Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

... Примерно една топла чаша вода сутрин на гладно. После една ябълка. Водата пречиства стомаха и червата от остатъци, топлината ги разширява и подготвя за закуската.
...
Или пък си направете режим за лягане на време. Когато свикнете с него след известно време ще се събуждате точно на време всеки ден.
Власеницата, килията и молитвата рано сутрин ся ли ще я препоръчаш, или да чакаме на следващия урок?
 
Кафе не пия. Всяка сутрин бягам по 5 километра (понякога крос, понякога на интервали), след което изпълнявам morning ritual - по този начин се зареждам не само физически, но и психически. Синергичният ефект от тези 2 дейности е много по-добър от който и да е наркотик (кафе, цигари и т.н.).
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Власеницата, килията и молитвата рано сутрин ся ли ще я препоръчаш, или да чакаме на следващия урок?

правиш се или наистина си така жестоко ограничен?
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

3-4 пъти седмично ходя на плуване на басейна на НСА на бул. Прага 7 сутринта. С нашето киснене пред компа, мисля че спорта е повече от задължителен, независимо какъв е - фитнес, бягане, колоездене, ала бала....
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

3-4 пъти седмично ходя на плуване на басейна на НСА на бул. Прага 7 сутринта. С нашето киснене пред компа, мисля че спорта е повече от задължителен, независимо какъв е - фитнес, бягане, колоездене, ала бала....

Особено зимата! Пуснах яко шкембе през зимата, няма къде да бягам, върху снега не става. :D От две седмици правя интензивни кардио тренировки всяка сутрин с изключение в събота и неделя. Ще видим резултатите след 3-4 месеца.
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Бях спрял кафетата почти 2 месеца, сутрин фреш и супер освежава, но от седмица някъде пак си пия кафе ама ще спирам. Иначе тренирам, ходя на фитнес, бягам когато ми се бяга но предимно вечер след работа по-това време или малко по рано. Ще ми е интересно да направя тренировка сутрин.

Аз нещо друго открих, когато не тренирам примерно спра за 2-3 месеца, започвам да откачам, много нерви ... То е същото и с пиенето де, ако не се пие 1 седмица пак откачам :lol:
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Бях спрял кафетата почти 2 месеца, сутрин фреш и супер освежава, но от седмица някъде пак си пия кафе ама ще спирам. Иначе тренирам, ходя на фитнес, бягам когато ми се бяга но предимно вечер след работа по-това време или малко по рано. Ще ми е интересно да направя тренировка сутрин.

Аз нещо друго открих, когато не тренирам примерно спра за 2-3 месеца, започвам да откачам, много нерви ... То е същото и с пиенето де, ако не се пие 1 седмица пак откачам :lol:

Само да не е фитнеса на гладно :). Предполагам знаеш де, но да кажа все пак. Щото ще смъкнеш килограми, а и няма да имаш енергия.
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

И аз съм открил, че без пийенйе откачам, обаче сутрин си правя лицеви и коремни на серийки. Не съм се изоставил съвсем, щото иначе ще стана 150 кила
 

Горе