиди за това не ми се губи време по тях.

Поздрави!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

webmast 367, ти май забрави теб как те посрещнаха тук? Давай го малко по-кротко, няма нужда всеки нов потребител да бъде посрещан с кроше в носа. Никой от нас не се е родил в тоя форум и никой няма нотариален акт за него. Освен това, тази тема е за измами, а такава не мисля, че има от страна на този потребител. Знаеш, че те уважавам и съм те подкрепяла, когато теб те захранваха старите кучета, но в случая ти спамиш - за него не знам. Успех и на двамата! Има място под слънцето за всеки. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

webmast 367, ти май забрави теб как те посрещнаха тук? Давай го малко по-кротко, няма нужда всеки нов потребител да бъде посрещан с кроше в носа. Никой от нас не се е родил в тоя форум и никой няма нотариален акт за него. Освен това, тази тема е за измами, а такава не мисля, че има от страна на този потребител. Знаеш, че те уважавам и съм те подкрепяла, когато теб те захранваха старите кучета, но в случая ти спамиш - за него не знам. Успех и на двамата! Има място под слънцето за всеки. :)

Аз никога не съм нападал без причина никой много хора могат да го потвърдят!!!
Разликата между мен и него е, че аз не спамех хорските постове през 2 минути и всичко, което са си пуснали, като тема. А + това, след като му казах да си пусне своя тема да спре да спами той пусна спама си в още 2 от темите ми, писа ми на лично съобщение да ми се прави на тарикати, след което и в скайп ме добави и започна да ми пуска и заплахи да ми казва, че съм му завиждал за това съм му казал да не ми пише по темите и прочие да се заяжда. ТОВА Е Умишлена наглост и не мога да я пропусна току така извинете ме за което.
Другото, което изобщо не ми изглежда на нов потребител, а и съдейки по перфектните му предложения си бяхме писали и преди ОТ ПРЕДПРИЕМАЧ именно за същата оферта с големите страници иначе дано се бъркам. И въпреки това посрещането му мина доста тънко! Заслужава повече ама нямам време за него :) Поздрави
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За трети път ще го напиша, ти си прави изводите в кой е проблема - Днес сутринта се регистрирах в този сайт за пръв път. Вчера ми го показаха! Друг въпрос е, че вече върша работа с трима потребители от тук. :) Желая ти успех!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За трети път ще го напиша, ти си прави изводите в кой е проблема - Днес сутринта се регистрирах в този сайт за пръв път. Вчера ми го показаха! Друг въпрос е, че вече върша работа с трима потребители от тук. :) Желая ти успех!

Християнчо, не се влиза с бутонките на непознато място. Ако уебмаста е прав, трябва малко да свиеш перките, независимо колко си вървежен. С лошо ще постигнеш само лошо отношение, а това както виждам не ти харесва особено.

Да тормозиш хората и да натрапваш нещо е най-малкото грозно, а да не говорим, че е и непрофесионално. Помисли малко дали е редно това, което правиш.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За трети път ще го напиша, ти си прави изводите в кой е проблема - Днес сутринта се регистрирах в този сайт за пръв път. Вчера ми го показаха! Друг въпрос е, че вече върша работа с трима потребители от тук. :) Желая ти успех!

Прочети правилата и не предлагай своя услуга в тема за такава на колегите. Крайно непрофесионално и не колегиално е това! А с подбиване на цените до никъде не се стига
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@webmast367 - репортваш мнението и даваш репутация за спама. Това може би е една от най-дисконтираната тема репорта на постове
@Hristiyan - прекалено радушно те приемат при условие че не са ти портретирали теми и не си червен все още.
@Blinky - мисля че всички постове неотговарящи на темата трябва да бъдат изтрити вкл. и този.
@nandibandi - ти си добра християнка!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@nandibandi - ти си добра християнка!

@Stuklen, не съм християнка - сигурно затова съм добра. ;)

Позволявам си спама, понеже мненията очевдино ще се трият. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ее секи голем го вади, ама шо не си примерите пишките,,, даго ева и да са черпим, ааа
С най малката пишка ши плаша масрафа, кома развирате
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нандито още има желание да се прави на умна:)
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Има правила, и ако не се спазват, ще се вземат съответните мерки. Без спам плс.

@webmast367, дай ни рипорти, кои мнения са спам.

Бесен съм ,че мненията на този червей са още в темата ми! Как може подобно нещо да се толерира от админите на форума и не е все още изтрито???

Отностно до подбиването на цените като се свържете с него ще разберете какво предлага :)
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бесен съм ,че мненията на този червей са още в темата ми! Как може подобно нещо да се толерира от админите на форума и не е все още изтрито???

Отностно до подбиването на цените като се свържете с него ще разберете какво предлага :)

Един банкет нема ли да изчисти грешките в комонекацията,,, я не знаю, но поне шиса напийм
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нандито още има желание да се прави на умна:)
По-скоро я сърби неистово :lol:
 

Горе