Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Хайде живи и здрави да сте двамата, че това е най-важното! Много късмет, споделени весели мигове с малко, но стойностни приятели и много денонощия с истински жени! И на двамата ви пожелавам - ако много искате нещо, но до сега, по една или друга причина, не сте го осъществили, дано в най-скоро време да успеете!
А за @testkiwi може и да му направя един скромен подарък от десетина хилки в евро, ако нещата от тази тема се окажат истина :wink:
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Братле, колкото и тъпо да звучи щастието не се търсят там, където го дириш. Нито пък оползотворяването на живота.... Един приятел беше споделил "живота започва там, където свършва зоната ти на комфрот". Изкачи някой връх, направи нещо нестандартно за теб или пък нещо друго, което да те надгради и да се чувстваш, че си постигнал нещо....
Аз нямам кола, нямам апартамент, пък и не съм лудо влюбен в жена, но пак съм доволен, че съм постигнал много неща за себе си.

Ай пожелавам то до 30тата ти годишнина да направиш над 30 различни за теб неща, които да надградят самия теб, а материалното ти положение (което по между другото си показвал, че е доста добро :D ) :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден!Пожелавам ти здраве и само успехи:)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден и на двама ви, да сте живи, здрави, прави и корави! :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Пожелавам ти да си здрав, да говориш това, което мислиш и да правиш това , което искаш , все трудни неща . :)
Ти имаш възможност да не си като тях . :) http://bg.wikipedia.org/wiki/Клуб_27 , може и да ги задминеш, представи си какво би станало ако бяха станали на 80 :) , ти можеш да си по-добър от тях, просто опитай :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Благодаря на всички.
Както си и мислех - сетиха се точно трима човека, братовчед ми с роднините ми в Беларус, една приятелка и за моя изненада бившата ми приятелка, с несполучливо поздравление. Това е положението. Когато си горе всички се сещат, когато си долу - на никой не си му нужен. Ама както казвате колелото се върти, днес си долу, утре си на върха.

Честит рожден ден и на колегата Poltargaista, много успехи и всичко най-хубаво :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден желая ти много здраве другото ще се подреди само и помни тайната на успеха е в позитивното мислене :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

наскоро си мислих за теб :)
Да ти израсна с форума.
Помня като се появи във форума и тестваше скрипта, после като го подкара, като започна да печелиш малко - повече - бум... свикна с това и го прие за даденост. Получи придобивки.
Радвах се с твоите успехи, въпреки че не те познавам, но знам какво е, защото съм минал по този път малко преди теб. Даже се чудех дали да ти пиша коментар или лс, че нещата не стоят точно така както ги виждаш в момента и това за колелото, да внимаваш, но реших че няма да ме разбереш правилно. Надявам се сега пак да не стане така.

Винаги се получава този спад точно поради това че приемаме за даденост нещата, които всъщност са плод на късмет и много усилия.
Тук има и нещо хубаво. Този спад е отрезвяващ. Започваш да виждаш нещата по ясно и имаш натрупан експириънс за следващия бум...
Така че помрънкай си още малко и се залавяй за работа :)

По това време ме избива на философски глупости, заради екстрите.
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Да благодаря и аз за милите пожелания на всички. :)
Дано до следващия такъв повод форума да може да се похвали с +1 милиардер сред регистрираните. ;-)
 
Да благодаря и аз за милите пожелания на всички. :)
Дано до следващия такъв повод форума да може да се похвали с +1 милиардер сред регистрираните. ;-)

Абе щом започнаха РД на активните потребители да се уцелват, значи вървим към тези 1 милиард, хахаха. :) Може да споделите как са минали РД. :) Все пак тук тайни нямаме един от друг. :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден колега, малко със закъснение, но пък преди всичко ти желая здраве и силен дух!

Преди 7дена се събудих от едногодишен сън!
Идеите се пръскаха по шевовете и ентусиазма също, а така да бяха избягали. Както "жената която обичах", магазина, успека мотивацията и всичко останало преди година. Вадя листа преди седмица, пиша схемата, въртя формулите, бия чертата и се оказва, че похубих духа и мечтите си, защото хора, които трябва да са до мен когато ми е трудно, не успяха. И усещам, че сам съм си виновен, защото позволих да съм слаб и забравих за мечтите и целите. А сега вдигни си главата, напиши на един лист какво ще правиш и се залавяй за работа, прокоратурата да ближе курата, държавата ни е скапана и смешна от към администрация и няма кво да стане. Според теб защо сме 41-во място в форбс за "най-благоприятна държава за бизнес", да не мислиш че е щото имаме велика икономика ???? Законите и наказуемостта ни куца братле, колкото и кофти да е, дишай спокойно и се възползвай ;) А сега се стегни малко, мий очите, листа дето по-горе написах . . . и се залавяй за работа, докато имаш интернет и компютър, шанса е тук, възможностите пред теб, но паднеш ли духом, търси по-високо място да не се мъчиш.

П.С: До 48ч. да си написал кви ще ги вършиш и къде ще преуспяваш!!! Айде, чакаме и успех :)
 

Горе