Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

ADO

Active Member
Стана ми любопитно холко хора от форума спортуват. Има ли спортисти тук? :)
По въпроса: Аз съм запален фен на джогинга, затова предпочитам деня ми да започне с бягане и малко чист въздух, пред това да дишам CO2 и си вкарвам допамин в тялото. Вижте гледната ми точка по темата, бих се зарадвал също да чуя вашата.
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Спиртисти 100% има, иначе никога не съм ходил да спортувам сутрин гледам да се докопам до кафенцето, а ако предната вечер съм препил и то не помага, само бирата оправя нещата :D
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Първата ми работа сутрин е да ударя една конска доза кафе. Машината е заредена от вечерта, сутрин като стана, обличам се и я пускам, за да може докато се измия, кафето да е готово. Иначе не ми се говори, не ми се мисли, не виждам, не чувам, нищо не правя, ако не съм пила кафе.
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Зарежете го това кафе.
Сигурно ще имате седмица абстиненция, нормално когато отказвате наркотик.
Минете на фрешове сутрин.
Един фреш от грейпфрут много повече ще ви ободри, поне на мен ми действа много добре.
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Аз спортувам докато спя :lol: иначе без кафе не може. Просто е закон - сутрин кафе с цигара, нищо друго не е от значение. Иначе до irgy.net - кафето е най-мощният антиоксидант и е много по-полезно от каквито и да е плодове, стига да не се прекалява. 1 чаша сутрин и 1 следобед, след хранене ;)
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

и аз спортувам!
гребане с лъжица и 100 м вита баница :p
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Стига с таз лъжица, по-добре цица :lol:
и аз спортувам!
гребане с лъжица и 100 м вита баница :p
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Всяка сутрин въртя колелото и едновременно с това пия конска доза кафе. Събуждам се и се зареждам с енергия по този начин. След това шофирам всред заспали пунчовци станали в последния момент и гледам да не ме убият на пътя :D
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

И аз спортувам, но не сутрин. Всъщност не ставам рано сутрин и като стана предпочитам да изпия едно кафе и да отида до кенефа. :)
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Пия две, рядко три кафета седмично, основно карам на фрешове, удрям два фреша сутринта преди да изляза и си ми е супер :Д
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Спорта вечер. Сутрин съм крайно неконтактен, а какво остава да тичам. Раздвижването ми го осигурява хайвана, с който правим 45 мин разходка, ако това е сутрешно кардио...
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Спиртисти 100% има, иначе никога не съм ходил да спортувам сутрин гледам да се докопам до кафенцето, а ако предната вечер съм препил и то не помага, само бирата оправя нещата :D

Хаха и шкембе чорба с биричката си е най добре
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

И цица, после няколко часа сън и почваме да работим :D
Хаха и шкембе чорба с биричката си е най добре
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Стана ми любопитно холко хора от форума спортуват. Има ли спортисти тук? :)
По въпроса: Аз съм запален фен на джогинга, затова предпочитам деня ми да започне с бягане и малко чист въздух, пред това да дишам CO2 и си вкарвам допамин в тялото. Вижте гледната ми точка по темата, бих се зарадвал също да чуя вашата.


Аз се замислих, че сякаш повече мъже спортуват. Не знам дали поради повече свободно време, суетност или някаква природна "дисциплина", но честно казано повечето ми приятели-мъже кои ходят на фитнес, кои си имат щанги в мазето се грижат за тонусът си.
Аз лично, не съм спортувала много отдавна. Фитнесът и йогата са ми крайно скучни. По едно време ходихме с една приятелка и детето в парка да играем волейбол, като беше топло, след работа. И много добре ми се отразяваше. Карах и колело, но много екстремно ми идваше и имах ужасна мускулна треска. И така, срам-несрам не спортувам, но вероятно и защото нямам въйпиюща нужда. И кафе не пия, освен, ако не се сетя ей така, но не ми действа събуждащо или да съм зависима и да не мога без това. Обичам чай-всякакъв, да не тъпча, а дори и вредни храни да ям с мярка. Понеже имам дете, готвя редовно и обичам да му правя палачинки сутрин. А и аз много ги обичам ... с мед. И сутрин ставам, душ, и така се събуждам. Лятото и по два пъти на ден. Т.е. сутришният душ ме тонизира достатъчно. Ако съм махмурлия- алказалцер и аспирин. Това е.
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Зарежете го това кафе.
Сигурно ще имате седмица абстиненция, нормално когато отказвате наркотик.
Минете на фрешове сутрин.
Един фреш от грейпфрут много повече ще ви ободри, поне на мен ми действа много добре.
Цигари не пуша. С пукницата не прекалявам. Ако и кафето спра - светец ли да се мъча да ставам?
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

А със секс?
Цигари не пуша. С пукницата не прекалявам. Ако и кафето спра - светец ли да се мъча да ставам?
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Цигари не пуша. С пукницата не прекалявам. Ако и кафето спра - светец ли да се мъча да ставам?


За всеки е различно, за мене не е здравословно да не пия кафе с цигарка и да не се насмуча поне един ден в месеца, така си тествам организма и съм много добре :wink:
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Аз разбрах темата, кой как се тонизира сутрин. Късметлиите сигурно със секс. Май е и научно доказано.
Кой с какво прекалява или употребява с мярка си е негов избор и издръжливост на организма.
Задължителното спортуване понякога е и вредно, заради натоварване на сърцето. Но наистина тренирани хора са свикнали, респективно сърцето си и се чувстват добре.
Други с един масаж или една вана и чаша вино, въпрос на предпочитание. 8)
 
От: Чаша кафе или сутрешна кардио тренировка?

Да, обаче накарай някой дето само спортува да се напие и след това не го търси една седмица. Аз си правя лицеви и коремни по няколко серийки, но си натоварвам организма и с "вредни" работи, и съм като универсален войник, и в леглото и в залата и на масата съм пушка. Като ще приказваме за трениравка, да е триатлон :wink:
 

Горе