Честит ни Шенген

Аз, ако мога да питам.. що Delaware, a не Германия примерно или пък родину?

Отговора почти го предполагам, та, те за тоя лицимерен позитивизъм говорим. Но все пак има шанс и да е друга бирата...
Ако се запознаеш малко повече е и USA, И БГ. Whs.bg. ;)

Щом си стигнал до този въпрос, малко ще ми е трудно да ти обяснявам натам защо. Намери си друга играчка....
 
Задължително. Искам да знам колко ти излиза вечерята в добър ресторант там и тук, не в квартални локали. ;) Като са некачествени, отиваш на други място, лесно е. Ще е новина. :)
Довечера ще ти ги пусна и тях споко. Повечето услуги са доста некачествени което е доста объркващо спрямо цените.
 
Ами супер си е дъмпинга.
Хахаха

Нямам магазин защото не мисе занимава с българската олигофрения на европейско ниво.
Регулациите на ЕС не са за да си пазят интереси а са чисто политически.
Да разбираме, че ся имаш успешен бизнес у Англията, далеч от ЕС и БГ олигофренията и регулациите? Ако не е така, то проблема май ще е некъде другаде (коет беше ясно още в началото).
 
 
Пак сме по-добре от САЩ - тех скоро нема да ги пуснем в Шенгена... пустиняците дори Истанбулската конвенция не са подписали, като гледам:


Дегенерати!
 
Абе @contra кой ще ни приеме в Шенген, не виждам причини да го правят. Спокойно, лева остава. Притеснява ме обаче, че румънците наистина го искат, та с неудоволствие да ни присламчат към тях. Евентуално.
 
Абе @contra кой ще ни приеме в Шенген, не виждам причини да го правят. Спокойно, лева остава. Притеснява ме обаче, че румънците наистина го искат, та с неудоволствие да ни присламчат към тях. Евентуално.
Браво на румънците, явно са доста по-умни от нас!
 
Браво на румънците, явно са доста по-умни от нас!
Да. По-добри резултати показаха последните години. Ние сме още за никъде. Тръгнахме заедно, вече сме с огромна разлика. Там си работят. Тук си мрънкаме. ;)
 
кой ще ни приеме в Шенген, не виждам причини да го правят. Спокойно, лева остава.
Дафни, Шингеня и еврозоната са различни марки бира с различни критерии за влизане. ;) Тоест, борим се и за двете, ама само едното ни е нужно - и на нас, и на мамалигарите. Те също не са литнали към юрото.
 
Хахаха


Да разбираме, че ся имаш успешен бизнес у Англията, далеч от ЕС и БГ олигофренията и регулациите? Ако не е така, то проблема май ще е некъде другаде (коет беше ясно още в началото).
Имам си успешени инвестиции. Никога не съм искал да съм бизнесмен, това е мечта на ограничените евромакаци. Те обичат да се кичат с етикети.

И разбира се както винаги не схвана защо нямам магазин в България. Всеки калъф може да върти схеми в територията и за това не искам да се занимавам. Предпочитам да съм от малко по-отбрано общество което не залита по банани и "свободни" пазари.
 
Ако се запознаеш малко повече е и USA, И БГ. Whs.bg. ;)

Щом си стигнал до този въпрос, малко ще ми е трудно да ти обяснявам натам защо. Намери си друга играчка....

Хаха, ок. Потвърдих си предположението. Намирам си друга играчка, че да ти е спокойно.
 
Да. Оскоряват, но явно човека иска точно този душ гел. :)
Жалко, че и на теб се налага да обяснявам. Гела е просто пример. Ама явно останалите от евро пасмината са те заразили ;) с какво ще оставя сам да се сетиш.

Кажи коя комунална услуга ти е присърце?

ТВ лиценз - £7.50

Вода - £200 ( годишно )

Проверка на кола в сервиз безплатно

Вадене на зъб е от £30 до £80, бломба от £120 до £300 мнoго различни фактори въпроса е да намериш качествен заболекър а такива почти няма. За това и българите си правят зъбите в България не основно заради цените.

