Честит Трети март българи!

Test

Well-Known Member
Честит Трети март българи! Това е денят, в който от роби сме се превърнали в свободни хора със собствена държава. Трябва да ценим свободата, която имаме, защото тя не е даденост и лесно можем да я изгубим. Дано България просъществува още хиляди години! Дано да бъдем силни и сплотени, а не подли и разединени! Честито!
6ipka.jpg
 
От: Честит Трети март българи!

Живи и здрави!

Поздрав:

[video=youtube;BU2EWJIILJk]http://www.youtube.com/watch?v=BU2EWJIILJk[/video]
 
За съжаление всяко едно от горните ти твърдения е невярно. Държава имаме, да, но не и свобода. За мен този ден е важен, но не и за други. Патриотизма вече не е на мода за съжаление. Овцете си остават овце.
 
От: Честит Трети март българи!

Дам, най-голямата заслуга за това е на ДПС и БСП, че успяха да превърнат думата "патриот" в мръсна дума - синоним на шовинист и нещо от което трябва да се срамуваш.
А патриотизма е най-важното нещо за всеки народ.
 
От: Честит Трети март българи!

Честит 3-и Март на всички и от мен! :)

[video=youtube;TSOy7y6r1cE]http://www.youtube.com/watch?v=TSOy7y6r1cE[/video]
 
От: Честит Трети март българи!

Честит Празник!

Чудих какво умно нещо да напиша и аз тука и накрая реших да сложа в цитати две три изречения на В.Хавел

Връщането на свободата в една морално напълно разложена среда предизвика явления, които можеха да се очакват, но въпреки това надминаха представите ни. Става дума за огромния и почти ослепителен взрив на всички възможни лоши човешки качества.

и за политиците:

Говори се, че всеки народ има такива политици, каквито заслужава. В определен смисъл това е така: политиците действително са огледало на обществото и въплъщение на неговите възможности. Но същевременно – което е парадоксално – валидно е и обратното: обществото също е огледало на своите политици. Oт политиците до голяма степен зависи, кои сили в обществото ще освободят и кои ще потиснат; дали ще се опрат на по-доброто или на по-лошото у всеки човек поотделно.
 
  • Like
Реакции: kpan
От: Честит Трети март българи!

Честит трети март!
Политиците са част от народа... следователно и ние сме част от политиците (политиката)
 
От: От: Честит Трети март българи!

[video=youtube;iWQE5c9Knlg]http://www.youtube.com/watch?v=iWQE5c9Knlg&feature=player_embedded[/video]

Намери точно със шумкарския химн да честитиш...

Иначе честит празник на всички с Шуми Марица, истинският химн на България.
 
От: Честит Трети март българи!

Кой каза....

Шуми Марица - Национален химн

[video=youtube;6OaxC-S45Cs]http://www.youtube.com/watch?v=6OaxC-S45Cs[/video]

PS

“Байо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгарско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ :lol:

Васил Иванов Кунчев-Левски до Каравелов

"Време е, трябва вече, щото българските деятели, офицери, учители и пр., когато говорят на своите подчинени и слушатели за вънкашните неприятели на отечеството, официалният московец със своите донски и кубански казаци да стои на първо място...”

Захари Стоянов
 
От: Честит Трети март българи!

Днес не празнувах, защото съм българин. Днес не празнувах, защото от 133 години на сам ни управляват от Москва.
 
  • Like
Реакции: niks
От: Честит Трети март българи!

.................
 
Последно редактирано:
От: Честит Трети март българи!

Днес не празнувах, защото съм българин. Днес не празнувах, защото от 133 години на сам ни управляват от Москва.

Доста изсилено и доста невярно :)
 
От: Честит Трети март българи!

Днес не празнувах, защото съм българин. Днес не празнувах, защото от 133 години на сам ни управляват от Москва.

Много точно казано, а легне ли бат Бойко на блядовете за АЕЦ Белене още 133 години ще ни управляват от Москва (ако разбира се кавказките българи не заличат тази грешка на природата наречена Русия).

Истински свободен може да бъдеш само ако се освободиш сам !!!

“Като народ ние можем да се гордеем, че всичките ни народни деятели и патриоти: Г.Раковски, Л.Каравелов, В.Левски, Хр.Ботйов, А.Кънчев, П.Волов, Г.Бенковски и проч., са биле против официална Русия. Никога те не са апелирали към нея, защото са знаяли, че нейний камшик повече боли от турския….”

Захари Стоянов
 

Горе