Челинджа за новата година ми е ....

Браво бе, те хората не могат да се наканят в най-близкия фитнес да идат, камо ли да вървят в някое село да копат градината :D

Аз нямам челиндж. Много се коментира из нета това, и то проблема че не се изпълняват тези новогодишни намерения за промяна. Ако нямам такива, няма да се ядосвам после че не съм ги изпълнил :D

То си е до човек. Вместо да дават пари за фитнес има толкова много неща който може да направи за да поддържа форма, най-малкото може да се разходи хубаво в парка, това са му едни 8-10км.
 
Пич, сега ще ти дръпне такава феминистка проповед, че после ще си намразиш топките........ само да се добере до клавиатура и ще изсипе цял трактакт за сексуалния живот.......

Тцъ! Що си мислиш, че си много прозорлив? :)
 
То си е до човек. Вместо да дават пари за фитнес има толкова много неща който може да направи за да поддържа форма, най-малкото може да се разходи хубаво в парка, това са му едни 8-10км.
И след това да си поръча един голям Дюнер и биричка за десерт. :)
 
Да стана по-лош човек най-после, че ми писна вече. По цял ден някой нещо ми иска, половината град има да ми връща пари и услуги. Омръзна ми да съм готен, че ми се качиха на главата!
 
Да стана по-лош човек най-после, че ми писна вече. По цял ден някой нещо ми иска, половината град има да ми връща пари и услуги. Омръзна ми да съм готен, че ми се качиха на главата!
И на теб ти трябва много секс, толкова си стресиран, самотен и отчаян, че дори искаш да станеш лош човек. :)
 
Последно редактирано:
Сега, след като си ми написал това, сякаш го искам още повече! На какво си всъщност? Спри го...

И на теб ти много трябва секс, толкова си стресиран, самотен и отчаян, че дори искаш да станеш лош човек. :)
 
Сега, след като си ми написал това, сякаш го искам още повече! На какво си всъщност? Спри го...
Ако имаше жена до теб, никой нямаше да ти иска пари!!! :)
 
Има бе, не една, а три, също куче и папагал - мъжки, за да сме наравно!
Тогава ти трябва любовница, не си раздавай парите на непознати, парите са само за жените! :)
 
Да стана по-лош човек най-после, че ми писна вече. По цял ден някой нещо ми иска, половината град има да ми връща пари и услуги. Омръзна ми да съм готен, че ми се качиха на главата!
Бате. НЕ. Това не в правилна стратегия. По добре си ги сложи на....палеца и отмини с финес и разбирателство. Без негативни емоции и настроение. Просто всичко в тази вселена се връща по Х.... и това е така във всичко. Или казано с други думи, ако правиш добро и то не ти се връща на момента, то ще се върне в пъти повече под една или друга форма. Мисля, че до момента се справяш добре. Нали? Запитал ли си се защо ти върви? :) Малка част е именно от това, че си добър. ;)
 
То си е до човек. Вместо да дават пари за фитнес има толкова много неща който може да направи за да поддържа форма, най-малкото може да се разходи хубаво в парка, това са му едни 8-10км.
С фитнеса идват и повечето ограничения откъм боклук храна, които са само в плюс за организма. Гради се усет за качествена храна (която е със същата цена, чиято имат и боклуците), дух, последователност, работна етика и дисциплина. И 20 километра да се провървят, след тях като има 'за награда' - чипс + дюнер + уиски с руска салата, смисъл - нулев. Ще поддържаш форма, да, кръгла. Доказано е, че след среднодълго физическо натоварване (фитнес; примерно), енергията, концентрацията и ефективността се повишават.

Като цяло, много малък процент от поставящите си "цели за следващата година/седмица/месец" ги изпълняват. Започнеш ли с нещо, започваш днес... не утре, понеделник или на първи януари.
 
Последно редактирано:
Аз ви предлагам нов "челиндж": Като например, вместо тая тъпа дума да си позлвате българската, по-хубава "предизвикателство", всъщност като цяло вместо американизмим да си ползваме българската реч омайна сладка. И с правописни или пунктоационни грешки може, ама българска да е.
 
Това е като отказването на цигарите.
На 31 декември - ''Аз след тоя купон на новъта година няма да пипна цигара, твърдо съм го решил тоа път, закуевам се брат''
На 1 януари - ''Е не ме занимавай сега зимата да ти спирам цигарите, на рождения ми ден тоа път гаранция съм ги махнал от раз''
 

Горе