Друго какво а да затраховката на колата например може да ти е £20 , такса път ( право колата ти да е на пътя изобщо паркирана или не ) £14

Шенгена не може да ти вкара такива оферти ама е важно да не се чака на гише 😆
 
Браво за примера, но дай някой, който не е толкова важен. Първо, какво означава "тв лиценз", тук у бг го наричаме абонамент и е за опредлвн пакет. Не знам какви са тези цени, но ме загуби на безплатната проверка в сервис, тук също би могъл, но даваме някой лев. Ако си дългогодилен клиент, всеки ще ти направи безплатно това, страшен пример отново. :)

Как е положението с това да излезеш и да пиеш едно малко 40мл? Твърд алкохол.

Или някой музей да видиш, как е входа?

Мани го шенгенското, гледай си твоето.
 
Браво за примера, но дай някой, който не е толкова важен. Първо, какво означава "тв лиценз", тук у бг го наричаме абонамент и е за опредлвн пакет. Не знам какви са тези цени, но ме загуби на безплатната проверка в сервис, тук също би могъл, но даваме някой лев. Ако си дългогодилен клиент, всеки ще ти направи безплатно това, страшен пример отново. :)

Как е положението с това да излезеш и да пиеш едно малко 40мл? Твърд алкохол.

Или някой музей да видиш, как е входа?

Мани го шенгенското, гледай си твоето.
Тв лиценз е правото да гледаш ТВ или всякакви онлайн работи абонаментите са друга хава. Нетфликс, Прайм, Ябълка ТВ или някакви пакети кабелна или сателитан си плащаш отделно. Брой го данък ТВ за по-лесно

Музейте са безплатни поне няколко то Лондон дето съм бил. Безплатен е чека на колата в смисъл не ти взема пари за проверката после работа, части си е отделно.

За кръчмите честно да ти кажа няма идея не съм ходил. Купувам си кашонче Будвайзер 24 парчета за 12-14 паунда според магазина. Ресторантите са доста странни и се набляга на храната за вкъщи. Например порция около 1 килограм Риба с картофки ( Fish&Chips дето му викат тука е ) е около 10 кинта. Доминос пиците са около 12 паунда за голяма пица.

Китайски или тайландаски ресторант е като шведска маса. Плащаш 10-15 паунда на човек и ядеш на корем.
 
Да. По-добри резултати показаха последните години. Ние сме още за никъде. Тръгнахме заедно, вече сме с огромна разлика. Там си работят. Тук си мрънкаме. ;)
Бил си дечко, когато на нас ни затваряха реакторите, а там се наливаха пари. Да, да - мерси ЕС.
 
Имам си успешени инвестиции. Никога не съм искал да съм бизнесмен, това е мечта на ограничените евромакаци. Те обичат да се кичат с етикети.
Айде, социалиста в теб отново проговори - да си предприемач/бизнесмен означавало, че си ограничен евроманияк. Ххахах, рева. Иначе се оказах прав, просто не си могъл да си успешен в бизнеса и сега си търсиш извинения и проблема некаде другаде. Нещо като "Рейгън, враг №1 на Тутраканската селищна система". От там идва и тая обсесия по ЕС и как за всичко е виновен той.

Предпочитам да съм от малко по-отбрано общество което не залита по банани и "свободни" пазари.
Е в много отбрано общество отиде, кеф ти пакистанци, индийци, африканци, все подбрани момчета незалитащи по банани.
 
Айде, социалиста в теб отново проговори - да си предприемач/бизнесмен означавало, че си ограничен евроманияк. Ххахах, рева. Иначе се оказах прав, просто не си могъл да си успешен в бизнеса и сега си търсиш извинения и проблема некаде другаде. Нещо като "Рейгън, враг №1 на Тутраканската селищна система". От там идва и тая обсесия по ЕС и как за всичко е виновен той.
Казах ли някъде, че не е бил успешен магазина? Извиненията ти ги внушаваш. Къде прочете, че лично се жалвам за мой неуспехи? Това се опитвам да обясня всеки може да прави дребни пари 2-3 к на месец с дребни схемички. Истинските пари в България са за определени хора чрез ЕС схеми или подлоги на различни посолства. Няма ли да ти е по-добре да печелиш 20-30-50 на месец вместо 5?

