ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Отрицателна репутация за GorskiqMorski

Некоректен предприемач. Не е колегиално да ти дам парола за инстаграм акаунта, а ти да смениш парола и имейл преди да си ми платил. Дори не ми писа, а изчезна. Аман от такива като тебе дето се мислят за тарикати. Не съм за 10 долара, но отново си възстанових правата върху акаунта. Заради такива като тебе вече първо парата, после играта!

Нищо чудно да е с нов ник във форума, тъй като от тогава не е влизал. Много ниско падат някои хора за 20лв. Няма да станете богати.
 
Навремето му продадох един профил с 2000-3000 последователи, но наскоро продадох на друг потребител профил с 50к души с по-малко преговори. Беше голямо чудо. Имаше и друг профил във форума преди този, въпросният потребител. Първо искаше да го купува от него, ама до такава степен ме изнерви, че спрях да му отговарям. После се регистрира пак, пратих му данните и му казах взимам парите и ти пращам данните. Разпровяхме се още няколко дни, накрая пусна плащането и си получи профила.
 
Да добавя и аз @the_tourist

Миналият месец се разбрахме да рекламирам в 1 негова страница, пуснах му парите, съответно той пускаше линкове и преди повече от 2 седмици спря. Обяснението след няколко дена беше, че му блокирали профила и чакал да му вържат нов към страницата... от тогава минаха още 10 дена, гледам качват се някакви неща в страницата, но не и мои линкове. Не работете с Евгени и да се банне от форума, че му стана голям навик да прецаква хора!
 
Потребителя chris-123 - на 4 юли му платихме 100лв. за 5000 фейсбук фена и разтяга локуми, работата не е свършена!!! Измамник- Светослав Венциславов Динов, тел. 0882694444 - лично той даде тези данни.

Ако имаш нужда от фенове пиши на мен! Цената е 5ст на фен, но няма да имаш такива проблеми :)
 
Добавям milsem към списъка. Парите за поръчката бяха изпратени на 13 септември - не е изпълнена до днес. Срокът уж беше 15 дни. Постоянно има някви оправдания. За мен повече от 1 месец да не си свършиш поръчката = измамник.
 
Добавям milsem към списъка. Парите за поръчката бяха изпратени на 13 септември - не е изпълнена до днес. Срокът уж беше 15 дни. Постоянно има някви оправдания. За мен повече от 1 месец да не си свършиш поръчката = измамник.
Виждаш ли "milsem-чо" казах ти че не всеки ще има моето търпение :)
Иначе потребителят е познат на всички с оправданията си, и загубеното време. Мен ми го губи на два пъти... то не бяха псувни и заплахи и кво ли не.... не ми е за парите - мразя да ми губят времето не могат да си го платят ;)
 
Виждаш ли "milsem-чо" казах ти че не всеки ще има моето търпение :)
Иначе потребителят е познат на всички с оправданията си, и загубеното време. Мен ми го губи на два пъти... то не бяха псувни и заплахи и кво ли не.... не ми е за парите - мразя да ми губят времето не могат да си го платят ;)
И мен не ми е за парите повече ме интересува какви мерки ще бъдат предприети.
 
Когато аз и други хора писахме в темата с лични примри за това какъв опит сме имали с него, никой не обърна внимание, а след това и мненията изчезнаха :)
 
Беше. Няколко пъти вече. Май ще е за окончателно....
А когато имаше репи този беше с 4 червени черти ...
 
защо постовете с доказателствата (чатове и т.н.) бяха изтрити от неговата тема?
? Това кога....оо, повярвай ми, нямам намерение на 5 пъти банван потребител да заличавам следи от някакви такива прегрешения. Имаш ли идея кое какво точно?
 
? Това кога....оо, повярвай ми, нямам намерение на 5 пъти банван потребител да заличавам следи от някакви такива прегрешения. Имаш ли идея кое какво точно?

А, те били в другата тема : :D Много предупреждения!

https://www.predpriemach.com/threads/Регистрация-на-сайт-сайтове-в-директории.57757/page-23
 
Не знам, защо хора с опит се лъжат на такива куки, и се впечатляват толкова много някакви супер обещания, и първо впечатление. Всъщност измамниците действат точно на този принцип. Най-изпечените мошеници са все сладкодумни и вдъхващи доверие :)
 

Горе