Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Честит Рожден Ден, колеги! Живи, здрави и много КЪСМЕТ! Наздраве!
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Честит рожден ден и на двамата! :) Много здраве, щастие, късмет, любов, пари и всичко най-хубаво, което си пожелаете! :)
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Пичове, на маса съм, Красен сигурно вече го сърби задника от споменаване :) Блинкиииии последната капка бърбън беше за тебе брат :D От утре съм в Сливен и няма да има с кой да изпия и едно малко......... да е#@....
 
Re: От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Пичове, на маса съм, Красен сигурно вече го сърби задника от споменаване :) Блинкиииии последната капка бърбън беше за тебе брат :D От утре съм в Сливен и няма да има с кой да изпия и едно малко......... да е#@....
Айде наздраве от мен. Пийни още, кажи ми, че утре си от обяд или си почивен ден. :)

Красен, още предишния си пост е на маса, с него ни каза, че отива да полее. Сигурно и той е на 2-3то голямо вече. :)

Да сте живи и здрави, бате, и вие и хората около вас. :)
 
Re: От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Айде наздраве от мен. Пийни още, кажи ми, че утре си от обяд или си почивен ден. :)

Красен, още предишния си пост е на маса, с него ни каза, че отива да полее. Сигурно и той е на 2-3то голямо вече. :)

Да сте живи и здрави, бате, и вие и хората около вас. :)

Красен днес е културен, по семейно с няколко ракии. Работни хора сме, компанията ми е на работа утре :)

Големите напитки ще бъдат в събота. Който има нещо за вършене или пък въпроси да го прави до тогава, че се почва серията от празници, от която ще трябва да ме търсите някъде след средата на Януари :)

Мерси още веднъж на всички за пожеланията, за пореден път правите деня ми, малко по-красив и специален!
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Честит рожден ден и на ДВАМАТА! Пожелавам ви всичко най-най хубаво през новата 2013 година :)
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Айде още един път от мен! Честито да сте живи и здрави, много успехи и щастие и все така да помагате на такива като нас! Днес вече и аз имам РД, да живеят всички стрелци :D
 
Re: От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Айде още един път от мен! Честито да сте живи и здрави, много успехи и щастие и все така да помагате на такива като нас! Днес вече и аз имам РД, да живеят всички стрелци :D

Жив и здрав бъди пич! Успехи в начинанията ;)
 

Горе