Честит първи сняг !

От: Честит първи сняг !

Тук при нас (Варна) освен студ и вятър друго няма :) и дано да няма друго нищо :)
 
От: Re: Честит първи сняг !

в северо-източната част(СС) миналата събота беше първия сняг

Да точно. :)
 
От: Честит първи сняг !

Вече съм извадил ските. Само на Банско да покрият пистите и да се почва....
 
От: Re: Честит първи сняг !

Коя година? :)
Тази сутрин си чистих колата от снега, миналата събота е валяло вечерта ама не съм го усетил. Само е валяло без да натрупа.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Честит първи сняг !

Тук в Монтана няма още, но днес или утре се очаква да завали.
 
От: Честит първи сняг !

Честит Първи Сняг от Пловдив :).
Близо 1-2 см има натрупали
 
От: Честит първи сняг !

И тук в София е натрупала, но като гледам какво е времето скоро ще има само бледа след аот снега валял цяла сутрин, но пък за сметка на това пак заваля силно. Поне градусите се понасят тук. :)
 
От: Честит първи сняг !

Дано около Коледа завали навякъде...

Какво е Коледа и Нова Година без сняг ? :(
 
От: Честит първи сняг !

Да, честит сняг и от Пловдив. Днес дори ходих да си сменям гумите, че все не оставаше време преди да видя снега. :)
 
От: Честит първи сняг !

И аз с поздрави от Пловдив.
Говорих с клиенти в Чепеларе и ми казаха изобщо да не тръгвам натам, защото дори на главният път било задължително с вериги. В Кърджали май ситуацията е същата. Има ли някой с информация за тези райони?
 
От: Честит първи сняг !

В Хасково също всичко побеля.
Ако продължава така, ще понатрупа стабилно.
 
От: Честит първи сняг !

И тук в София е натрупала, но като гледам какво е времето скоро ще има само бледа след аот снега валял цяла сутрин, но пък за сметка на това пак заваля силно. Поне градусите се понасят тук. :)

И в Пловдив е приятно времето :).
 
От: Честит първи сняг !

БЛЯ, БЛЯ ,БЛЯ :)
Както ми каза преди няколко години един хитър предприемач,мой приятел(колкото хитър,толкова и нисък....)-''Стига ми губи времето,ГОВОРИ МИ В ''ЕВРО'')
Та по този повод искам и аз да кажа следното-ПО ДЯВОЛИТЕ,на кой му пука къде вали сняг или дъжд...99.9% от активните драскачи в този форум са се регистрирали за да научат тънкостите на IM или да рефрешнат досега усвоените...(както и да дават акъл неподготвени,няма да навлизам в подробности и примери:))
АКО ИСКАХ ДА УЧАСТВАМ В метеорологически форум щях там да се регистрирам...
АЙДЕ такива теми в кофата,че да не се прекръсти предприемач.ком в Женски пазар.ком.

Питанката ми е:ЗАЩО подобни теми се адмирират доста добре за сметка на теми,свързани тясно с тематиката на въпросния форум........

П.П. Това беше офтопик мнение в раздел офтопик:).
 
От: Честит първи сняг !

БЛЯ, БЛЯ ,БЛЯ :)
Както ми каза преди няколко години един хитър предприемач,мой приятел(колкото хитър,толкова и нисък....)-''Стига ми губи времето,ГОВОРИ МИ В ''ЕВРО'')
Та по този повод искам и аз да кажа следното-ПО ДЯВОЛИТЕ,на кой му пука къде вали сняг или дъжд...99.9% от активните драскачи в този форум са се регистрирали за да научат тънкостите на IM или да рефрешнат досега усвоените...(както и да дават акъл неподготвени,няма да навлизам в подробности и примери:))
АКО ИСКАХ ДА УЧАСТВАМ В метеорологически форум щях там да се регистрирам...
АЙДЕ такива теми в кофата,че да не се прекръсти предприемач.ком в Женски пазар.ком.

Питанката ми е:ЗАЩО подобни теми се адмирират доста добре за сметка на теми,свързани тясно с тематиката на въпросния форум........

П.П. Това беше офтопик мнение в раздел офтопик:).
Мили боже, с коя ръка да се кръстя. Темата съм я пуснал в офтопика, където й е мястото. Ако си толкова зорлия, айде давай насам офертите и идеите ти на толкова упорит предприемач.
 
От: Честит първи сняг !

Ако ще вали да вали от другата седмица че в края на тая съм на изпит по кормуване ...
 
От: Честит първи сняг !

Аз миналата седмица бях на изпит. Та преди него си говорих с инструктора и ми каза че на сняг доста по-лесно се изкарва. Общо взето изпитващия не те кара по малките улички и т.н. за да не заседнете някъде, а само по главните.По-полека с газта и дано е с предно колата :)
Не знам до колко е вярно, ама има смисъл .. хаха Късмет
 
От: Честит първи сняг !

Аз миналата седмица бях на изпит. Та преди него си говорих с инструктора и ми каза че на сняг доста по-лесно се изкарва. Общо взето изпитващия не те кара по малките улички и т.н. за да не заседнете някъде, а само по главните.По-полека с газта и дано е с предно колата :)
Не знам до колко е вярно, ама има смисъл .. хаха Късмет
По принцип е така, но тук двама от изпитващите въобще не им пука дали има сняг или няма прекарват си те през техните райони без да се събразяват и заседнеш ли те късат ...
 
От: Честит първи сняг !

Е хубава работа, как ще те късат за засядане? Ми метни една лопата в багажника и ако закъсаш да ровят :)
Аз изкарах изпита си в най-големия възможен порой. Улиците бяха станали като реки-за малко да взема капитанско право.
Успех ви желая и няма страшно ;)
 

Горе