ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

3 дена спами да си продаде обувките и искаше пари назаем, а сега търси и WP dev. Явно този dev ще се сдобие с нови маратонки :D На никой ли не успя да ги пробуташ бе :D
Сгреших., прибързах. Но вече установих как действа бг онлайн предприемачеството. Във всеки един момент съм готов да си призная грешките.

+ относно обувките, ами супер яки са, все пак става въпрос за Адидас и Меси. В това, че съм искал да ги продам не виждам нищо срамно, аз си ги поръчах от заландо за мен, и ми излязоха 90+ лева, но сега не искам да ги нося и ги продавам.
 
С pepo съм работил над 10 пъти сигурно...недей да си фантазираш неща и да се вкарваш в излишни филми - разбрахме, че продаваш обувки, а не искаш да правиш бизнес. Сега май ще се окаже, че се опитваш да си платиш наема или нещо подобно? Има си Пейпал, интересно ми е само човекът с английски и онзи, който ще публикува разни неща в сайта ти какво ще получи? Обяснение, че това са малко пари и не възнамеряваш да си платиш?
 
С pepo съм работил над 10 пъти сигурно...недей да си фантазираш неща и да се вкарваш в излишни филми - разбрахме, че продаваш обувки, а не искаш да правиш бизнес. Сега май ще се окаже, че се опитваш да си платиш наема или нещо подобно? Има си Пейпал, интересно ми е само човекът с английски и онзи, който ще публикува разни неща в сайта ти какво ще получи? Обяснение, че това са малко пари и не възнамеряваш да си платиш?
Сега ти прибързваш със заключенията...
С пейпал съм се разделил отдавна, ако помолиш админите да ти изровят мнението ми, ще видиш какво съм написал още преди повече от година.

Продавах някакви неща, и за 1-2 часа наведнъж имах 5-6 транзакции към пейпал акаунта ми. Пейпал ми задържаха постъпените пари, аз се ядосах и ги върнах на купувачите, пейпал си взе къта, а аз му казах довиждане.
 
Да, дължа го на емоцията. @xainov , моля те малко с повече възпитание. Иначе прави грозно впечатление. Оправи си там тия думи. ;)

Така добре ли е?
 
Да, репортвам се...сам. Дължа статии за 4-5 лева на pepo. Като съм имал пари за онлайн трасфери, него пък все го е нямало онлайн. Аз му казах - съжалявам, но така и така стана не ми се пише за неща, които са ми безинтересни/
В момента нямам никаква друга възможност да му ги пратя, освен по Еконт, или пощенски запис. Много ви е лесно на вас от големите градове, аз съм от 1 малък град, където има само два офиса на банки, няма офис на Изипей.

отдавна съм ти опростил парите и сме затворили темата, а за ипей съм ти дал решение още преди месеци - най лесния начин за превод и захранване е на банкомат с егн на получателя и директно му захранваш микросметката, така че поне 1 банкомат в града имате, айде успех с новите начинания
 
Искам и аз да репортна потребителя chris-123 със темата за лайкове на фейсбук страници и групи.
С въпросния потребител така и не успях да разговарям по телефона. На обажданията ми отговаряше накъв друг тип който все вика колегата го няма...и до там.
Първия път даже ми каза "Обади се след мача", а аз бях WTF?
Та както и да е съобщенията във вайбър само се сийнват и нищо.
Във форума вече няма отговор от него.
Пазете се, като гледам доста хора са изгоряли вече.
 
отдавна съм ти опростил парите и сме затворили темата, а за ипей съм ти дал решение още преди месеци - най лесния начин за превод и захранване е на банкомат с егн на получателя и директно му захранваш микросметката, така че поне 1 банкомат в града имате, айде успех с новите начинания
А пък аз вместо да ти пиша по 50 думи ти върнах две с по 100, и така или иначе със закъснение ще ти напиша и повече заради забавянето.
Да, аз знам как могат да се прехвърлят, но си има особенности. Ако се бях сетил предварително, нямаше да си тегля всички от картата в кеш.
А това, че си ми ги опростил, мерси, но аз не искам да ми ги опрощаваш, затова ти казвах в момента мога по еконт, онлайн ще мога след известно време...
 
