Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

vaskoa

New Member
http://admina.dir.bg/_files/5156875.jpg :lol::lol::lol:

Звучи малко като приказка, но съм почти сигурен, че точно така се е случило.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

То да бяха само черните джиБове по принцип тея с джиБовете са по нахални на пътя...
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Аз съм го чувал и преди, но тук е малко по-извратено явно, че го имало в правилника. :)

Странно е всичко това, но не се очудвам грам да ви кажа. Тия са само за таковане и бой... на мен ако ми се случи, ще се спукам от смях, мисля, че всеки с малко повече сиво вещество в главата ще ми последва примера. Поне смеха е здраве, а там има много здраве. Така, проста работа. И ходи по улиците. Пазете се хора!!! :)
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Хаха да я ева у кифлата проста! :)

А ако е червен "джиба" не е с предимство вече? Хаха уникални олигофрени просто. Аз мислех да си вземам "джиб" ама сега ще гледам да е черен, че да съм с предимство.:lol:
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Неможе... има сякакви ама чак толкова неможе... невярвам - поукрасено е малко...
 
Може и да може, те тия хора имат по една-две мозъчни клетки - само за ядене и за размножаване.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Неможе... има сякакви ама чак толкова неможе... невярвам - поукрасено е малко...
AMOUN ти с твоя джиБ с предимство ли караш? или не е черен :D
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Абе спермоядките всичко знаят и всичко могат... щом имат черен джиБ
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

А ако се ударят два черни джипа кой е с предимство по скъпия или по новия
 
Според мен по-скъпия :):) Или по-черния.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

А ако се ударят два черни джипа кой е с предимство по скъпия или по новия
Еми взима се под внимание кой се е бръкнал повече като пари, както и що за малоумно същество ще излезе от всеки един от джиБовете. Важното е да се знае, че колкото по прости и ограничени са, толкова повече ще натежат факторите на тяхна страна. Няма как да не събуди съжаление голям, зрял човек, който не може да си наприше името правилно. Този перхидрол направо разкашква мозъци, човек. Искам да направят някоя друга скрите камера на такива, да видят що за олигофрени карата скъпи коли по софийските улици.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Аз се чудя защо има повече черни джибове по улиците, а белите са рядкост. Сега ми се изясни всичко.
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Може ли да цитирате в кой точно закон пише за черните джипове?
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Трябва да питаш спермоядката, тя знае, ние не :D
И тя трудно ще ти обясни от къде точно го е взела и цитирала, но важното е, че го има и важи на територията на цялата страна. И на най-големия си враг не пожелват такава жена. Това е бич божии да седи срещу теб и да се чуди как да свърже 2 думи с трета без да направи 10 грешки. Баси колко е кофти материала. :)
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

За какво ви е да говори спермоядката, нали може да гълта.

Препоръчително е само предварително да и избиете ченето да не устанете без чурка
 
От: Черен джиб (важни промени в ЗДП :))

Мамка му, а аз си купих червена джиБка!
 

Горе