Чий е ?!

СЕО БГ

Well-Known Member
Здраввейте! Често намирам хубави сайтовве за публикуване на статии, но са само за "подбран каймак" и трудно се намират контакти с тях. За това отварям тема "Чий е?!" за да можем да си споделяме сайт, някой ако търси или знае и може да предостави данни за контакт на сайт с липсващи възможности за контакт и т.н. ( предполагам разбрахте неразбираеемото :D ).

Та... аз да съм първи ( дори и вече да има ткава тема, не ми излиза с търсачката ) преди време ми беше изпаднал този сайт toptest.bg с предложение за линкове в него, но тогава домейна не беше добър. Сега явно съм изтрил имейла който съм получил, а в сайта естествено възможност за контакти няма. Някой слчайно да има връзка със собственик / админ на този сайт toptest.bg ?!


Благодаря и поздрави!
 
Повечето сайтове са ферми за линкове то и за това няма данни за контакт.
Специално за този който питаш "toptest.bg" регистъра казва това:
Adaptive Media SIA
Cesu 19
VALMIERA, LV4200
LATVIA
[email protected]
+37122324246

Драсни им един имейл.
 
Повечето сайтове са ферми за линкове то и за това няма данни за контакт.
Специално за този който питаш "toptest.bg" регистъра казва това:
Adaptive Media SIA
Cesu 19
VALMIERA, LV4200
LATVIA
[email protected]
+37122324246

Драсни им един имейл.
Whois данните на 90 процента са"от умрял писмо" и в повечето случаи са бутафория. В случая е същото, няма никой насреща, за това и питам в темата. Няма резултат от дадените данни в WHOIS. Иначе знам че са ферми, но не малко продават линкове, някои са продавали от колеги на колеги но си подбират... Естествено че и аз искам да се набутам да пусна линк :D :D :D
 
Не е само това, има някакви подсказки на повечето сайтове за това как може да се свържеш със собственика. Един от тях е да сърчнеш както в Google, така и по социалните мрежи, за да видиш коя група или страница споделя от въпросния сайт, там може да се пише лични. Друго - някои такива сайтове са в мрежа, която си е пуснала линкове един към друг, и някъде из ровенето на тези сайтове може да изскочи т.нар. главен, на който да има малко повече достоверна контакт информация. Съгласен съм, че WHOIS информацията рядко би била полезна за получаването на обратна връзка от собственика на сайта.
 
пиши им във фейса
 

Горе