Челиндж ЕВРО 2016

От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Как върви че не съм пред тв.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Даде 2 жълти и 1 червен за Албания. За сега са 4 картона. 0-1 за Швейцария, но опуснаха още поне два гола + една греда. Албания мисля, че нямат шанс второто.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Резултата го видях, за картоните не знаех. Ще те покрие тук, но залозите ти трябва да ги смятаме по 33лв. за да се в местиш в 100те лева:)
Ако ти излезнат и другите ще се чудя защо продаде сайта:)


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Резултата го видях, за картоните не знаех. Ще те покрие тук, но залозите ти трябва да ги смятаме по 33лв. за да се в местиш в 100те лева:)
Ако ти излезнат и другите ще се чудя защо продаде сайта:)


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Хм, това не съм го знаел за 100-те лв. Залог на ден.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата:11.06
Банка:900
Залог/коефицент: Англия - Русия- 1 /1.83 - 100лв

Понеже не съм сигурна, че информацията ми е точна, пояснявам че залагам на Англия, като мисля, че коефициентът е 1.83 - поне така го разбирам, гледайки тук:https://sports.bwin.com/bg/sports/4...4771,24772,24773&page=0&specialIds=&sportId=4

Ще бъда благодарна на корекции, ако греша някъде. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата:11.06
Банка:900
Залог/коефицент: Англия - Русия- 1 /1.83 - 100лв

Понеже не съм сигурна, че информацията ми е точна, пояснявам че залагам на Англия, като мисля, че коефициентът е 1.83 - поне така го разбирам, гледайки тук:https://sports.bwin.com/bg/sports/4...4771,24772,24773&page=0&specialIds=&sportId=4

Ще бъда благодарна на корекции, ако греша някъде. :)
Ще те развалим ми се струва :)
Не е полезно да си много в час с коефициенти и букита :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Ще те развалим ми се струва :)
Не е полезно да си много в час с коефициенти и букита :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Добре ли съм се справила? :)

Няма шанс да ме развалите - изобщо не съм хазартен тип.

Въпросът, който мен специално много живо ме интересува, обаче е: Имаме пари в банката само за 10 залога, ако са все губещи, както вероятно ще бъде в моя случай - какво правим после? Ще могат ли да се правят залози за останалите мачове, като свърши банката или ще отпадаме от играта? :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Добре ли съм се справила? :)

Няма шанс да ме развалите - изобщо не съм хазартен тип.

Въпросът, който мен специално много живо ме интересува, обаче е: Имаме пари в банката само за 10 залога, ако са все губещи, както вероятно ще бъде в моя случай - какво правим после? Ще могат ли да се правят залози за останалите мачове, като свърши банката или ще отпадаме от играта? :)
Приключваме :) челинджа има и възпитателна цел, да залагаме разумно:)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Хм, възпитателна тема - супер. :)

Ок, ще се видим на късния мач, като се надявам на обилен ''спам'', демек да си коментираме интресните моменти. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Хм, възпитателна тема - супер. :)

Ок, ще се видим на късния мач, като се надявам на обилен ''спам'', демек да си коментираме интресните моменти. :)
Англия да бие и да допусне гол ми трябва на мен...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Даде 2 жълти и 1 червен за Албания. За сега са 4 картона. 0-1 за Швейцария, но опуснаха още поне два гола + една греда. Албания мисля, че нямат шанс второто.
Излизат ли картоните?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Ограничението за даден мач го разбирам, но защо пък ограничение да има в общия лимит за деня. Примерно днес мога да сложа по 100 лв. на мач-общо 300 лв., защото ми харесват и искам да им набия повече от банката. Утре пък няма да ми харесват и мога да преценя да ги играя с по 20 лв. само един мач...


Англия и Уелс и аз ги имам в колонка двата с 50лв гол/гол...
Иначе банката ти е 900лв защото се включи по-късно и можеш по сто лв на ден да залагаш.
Махни единия мач или сумите ги промени до сто:)
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Ограничението за даден мач го разбирам, но защо пък ограничение да има в общия лимит за деня. Примерно днес мога да сложа по 100 лв. на мач-общо 300 лв., защото ми харесват и искам да им набия повече от банката. Утре пък няма да ми харесват и мога да преценя да ги играя с по 20 лв. само един мач...
За да има еднакви условия и равен старт за всички. Така според мен е най-справедливо...
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Играл съм Англия и Швейцария да бият...няма да ти пожелавам успех:)

Е, то ясно, че ще бият, ама пък аз ще продължавам до края да си играя равните мачове, просто тъй, от инат. :) Ако някой ден забравя да дам прогноза, за някой мач, да си знаете - прогнозата ми е за равен мач. Това не са истински пари, не е истинско залагане, така, че не ме интересува нищо, жалко, че не мога да заложа цялата сума на един мач. :)
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

За да има еднакви условия и равен старт за всички. Така според мен е най-справедливо...
Еми тъй де, когато има лимит на мач, и лимита на ден става 300 и пак е равно за всички.
 
От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Е, то ясно, че ще бият, ама пък аз ще продължавам до края да си играя равните мачове, просто тъй, от инат. :) Ако някой ден забравя да дам прогноза, за някой мач, да си знаете - прогнозата ми е за равен мач. Това не са истински пари, не е истинско залагане, така, че не ме интересува нищо, жалко, че не мога да заложа цялата сума на един мач. :)
Англия ще ги треперя, те са ми най-съмнителни.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Еми тъй де, когато има лимит на мач, и лимита на ден става 300 и пак е равно за всички.
Започнали сме вече така, но ако прецените сменяме правилата?
Според мен ще могат да се направят изводи за реалните залози накрая. Ако спазваш лимити, стратегии и тн., имаш ли шансове да си напред в дългосрочен план.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Започнали сме вече така, но ако прецените сменяме правилата?
Според мен ще могат да се направят изводи за реалните залози накрая. Ако спазваш лимити, стратегии и тн., имаш ли шансове да си напред в дългосрочен план.
Това ми е идеята да не се ограничава дневния залог, а да има таван на мач. За да не пропусна залог бих сложил фиктивно 1 лв. само и само да спазя правилата, но харесам ли мач ще му сложа и 100 лв. Такава ми е стратегията по принцип за дългосрочен план за ЕП. Още е твърде рано - три мача има изиграни, така че не е късно всеки да си слага колкото си пожелае до 100 лв на мач. Но не е проблем да играя и в сегашните правила, само дето се ограничава с тях някои стратегии.
 

Горе