ЧРД на ktomov

Re: От: ЧРД на ktomov

Честит рожден ден!
Пожелавам живот без стрела в коляното, twilight и всичко най-хубаво на 140% :D

Epic comment is epic! Забравяш да изключиш от живота ми и оная жена Джъстина Бийпър :)

Още веднъж - благодаря на всичко за пожеланията, да ви се връща!
 
От: ЧРД на ktomov

Честит рожден ден отново братле, жив и здраве :beer:
 
От: ЧРД на ktomov

Честит Рожед Ден и от мен. Много здраве, успехи и мингизи :beer: :beer:
 
От: ЧРД на ktomov

ЧРД и на теб :) Желая ти следващата година да е още по-успешна за теб.
 
От: ЧРД на ktomov

Честит рожден ден - много успех във всички начиния :)
 
Благодаря на всички за пожеланията! Желая ви, да ви се връщат двойно, че и тройно! :)
 
Благодари му от мое име :)
 
Re: От: ЧРД на ktomov

ЧРД и от мен, на патерица малко. Да си жив,здрав и все така готин. Излишно е да казвам, че много се радвам, че си сред нас и нека винаги бъдеш.

Поздрави и да се похвалиш от прекарания празник. :)

Чак сега се сещам да се разпиша отново в тази тема, след като пуснах такава за Borisov. Сещам се, че ми беше станало адски приятно като видях колко хора с които дори не съм имал контакти ми пожелаха все хубави неща, нещата които всеки би си пожелал, та да се похваля :D

То не е за хвалене. Добре, че снимките са малко, че 3 дни се размазах и накрая дори сам трудно се разпознавах в огледалото :Д

Та още веднъж - благодаря ви много пичове. Желая ви всичко което сте ми пожелали да ви се сбъдне. Двойно повече успех с двойно по-малко усилия да ви преследват през цялата, че и следващата (ако Маите са сбъркали :trol:)
 
От: ЧРД на ktomov

Еее, бате. Как няма, аз даже се чудя как си могъл да си го помислиш, особедно за хората тук. :) Ако теб не те поздравим, няма кой. Хубавото е, че другия админ взе инициативата за това, тъй като аз физически не можах, както си ли и от датата на поста ми в тази тема. :)

Успехи бате и само нека си останеш все така готин и ти. ;) Ако започна да влизам в детайли ще стане малко гейско. Хахахах. :)
 
От: ЧРД на ktomov

Честит рожден ден и от мен. Много здраве щастие и успехи! :)
 

Горе