Е познай няма да стане в ЕС

Пееш за свободен пазар, но като нещо не ти изнася регулации мрън-мрън, дъмпинг мяу-мяу. Или си тарикат или не си. Ако произвеждам да речем игрални машини което съм правил и правя и тук и ги продавам за 500 лв а не за 1500 лв дъмпинг ли е или съм доволен на печалбата от 100%? Не мен не ми пречи да му викат дъмпинг след като ми носи изгода.

Ето мога те уредя с една такава ако си фен

bartop_blue.jpg

Това обаче не пречи на тоя дето ги продава за 1500 лв да ореве орталъка .

Как се правят пари тук веднага ще ти обясня едното нещо дето правя. Имоти. Къща която купих за 70к с ипотека ( 470 месечно ) в момента пазарната и цена е 138 000 паунда. Защо ми е да се занимавам с бизнес? Давам я под наем има 3 спални. Две големи една малка. В големите има по 2 легла всяко по 75 на седмица. Малката спалня с едно легло 85 на седмица. Тоеста имаме 4х75 + 1х 85 което прави 385 седмично, 1540 месечно.

Та както казах пари лесно се правят и няма нужда да си бизнесмЯн.....Истинските пари са трудното нещо. За съжаление още не познавам правилните хора и не ми се става гей
;)
Е в много отбрано общество отиде, кеф ти пакистанци, индийци, африканци, все по
брани момчета незалитащи по банани.
Това е според зависи.Човек сам си избира обкръжението.
 
Последно редактирано:
Казах ли някъде, че не е бил успешен магазина? Извиненията ти ги внушаваш. Къде прочете, че лично се жалвам за мой неуспехи? Това се опитвам да обясня всеки може да прави дребни пари 2-3 к на месец с дребни схемички.
И без да го казваш се подразбира, не си успял да развиеш бизнеса и виновни били ЕС и койт са сетиш, само не и ти самия. Без да се замислям от личния ми кръг в момента се сещам за поне 5 човека, които имат собствени бизнеси и правят над 10-20к на месец, без схеми, драми и без да са от "определените хора". Единия е точно с онлайн магазини, други с маркетинг, търговия и тн.

Пееш за свободен пазар, но като нещо не ти изнася регулации мрън-мрън, дъмпинг мяу-мяу. Или си тарикат или не си. Ако произвеждам да речем игрални машини което съм правил и правя и тук и ги продавам за 500 лв а не за 1500 лв дъмпинг ли е или съм доволен на печалбата от 100%? Не мен не ми пречи да му викат дъмпинг след като ми носи изгода.
Ти как си представяш свободния пазар, всеки си прай кот му е кеф? Е тука също показваш, че не разбираш базови неща пък си бил успешен в търговията.

За трети път ще питам, надявам се вече да схванеш. Правиш ли разлика между надценка над производствената цена и разходите ти за продукта и цена която е под производствената и реално работиш на загуба? При второто убиваш всяка конкуренция щото никой не може си позволи тия цени (ставаш монополист), загубите не те интересуват щот бай Си ти ги покрива за да води търговска война. И като ги оставим да си веят коня, ще фалират ЕС фирми и ще страда икономиката, а от там и всички ние. Та за тва са тее регулации и мита, пазим си хляба и икономиката, както всяка нормална друга страна.

Ето мога те уредя с една такава ако си фен
Предпочитам Street Fighter.
 
Това е ЗАПАЗЕНА МАРКА на предприемачите в този предприемачески форум - "Познавам хора, които изкарват хххххх" 😆
 

Горе