Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Re: От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Мамка му, а аз си купих червена джиБка!

Еее, прекарал си е :). Нищо, не е късно - винаги можеш да му удариш една боя.
 
От: Re: От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Еее, прекарал си е :). Нищо, не е късно - винаги можеш да му удариш една боя.
Не е изключено и да се добави в правилата за движение, че става и за червена джиБка. Важното е да е добре формулирано, както е там при оная клекопикаещата с черния. :)
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Всъщност наистина са с предимство, сега преди час - два минавам през един голям пловдивски булевард и ме хваща червеното - спирам си аз и изненада... в ляво от мен минават в комплект черна с класичка с черна г класичка.
Зачудих се какво щеше да стане, ако бяха "хванали" един хубав китайски оранжев автобус? :)
 
От: Re: От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Еее, прекарал си е :). Нищо, не е късно - винаги можеш да му удариш една боя.

Ами май не смее да си признае, че е има черен джиб :mrgreen:
 
Re: От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Зачудих се какво щеше да стане, ако бяха "хванали" един хубав китайски оранжев автобус? :)

Ще стане чудесен цветен пъзел. По вина на автобуса, разбира се :)
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

http://admina.dir.bg/_files/5156875.jpg :lol::lol::lol:

Звучи малко като приказка, но съм почти сигурен, че точно така се е случило.



Като си видях касовата бележка и се сетих за тая тема :)

klz1320943256r.jpg
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Моя приятелка и тя с черен джип, както спокойно си движела по задачи и изведнъж и налетяла една перхидролка също с черен джип и си очукали там тенекиите. Нашата бясна, защото отивала на важна среща, а другата - виновната, като дошли полицаите и взела да им пърха с мигли и се опитала да ги накара да я снимат за фейсбук. Те я отрязали, ама тя упорита - хванала някакво момче, което си вървяло по улицата да я снима, та да си качи снимките по-бързичко. Изобщо не и дремело, че е направила беля, че хората си губят времето и така нататък.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Този джип го е спечелила я с някой разкрач, я с усмивка пред тати. Много мразя хора, който не ценят парите. Това са в повечето случай паразити и неблагодарни плазмодии, които при други обстоятелства ако са такива, но без "подръжник" са загинали прави. Кофти е, но такива ги е направил живота, който живеят.

А тази дрисла сигурно е тичала за мола. Той е отворен цял ден, така че когато и да отиде - все ще си е там и ще и очакват кинтите, които я тъпкача, я тати, я некой "продоцент" й е дал. Абе жалка работа. Аз лично такива хора много ми е мъчно за тях. Колкото и пари да имат, те са абсолютни нули в живота.

Аз в този ред на мисли бях свидетел на един черен джип събра преднацата на една кола паркирана до нея. Много се зарадвах. :) Не съм хейтър, но и двамат бяха спрели на добре изглеждаща тревна площ. И на мен може да ми се случи и се надявам някой да злоратства ако и аз съм потъпкал градинката, която някой така огрижено е поддържал. Пича завиваше за да излезе, но не прецени кога трябва да врътне волана. И хоп....преден ляв мигач, фат и калник. Чу се все едно се събира 2м ламарина в 1м. :) Направих се на разсеян и се усмихнах само. В момента нашите градинки изглеждат като пайзаж от Марс. А бяха толкова красиви.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Има хора преживели мозъчен фалит, така че не се учудвам цялата тая ситуация да се е разиграла.Ами яхвайте черните джибки и да атакуваме родните пътища.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Този джип го е спечелила я с някой разкрач, я с усмивка пред тати. Много мразя хора, който не ценят парите. Това са в повечето случай паразити и неблагодарни плазмодии, които при други обстоятелства ако са такива, но без "подръжник" са загинали прави. Кофти е, но такива ги е направил живота, който живеят.


И аз си мислех така по рано...
Обаче не винаги е така:)
Моята ламя си има личен джип за 20 бона
и честно казано, не че тя си го е купила,
но можеше да си го купи, защото сама си изкарва пари и си спестява.
сама от работа е изкарала за 4-5 години за два такива джипа.
Но тя не искаше да дава парите си за глупости като джипове, затова и аз и го купих.
Но много пъти съм работил с нейните пари.влагали сме ги, така че тя един вид ми е съдружник.
Но наистина си го заслужава и аз винаги като видех пунда в джиб и викам тая или тати или се е разпрала от свирки.
Но вече си попромених мнението. То не че ламята не е таковала де :) ама все пак.
Та така ако видите ламя в джиб, помислете преди да си мислите глупости, може и да го е заслужила.

А тия на касовата бележка... ебати фирмата от три продукта, два с грешка правописна.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Определено има изключерния и аз имам няколко даже. :)

Но като цяло кофти е, че % клони към тези без капитала. Прав си не си вадете излишни заключение преди да почне да говори или да прави някакви страни и неадекватни реакции. Обикновенно по това се подразбира какво седи пред теб. Важното е да си щастлив, а кой как, все тая.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

listovkanj4.jpg


:shock::shock::shock:
 

Горе