Честит празник братя и сестри!

От: Честит празник братя и сестри!

За съжаление, ако бях от друг етнос и/или произход (а не български), вероятно щеше да ми е много забавно как се карата и то за глупости на този ден. :(
И на мене ми е тъпо на националния ни празник да се пишат глупости.
Защо се появяват някакви елементи да се упражняват по история
Темата я развали @bedrijfsbeheer и не ми е ясно защо.
Като не уважаваш празника си замълчи ве @bedrijfsbeheer, що ти трябва да се обаждаш, провокатор ли си, чужденец ли си не ме интересува, но не трябваше да цапаш темата
 
От: Честит празник братя и сестри!

Честит празник на всички!
Не съм я развалил, даже напротив. Пуснах нещо, което си е отностно празника, нали това е темата.

Темата е: "Честит празник братя и сестри!", а не кой какво мисли за този ден. Всяка монета има 2 страни, всеки има истина, всеки си има мнение, но точно днес не мисля че трябва да се деркаме. По-добре да помислим как да спасим това което дедите ни тогава са спасили от враговете, защото сега турците го взимат без кръв и бой. Цели градове и села потурчени, без ятаган, само с религия и медии.
 
От: Честит празник братя и сестри!

Днеска ходих да оставя цветя на паметника на опълченците.

Та се чудя, ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ тоя паметник е толкова невзрачен?

ЗАЩО е с откраднати венци?

ЗАЩО в 1 ч. наобед там имаше само 100 човека?

ЗАЩО в цяла София има паметници на Червената армия, а няма паметник на опълченците съизмерен на подвига им? Защо няма паметник на българската армия?

ЗАЩО в България няма музей на опълченците?

И ебати тъпата тема, честно.
 
От: Честит празник братя и сестри!

Няма защото така трябва да бъде, трябва се помни как е дадено всичко даром и вечно да се чувстват във васално положение. Аз се обзалагам, че и половината от тук пишещите и емоционално нестабилните никога не са стъпвали на Шипка(а се пишат за българи), само на снимки са я виждали. Там е истинският паметник на всички опълченци.
 
От: Честит празник братя и сестри!

Мисля, че не в тази тема е мястото да се спори за броя на руските и съветски паметници
 
От: Честит празник братя и сестри!

Мисля, че не в тази тема е мястото да се спори за броя на руските и съветски паметници
Принципно, против руските нямам против. Но някак си ми идва вповече, че няма един хубав паметник на българските герои, a градското пространство е окупирано от лъжи.
 
От: От: Честит празник братя и сестри!

Принципно, против руските нямам против. Но някак си ми идва вповече, че няма един хубав паметник на българските герои, a градското пространство е окупирано от лъжи.

Шипка, най-големия паметник на българските опълченци, ако не бяха те, нямаше да има и такъв празник.
 

Горе