Чекове от под над 1000$ от google?!

От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Ми не, просто ми е интересно сайта, и не виждам каква е причината да ми го спестява, при положение, че 100 процента сайта е trusted щом прави такива пари и няма никакви проблеми да се покаже, да не говорим, че дори не е негов, какво лошо има да погледна такъв сайт, че да се "надъхам" както редрун обеснява.
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

@Амоун, при 100 000 уникални е странно да имаш толкова малко приходи. При условие, че това не са ти български реклами по 2-3 цента, нали?

ми то зависи и от сайта... тоя гугъл вкарваше хора ама и те не знаеха за ко влизат там... клик рейт висок, цена на клик ... 2-3 цента презареждания... на 100 000 уникални 50 000 презареждания :)
верно че зависи от сайта имам сайтове с1000 уникални с огромна разлика един прави 8-12 евро на ден друг 1 евро друг 4-5
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Тук обаче има много скептици,
Определено има хора които правят много пари и не само от адсенс.
Аз лично познавам хора БЪЛГАРИ, който преди 4-5 години имаха няколко дни със по над 500 долара на ден - Достатъчно близки за да видя и акаунтите и пристигналите чекове. (Става въпрос за няколко дни, не са милионери, но имаше такива дни)

А относно чековете които са снимани, аз мога да ти покажа едно тесте с такива, дори и последния ми чек е за над 1000 долара - само дето чакам по 5-6 месеца да се съберат :p Защото таксата на банката е 20 лева или там 20 долара, и предпочитам да получавам чекове 2-3 пъти в годината
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

добре де...винаги ми е било интересно в ютуб как са нещата...пак ли от гугъл идват паричките? при, да речем 100-150к гледания?
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Тук обаче има много скептици,
Определено има хора които правят много пари и не само от адсенс.
Аз лично познавам хора БЪЛГАРИ, който преди 4-5 години имаха няколко дни със по над 500 долара на ден - Достатъчно близки за да видя и акаунтите и пристигналите чекове. (Става въпрос за няколко дни, не са милионери, но имаше такива дни)

А относно чековете които са снимани, аз мога да ти покажа едно тесте с такива, дори и последния ми чек е за над 1000 долара - само дето чакам по 5-6 месеца да се съберат :p Защото таксата на банката е 20 лева или там 20 долара, и предпочитам да получавам чекове 2-3 пъти в годината

Добре де, аз като автор на темата, се позаинтересувах за линка който дадох в първия пост какво точно се случва. Купуваш нещо , което струва 20 долара.. но какво. Инструкция за правене на пари? Или нещо друго. И спеациално има ли хора, които са се регистрирали и закупили подобни ''неща'' и какво точно се прави. Пълна мъгла е....
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

Добре де, аз като автор на темата, се позаинтересувах за линка който дадох в първия пост какво точно се случва. Купуваш нещо , което струва 20 долара.. но какво. Инструкция за правене на пари? Или нещо друго. И спеациално има ли хора, които са се регистрирали и закупили подобни ''неща'' и какво точно се прави. Пълна мъгла е....

Видях го аз това преди време, на някаква реклама май клицнах ама ми замяза на СКАМ. Обикновено всички подобни неща са разтягане на локуми. Не ми се верва някой да ти разкрие читав метод за $20. Това като оня търся спонсор за книгата ми "Как се става милионер".:D Може и да не е скам ама на такова ми блъска. :)
 
От: Чекове от под над 1000$ от google?!

има много такива сайтове в интернет. напиши името на сайта и скам? до него или задай въпрос в яху ансър - някой знае ли този сайт, и ще намериш все някой да е оствил мнение и за какво е сайта. обикновено ти обясняват как да забогатеш или ти предлагат да станеш дистрибутор на водорасли, краставици, жива вода...каквото им дойде
 

Горе