Здравейте! Макар да ми е неприятно, се чувствам длъжен да ви уведомя за некоректното отношение на Георги Стефанов. Истината е следната: той ме потърси и след това ме свърза човек от фирмата Ganbox (с профил във форума @gan ), за член на която се представи самият Георги. Колегата му поиска от мен пробен текст, като не сме се разбирали дали ще се използва и какво ще бъде заплащането. След като го написах и го пратих, попитах колегата на Георги дали ще купят текста и как ще се разберем за цената. Не получих отговор. След около 3 седмици намерих статията си публикувана без моето знание и позволение в интернет. Потърсих си правата в личен чат с въпросния г-н Стефанов, но той отказа да заплати определената от мен сума по удобен за мен начин. За мен това е непочтено поведение и ме ощетява като копирайтър, творец и личност. Пращам линк със снимки от чата, както и линк към статията, като доказателство. Ако се интересувате от допълнителни факти по случая или искате да разберете личното ми мнение, мога да споделя с вас това. Бъдете нащрек, ако си имате работа с Георги Стефанов и фирмата @gan .

http://imgur.com/a/VRS4B

https://www.420magazine.com/forums/blogs/299835/art-growing-weed-indoors-24600/
 
Така като гледам и двамата сте виновни в случая. Защо не сте се договорили за цена в началото? И какви са тия 30 лв. за подобна статия?
 
Не се договорихме, защото те поискаха пробна статия и аз се съгласих да я напиша, за да видят как работя. Не съм се съгласявал обаче тя да бъде публикувана - затова исках след като се запознаят с труда ми, да кажат дали искат да я използват и ако да - да се разберем за цената. Много или малко ви се виждат тези 30 лв.?
 
Не се договорихме, защото те поискаха пробна статия и аз се съгласих да я напиша, за да видят как работя. Не съм се съгласявал обаче тя да бъде публикувана - затова исках след като се запознаят с труда ми, да кажат дали искат да я използват и ако да - да се разберем за цената. Много или малко ви се виждат тези 30 лв.?
Ами то е можело да се досетиш, че е не много а прекалено много :)
Литератори вземат по 2 лв, за 100 думи :)
 
@kpetrov , да не забравяме, че за вас преведох част от песента Let It Burn на K-Rino и вие също отказахте да я заплатите. Вие също не сте от коректните клиенти, но съдейки по мненията на други хора във форума, това е вече нещо известно.
 
Ами то е можело да се досетиш, че е не много а прекалено много :)
Литератори вземат по 2 лв, за 100 думи :)
Абе момче, аз за 2лева на 100 думи в 2017 няма и одит на сайта как да направя...
Въобще наясно ли си на кой свят си, че с тези продажби на кецове и "литератори взимат 2лв на 100 думи" не изглежда като да е така...

Първо за SEO текст надали ще струва по-малко от 7-8-10лв/100 думи ако целиш първа страница без допълнителни разходи. И ако текстът е твърде обемен това оскъпява, защото започват да се гледат все повече неща, чудиш се как да добавиш релевантните думи и същевременно да направиш ангажиращ и интересен текст и т.н...

Ето ти как се прави, моето момче...а не като теб за жълти стотинки да искаш качество (или за маратонки)
Сайтът е с домейн на 2 месеца, 0 беклинка и 2 статии вътре. 1,000 месечни търсения е ключовата дума, EN. И после ми кажи, че това струва 2лв/100 думи?!

upload_2017-8-23_12-23-31.png
Даже и това е евтино, но имайки предвид, че сме на българския пазар трябва да бъде адаптирана цената.

А относно "литераторите" - ако искаш художествен текст като текст на рекламна песен, стихотворение, история - цената не виждам как пада под 1000 лева за една уважаваща себе си фирма.

Стандартните текстове може и да паднат до 2 лева на 100 думи, но това не е нещо божествено като качество. Аз ги предлагах тези цени като си налагах бранда, от поне година насам даже не съм видял такива цени за истински добрите резултати с доказателство....


Така че моля те спри да разпръскваш такава информация из форума, защото после на мен ми идват недоволни клиенти, резервирани и без вяра в гилдията като цяло, от тези с левчето за 100 думи.
 
