Чао на всички!

От: Чао на всички!


++

Точно бях взел да се отчайвам от тъпите коментари по темата.
 
От: Чао на всички!

Много хейт почна да се изсипва в този форум напоследък.Хора като мен с начални познания в областта влизат в подобен тип форуми за да попият знания и опит от по-опитните играчи в бизнеса.Този тип хора очакват да има теми,свързани с ИМ,а не кой си продава тенис калъфа или да ми се обсъжда откъде идват прабългарите.Като чета старите постове ('07-08г)и ги сравнявам със сегашните, се убеждавам,че админите са заебали форума на произвола на лапетата.Надявам се да греша и да бъда опроверган.
Аз па на друго се издразних - ние тука магнизи ли сме се събрали да правим или да се цупим кой на кой какво бил казал. Глупости на търкалета, все едно сме в бгмама... боли ме честно казано кой на кой се сърди и тн :)
Да внимавам какво говоря, кой щял да ме вади от дупката - мене от дупката само дъртия ме е вадил няколко пъти като нямах едно време пари за наема и другото - сам с яко работа.... ако съм чакал на форуми да съм умрял досега :) Та дайте малко по-про да го караме, без разни сценки, цупения и тн, в крайна сметка не сме някакви лелки нали :)
 
От: Чао на всички!

Който не му харесва тука и иска да се научи да изкарва пари, да се преориентира овреме и да джойнва ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ:



(бах то туй било кофата... разчетете си сами сорса горе!)
 
От: Чао на всички!

Който не му харесва тука и иска да се научи да изкарва пари, да се преориентира овреме и да джойнва ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ:



(бах то туй било кофата... разчетете си сами сорса горе!)

Я ... какво прави Сами на влака? Няма да му е лесно - голяма е конкуренцията.
 
От: Чао на всички!

Детски страсти...тръгвам си - бла-бла...
Направо се превземаш...

Нищо лично, просто си направил темата, за да видиш кой ще му дожалее?
 
От: Чао на всички!

Детски страсти...тръгвам си - бла-бла...
Направо се превземаш...

Нищо лично, просто си направил темата, за да видиш кой ще му дожалее?


Пропаднаха му "бизнес плановете" и сега ще го играе разочарован. Познайте кой е Сами тук: http://www.konzertfilmer.de/alice/Alice-ska120-bg.html
 

Горе