Честит Трифон Зарезан\Св. Валентин

Ни съм католик ни нищо.
Мразя Св. Валентин, на него всеки се сеща да бъде добър с човека до него, а това трябва да бъде ежедневие.
 
Поддържам последното мнение. Едва ли има каталоци тука че да празнуват Св.Валентин. За мен в момента в БГ ни правят маркетингова кампания с този Св.Валентин за да си продават разните играчки, да си вдигат цените в заведенията и т.н. Сетихме се последните няколко години за този празник, и то защо? Няма ли да има по-голям ефект ако без половинката ти да очаква и подариш плюшено сърце или нещо друго??? Чудно в момента една моя приятелка, която преди около месец замина за чехия, Прага снощи каза че там въобще не се говори за Св.Валентин. Няма каза нито реклами с него, нито магазините са накичени като нашите нито нищо. При нас буквално ни го натрапват.
 
Честито! Най - добре ще е така:
1-во на виното после ако си в стъстояние любовта. :lol:
Айде с здраве и наздраве! 8)
 
аз пък не виждам лошо, като ще взаимстваме нещо - да е нещо хубаво.. празник на любовта си е хубаво нещо, а всеки го използва кой както може! На 1ви март как всичко е накичено с мартеници пък... същата работа... пък това че си добър с половинката си през другото време, не значи че днес не може да си крайно добър :wink:
 

Горе