@kpetrov , да не забравяме, че за вас преведох част от песента Let It Burn на K-Rino и вие също отказахте да я заплатите. Вие също не сте от коректните клиенти, но съдейки по мненията на други хора във форума, това е вече нещо известно.
АЗ да не би да я качих?
Ето значи сега вече разбирам какъв е проблема - не се разбираш предварително.
Превода ти не съм го ползвал никъде, единствено го качих ТУК В ТОЗИ ФОРУМ и написах похвала към теб, с целта да те промотирам, но ти нещо се стресна и веднага ми писа да го изтрия ОТ ТУК, което и направих в същата секунда.
Така ли беше или не беше така?

Едно на ръка, че не съм ти ползвал превода, второ, че се бяхме разбрали да е тестов и никога никъде не съм ти писал, че ще се плаща, нито ти си ПИСАЛ, че иска да ти се плати, каза нещо от сорта, ще се пробвам и ще пратя пример.. Какво заплащане искаш? Обясни. И с какво съм бил некоректен?
 
Абе момче, аз за 2лева на 100 думи в 2017 няма и одит на сайта как да направя...
Въобще наясно ли си на кой свят си, че с тези продажби на кецове и "литератори взимат 2лв на 100 думи" не изглежда като да е така...

Първо за SEO текст надали ще струва по-малко от 7-8-10лв/100 думи ако целиш първа страница без допълнителни разходи. И ако текстът е твърде обемен това оскъпява, защото започват да се гледат все повече неща, чудиш се как да добавиш релевантните думи и същевременно да направиш ангажиращ и интересен текст и т.н...

Ето ти как се прави, моето момче...а не като теб за жълти стотинки да искаш качество (или за маратонки)
Сайтът е с домейн на 2 месеца, 0 беклинка и 2 статии вътре. 1,000 месечни търсения е ключовата дума, EN. И после ми кажи, че това струва 2лв/100 думи?!

Виж файлът 15710
Даже и това е евтино, но имайки предвид, че сме на българския пазар трябва да бъде адаптирана цената.

А относно "литераторите" - ако искаш художествен текст като текст на рекламна песен, стихотворение, история - цената не виждам как пада под 1000 лева за една уважаваща себе си фирма.

Стандартните текстове може и да паднат до 2 лева на 100 думи, но това не е нещо божествено като качество. Аз ги предлагах тези цени като си налагах бранда, от поне година насам даже не съм видял такива цени за истински добрите резултати с доказателство....


Така че моля те спри да разпръскваш такава информация из форума, защото после на мен ми идват недоволни клиенти, резервирани и без вяра в гилдията като цяло, от тези с левчето за 100 думи.

То с теб на глава не се излиза, ти си хейтваш ей така за разнообразие, предполагам. Ами една от популярните литераторки във форума е писала, че взема по 2/2.5 долара на 100 думи. НА АНГЛИЙСКИ!

П/с/ Има и купища м/у народни фрийлансъри, който работят за по 5 долара на час...
 
Последно редактирано:
Абе момче, аз за 2лева на 100 думи в 2017 няма и одит на сайта как да направя...
Вярно си е, ще се хванеш и на 50ст. :D
 
В отговор на:
Здравейте! Макар да ми е неприятно, се чувствам длъжен да ви уведомя за некоректното отношение на Георги Стефанов. Истината е следната: той ме потърси и след това ме свърза човек от фирмата Ganbox ... [/USER] .

Няма такъв проблем, това е просто черен PR към фирмата!
Въпросният човек Иван Диков, започна да разпространява тези лъжи още преди да е приключила комуникацията между нас.
Въпреки всичко и към този момент имаме готовност да платим. Винаги сме били максимално коректни към клиенти, партньори и външни сътрудници.
Моя отговор по случая е описан подробно тук https://www.facebook.com/groups/426308784187210/permalink/888651401286277/
 
@kpetrov , по обективни причини си позволявам да не ти отговарям. Очевидно ти знаеш всички и винаги си прав.

@gan , самият факт, че не сте ми платили повече от 10 дни след публикуването на статията ми, е достатъчно показателен. Пратих ви IBAN и името си, както се вижда чата от посочената публикация във фейсбук. Предпочитам разплащането да стане по банков път. За щастие, това е лесен, удобен и бърз начин за трансфер на пари.
 
Гледам коментарите във фейсбук групата... интересно се разви темата...
 

Горе