Честит RageRank update!

От: Честит RageRank update!

тц тц тц

Голямо подмятане и този път надолу нагоре!!

тука гледах едни 4-5 сайта с ПР6 ся са ПР5...
някой ПР4... не трябва да се взима навътре :)
някъде по света и инфаркти има сигурно
 
От: Честит RageRank update!

Оо при мен е доста добре, три от сайтовете от pr 0 на pr 3 => доволен, даже много доволен :)
 
От: Честит RageRank update!

По малко от месец, но пак си седи 0, такъв е живота явно :)
 
От: Честит RageRank update!

Какво ще кажете за теорията, че заради огромното увеличение на сайтовете по света, Пейдж Ранка се е "разредил", за това на много сайтове им е смъкнало :) ?
 
От: Честит RageRank update!

Форекс блога ми падна от ПР3 на 0 :( как мислите дали може да е заради PayPerPost.com ?
 
От: От: Честит RageRank update!

Форекс блога ми падна от ПР3 на 0 :( как мислите дали може да е заради payperpost.com ?


0 с бяло поле на туула или е сиво?
Пробвай пак утре
Може би е временно бъгване, случва се. По принцип тия неща са доста редки
 
От: От: От: Честит RageRank update!

Трудно ли се вдига ПР на младо регистриран домей от 0 на 4 ? :wink: че ми се въртят някви мисли в главата :(
 
Re: От: Честит RageRank update!

nutrim трябват малко линкове от сайтове с висок пр или от повечко с по нисък .... въпросът е колко лесно ще ти е да намираш

пп пр не трябва да е само цел защото има случи пр пада а посетителите се увеличават от там и печалбите от сайта (само за тези които продават линкове е важен) ....


Какво ще кажете за теорията, че заради огромното увеличение на сайтовете по света, Пейдж Ранка се е "разредил", за това на много сайтове им е смъкнало :) ?

звучи логично но макар че е като скачените съдове и се прелива от сайт на саит по линковете г може да добавят още в системата ръчно.....
 
От: Честит RageRank update!

моя падна от 4 на 3 и страшно съм разочарован въпреки че сайта върви добре като трафик, направи ще спра да ги гледам тези числа, за мен нищо не показват реалистично.
 

Горе